Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Karmelkowych Państwa pozdrawiamy, Gosi podrzucimy coś na drogę od cioteczki i stadka...
  2. nie wiem, co się stało, ale myslę, że Gisic87 miała jakieś poważne powody, więc poczekajmy na jej wpis... dobrze, że doktor Parczyk to dusza człowiek!
  3. Dostałam na pv: Halbina na moje oko jeden z tych sczzeniaków: [URL="http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/7WspaniaYch#5489125041649465378"][COLOR=#4444ff]http://picasaweb.google.pl/100275448...25041649465378[/COLOR][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/7WspaniaYch#5489125341487298770"][COLOR=#4444ff]http://picasaweb.google.pl/100275448...25341487298770[/COLOR][/URL] To jest owczarek australijski Aussie :smile: Oto przypadkowe zdjęcia szczeniorów z neta : [URL="http://animalsmarket.com/img/offers/12/b8027ec50a348c68ccc9eb57737c708b_m.jpg"][COLOR=#4444ff]http://animalsmarket.com/img/offers/...737c708b_m.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pups4sale.com.au/australian_shepherd_pups_01.jpg"][COLOR=#4444ff]http://www.pups4sale.com.au/australi...rd_pups_01.jpg[/COLOR][/URL] Widać podobieństwo prawda? :smile:
  4. [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/AkcjaWPlatanie#[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] zdjęcia wczorajsze[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/AkcjaWPlatanie2#[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] i dzisiejsze... fajnie wyszło! może będą z tego domki[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Nikt nas nie odwiedza, nie interesuje się wątkiem... potrzebujemy Was! [/FONT][/COLOR]
  5. posłałam Erce pv :razz:
  6. świetnie się komunikuje z krzesłem! hi hi hi... fantastyczny psiak!
  7. myślę, że dobre i to! dziękuję za odzew, Gisic87!
  8. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjPM1JQjYI/AAAAAAAAAlQ/_BJA7EGWKWM/s640/P7100284.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjPkpE2OeI/AAAAAAAAAmA/QrcknZk8iro/s640/P7100295.JPG[/IMG]
  9. Trzymać kciuki, bo dwie dziewczynki może znajdą domek: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjMIQans6I/AAAAAAAAAfc/7tQfSRgToQM/s640/P7100194.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjMZnJ_wNI/AAAAAAAAAgA/VzbOowqjNRo/s640/P7100202.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjMrua0u9I/AAAAAAAAAgc/oeS7IviHUwM/s640/P7100209.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjMrua0u9I/AAAAAAAAAgc/oeS7IviHUwM/s640/P7100209.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjNSB8J5LI/AAAAAAAAAho/BMbhmx_qrpg/s640/P7100226.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjO-ZMeeaI/AAAAAAAAAk0/6BYRCmvQf-c/s640/P7100276.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjPDEu7yrI/AAAAAAAAAk8/l_OBnym8Zfs/s640/P7100278.JPG[/IMG]
  10. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL3yHiUCI/AAAAAAAAAfA/w5IUCBBinVQ/s640/P7100187.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL6stKV1I/AAAAAAAAAfE/rbIuDs4-WpE/s640/P7100188.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL86KaHsI/AAAAAAAAAfI/uZUbEgjoJsY/s640/P7100189.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL_MYZneI/AAAAAAAAAfM/5vkO1C4GcV4/s640/P7100190.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjMBfbdXmI/AAAAAAAAAfQ/j48KbZKLNgo/s640/P7100191.JPG[/IMG]
  11. Dziś bylismy na akcji w Platanie, prezentowały się nasze koty, kociaki i 4 szczeniaczki: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjLfSvqkKI/AAAAAAAAAeQ/g_gmzhOnATA/s640/P7100175.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjLjk5y4cI/AAAAAAAAAeY/EJ-jnwCQnNE/s640/P7100177.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjLwqluYII/AAAAAAAAAew/j-lWPCcu4vQ/s640/P7100183.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL0cTK9jI/AAAAAAAAAe4/2MhzESWoqYI/s640/P7100185.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL17sh3vI/AAAAAAAAAe8/jV-7xtIFeOQ/s640/P7100186.JPG[/IMG]
  12. Nie wydawaliśmy zwierząt, chętnym podsuwaliśmy ankietę i zapraszaliśmy do kontaktu, ale chętni byli... oby im nie przeszło! link do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188836-Powypadkowy-Pako-po-ciężkiej-operacji-potrzebuje-wsparcia-i-domowego-DT-na-kilka-dni[/URL]
