-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXxpaEjvgI/AAAAAAAABSw/-w3oyjcaMcs/s640/P8010059.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXxreVoUSI/AAAAAAAABS0/I8tNRRbR1Jo/s640/P8010060.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXxsk91CrI/AAAAAAAABS4/mS8c3RLU_Lw/s720/P8010061.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXxu0mzwpI/AAAAAAAABS8/2R-MtO6Msyc/s720/P8010062.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXxvw4YvRI/AAAAAAAABTA/8S5w7hHnRiY/s720/P8010063.JPG[/IMG] -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXxkomjx4I/AAAAAAAABSo/B5acMHMt6JQ/s512/P8010057.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXxgeSmCbI/AAAAAAAABSg/NS-SyomkRJU/s720/P8010054.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXxiU-7VSI/AAAAAAAABSk/rdkF4K2F654/s720/P8010056.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXxmivuibI/AAAAAAAABSs/COrA2vGyFCQ/s576/P8010058.JPG[/IMG] -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
A było tak pięknie... :p mały już nie placze... przespał się na swojej koszulce od OlaLola, pojadł suchego z puszeczkowym dla juniorków i właśnie uznał, że pora na zabawę z kotami i psem... najpierw tylko podbiegał i popiskiwał, teraz obskakuje i poszczekuje... ech... :eviltong: -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magnesiatko']Jestem na wątku :) Pisałam Ci już kiedyś, że jesteś niesamowita? Ja jak coś służę aparatem, żeby maluchowi jakieś zdjęcia porobić do ogłoszeń :)[/QUOTE] dziękuję za miłe słowa! zdjęcia zrobię, mam aparat... szczeniak jest już u mnie... na razie niezadowolony z rozstania, popłakuje, dużych psów się boi... -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
nie wzięłam czterech maluchów z Zabrza, bo mam rewolucje w mieszkaniu i planuję malowanie, a po 20 sierpnia wyjeżdżam... że o 8 kotach na dt nie wspomnę... nie mamy też jako fundacja pieniędzy na utrzymanie stada zwierząt, na koncie pustki! jeśli jednak zobowiążesz się bardzo aktywnie poszukiwać mu domu: ogłoszenia gdzie się da! i w razie nieznalezienia stałego domu do 20 sierpnia obiecasz go odebrać (czyli znaleźć mu inny dt!), to na trzy tygodnie mogę go przytulić... Telefonu nie odbiorę, bo zapodział mi się kabel, na pv podam adres. -
Maluchy z oczyszczalni ścieków Baffa poz.6971 [IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/6971Baffajpg.jpg[/IMG] Baloo poz.6968 [IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/6968Baloojpg.jpg[/IMG] Bambi poz.6969 [IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/6969Bambijpg.jpg[/IMG] Bajla poz.6970 [IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/6970Bajlajpg.jpg[/IMG]
-
[quote name='supergoga']Jeśli wszystko się powiedzie - operacja szycia powiek, itp. - 20.08 mój TZ zawiezie Pirata do Łodzi do domku. Mały bystry jest i mruczysko straszne. Nauiczył się jakoś podchodzic pod spód klatki i wyłazić - tak sobie radzi. dzisiaj rano zwiedzał znów pokój, Aga się obudziła i doznała szoku, bo Pirata nie było w klatce. Dobrze że w drzwiach profilaktycznie mam gałki - bo Laguna czuwa pod drzwiami.[/QUOTE] :crazyeye: a to mały cwaniaczek...
-
Na temat Maksi wypowie sie Formica Wiem tylko, że nie jest agresywna, ma kontakt z małymi dziećmi i innymi zwierzakami. Imię: Maksi Urodzona: ok. 2009 Płeć: Suka Umaszczenie: Czarna 17 kwietnia w Zabrzu, w okolicach ul. Piłsudskiego znaleziono średniej wielkości suczkę. Suczka jest czarna, szorstkowłosa, była bardzo skołtuniona i zaniedbana. Prawdopodobnie ma ok. 1 roku. Pomimo licznych ogłoszeń w okolicy, nikt się po suczkę nie zgłosił. Obecnie znajduje się pod opieką naszej fundacji i szukamy dla niej nowego, tym razem prawdziwego domu! Suczka przed adopcją zostanie wysterylizowana. Formica wraca w poniedziałek.
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
halbina replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
to własnie apel MartynyP, żeby ktoś z okolic sprawdził, ona mieszka w Będzinie, była tam przejazdem... -
bardzo dużo dla niego zrobiłaś! brakuje nam osób, które zadbałyby o ogłaszanie psiaków i kociaków, pomagają nam DG32 i MartynaP, w fundacji mogą liczyć na allegro i cafeanimal...
-
[quote name='pokemon']wybacz Halbinko offa.. [IMG]http://images8.fotosik.pl/396/15ad3a69eef7ac89med.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/189314[/url] zajrzyjcie proszę - wesprzyjcie jak możecie - każdy grosz się przyda by uratować życie tym maleństwom i mamusi inaczej trafia do Mysłowickiej umieralni :([/QUOTE] niestety nie udalo się im pomóc... matka i trzy maluchy za TM... [*] a z lepszych wieści: rysiu pojechał do swojego domku, do Chorzowa.
-
W niebie są nowe trzy aniołki... Tinka z maluszkami...
halbina replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Smutno... bardzo smutno... już nie cierpią... [*] -
bardzo dziekujemy, pieniążki naprawdę potrzebne, konto zaczyna świecić pustkami...
-
Dziękujemy, to dla niego szansa! nie mamy już pieniędzy na hotele dla swoich podopiecznych... co będzie dalej?...
-
ogłoszenia bardzo by się przydały... on ma chyba tylko allegro...