  13. dramatyczna sytuacja, ja niestety mam 7 szczeniąt i tyleż kotów, nie mogę pomóc... [COLOR=#000000][FONT=Arial]Erka błaga o pomoc na kilka dni:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial]Witam[/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Mam ogromną prośbę, nasz psiak znalazł sie w bardzo trudnej sytuacji. W skrócie - bezdomny psiak na podkieleckiej wsi został potrącony przez samochód , chciałaysmy go zabrać, ale ktoś nas uprzedził i zawiózł do schronu umieralni.Tam podobno nawet nie wiedzieli,że jest z wypadku, bo juz chodził. Z wielkim trudem udało sie go stamtąd wyciagnąć, zawiozły go dziewczyny do lecznicy do zdiagnozowania i tam stwierdzoni,że wszytsko jest ok, nie potrzeba nawet robic rtg, bo tylko są powierzchowne otarcia.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Psiak miał mieć dt na wsi , 40 km od Katowic u znajomego Jaagi. Ale poniewaz niałysmy transport dopiero na dzisiaj, psiak został na dwa dni w szpitaliku w lecznicy.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Dzisiaj pojechał do Katowic, okazało się,że nadaje sie do natychmiastowej operacji. Opisuje to dzisaj na jego wątku.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Operowany był w Zabrzu, miał operację ratującą życie, ma założony sączek. W tej sytuacji nie może jechać na wieś, bo tam nawet nie ma weta.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Potzrebujemy dt w warunkach domowych dosłownie na 3-4 dni, jak sie troche podgoi , to go zabierzemy.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Czy nie wiesz, kto mógłby nam pomóc?[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]To jest malutki, jamnisiowaty psiak.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]To jego watek.[/COLOR][/FONT] [COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][COLOR=#800080][URL]http://www.dogomania.pl/threads/188836-Powypadkowy-Pako-po-ciężkiej-operacji-potrzebuje-wsparcia-i-domowego-DT-na-kilka-dni[/URL][/COLOR][/U][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Jutro musimy go odebrac od dr Parczyka z Zabrza.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Pozdrawiam serdecznie, Ewa[/COLOR][/FONT]
  14. myślę, że kilka dni dałoby radę, poślę Ci numer na pv
  15. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dramatyczny apel Erki: [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Witam Mam ogromną prośbę, nasz psiak znalazł sie w bardzo trudnej sytuacji. W skrócie - bezdomny psiak na podkieleckiej wsi został potrącony przez samochód , chciałaysmy go zabrać, ale ktoś nas uprzedził i zawiózł do schronu umieralni.Tam podobno nawet nie wiedzieli,że jest z wypadku, bo juz chodził. Z wielkim trudem udało sie go stamtąd wyciagnąć, zawiozły go dziewczyny do lecznicy do zdiagnozowania i tam stwierdzoni,że wszytsko jest ok, nie potrzeba nawet robic rtg, bo tylko są powierzchowne otarcia. Psiak miał mieć dt na wsi , 40 km od Katowic u znajomego Jaagi. Ale poniewaz niałysmy transport dopiero na dzisiaj, psiak został na dwa dni w szpitaliku w lecznicy. Dzisiaj pojechał do Katowic, okazało się,że nadaje sie do natychmiastowej operacji. Opisuje to dzisaj na jego wątku. Operowany był w Zabrzu, miał operację ratującą życie, ma założony sączek. W tej sytuacji nie może jechać na wieś, bo tam nawet nie ma weta. Potzrebujemy dt w warunkach domowych dosłownie na 3-4 dni, jak sie troche podgoi , to go zabierzemy. Czy nie wiesz, kto mógłby nam pomóc? To jest malutki, jamnisiowaty psiak. To jego watek. [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/1888...T-na-kilka-dni[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] Jutro musimy go odebrac od dr Parczyka z Zabrza. Pozdrawiam serdecznie, Ewa[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial]Niestety, nie jestem w stanie pomóc... [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial]A tu, dla zainteresowanych akcją w Platanie fotki dzisiejsze, jutro druga część akcji, zapraszamy!!![/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial][URL]http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/AkcjaWPlatanie[/URL]#[/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dramatyczny apel Erki: [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Witam Mam ogromną prośbę, nasz psiak znalazł sie w bardzo trudnej sytuacji. W skrócie - bezdomny psiak na podkieleckiej wsi został potrącony przez samochód , chciałaysmy go zabrać, ale ktoś nas uprzedził i zawiózł do schronu umieralni.Tam podobno nawet nie wiedzieli,że jest z wypadku, bo juz chodził. Z wielkim trudem udało sie go stamtąd wyciagnąć, zawiozły go dziewczyny do lecznicy do zdiagnozowania i tam stwierdzoni,że wszytsko jest ok, nie potrzeba nawet robic rtg, bo tylko są powierzchowne otarcia. Psiak miał mieć dt na wsi , 40 km od Katowic u znajomego Jaagi. Ale poniewaz niałysmy transport dopiero na dzisiaj, psiak został na dwa dni w szpitaliku w lecznicy. Dzisiaj pojechał do Katowic, okazało się,że nadaje sie do natychmiastowej operacji. Opisuje to dzisaj na jego wątku. Operowany był w Zabrzu, miał operację ratującą życie, ma założony sączek. W tej sytuacji nie może jechać na wieś, bo tam nawet nie ma weta. Potzrebujemy dt w warunkach domowych dosłownie na 3-4 dni, jak sie troche podgoi , to go zabierzemy. Czy nie wiesz, kto mógłby nam pomóc? To jest malutki, jamnisiowaty psiak. To jego watek. [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/1888...T-na-kilka-dni[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] Jutro musimy go odebrac od dr Parczyka z Zabrza. Pozdrawiam serdecznie, Ewa [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dramatyczny apel Erki: [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Witam Mam ogromną prośbę, nasz psiak znalazł sie w bardzo trudnej sytuacji. W skrócie - bezdomny psiak na podkieleckiej wsi został potrącony przez samochód , chciałaysmy go zabrać, ale ktoś nas uprzedził i zawiózł do schronu umieralni.Tam podobno nawet nie wiedzieli,że jest z wypadku, bo juz chodził. Z wielkim trudem udało sie go stamtąd wyciagnąć, zawiozły go dziewczyny do lecznicy do zdiagnozowania i tam stwierdzoni,że wszytsko jest ok, nie potrzeba nawet robic rtg, bo tylko są powierzchowne otarcia. Psiak miał mieć dt na wsi , 40 km od Katowic u znajomego Jaagi. Ale poniewaz niałysmy transport dopiero na dzisiaj, psiak został na dwa dni w szpitaliku w lecznicy. Dzisiaj pojechał do Katowic, okazało się,że nadaje sie do natychmiastowej operacji. Opisuje to dzisaj na jego wątku. Operowany był w Zabrzu, miał operację ratującą życie, ma założony sączek. W tej sytuacji nie może jechać na wieś, bo tam nawet nie ma weta. Potzrebujemy dt w warunkach domowych dosłownie na 3-4 dni, jak sie troche podgoi , to go zabierzemy. Czy nie wiesz, kto mógłby nam pomóc? To jest malutki, jamnisiowaty psiak. To jego watek. [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/1888...T-na-kilka-dni[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] Jutro musimy go odebrac od dr Parczyka z Zabrza. Pozdrawiam serdecznie, Ewa [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR]
  18. jestem na wątku, porozsyłałam apel Erki, niestety u mnie nie ma szans, mam 7 szczeniąt wczoraj szczepionych, koty dorosłe (dziś rano były 3), 4 kociaki i dwa swoje psy, w tym agresywnego Platona, nie miałabym nawet, gdzie odizolować psiaka, ponadto mamy akcje w Platanie i od 13.00 do 20.00 tam spędzam czas... mam namiary na prywatny hotelik w Zabrzu, ale nietani, choć porządny... jeśli to Was ratuje... dałam znać kilku ludziom ze Śląska... W lecznicy Parczyka pracuje Formica, ale ona raczej też odpada: dwoje małych dzieci, stado tymczasowiczów... ale posłałam jej info... :roll:
  19. Opinia Formici (weta): [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to zależy od ogólnego stanu zdrowia kota, jeśli kondycje ma dobrą, serce, nerki i inne narządy wewnętrzne dobre, to ja osobiście swoje zwierzę bym zopeowała[/FONT][/COLOR]
  20. [B]Już w najbliższy weekend, [COLOR=#ff0000]10-11 lipca,[/COLOR] zapraszamy na spotkanie z naszymi podopiecznymi! Nas i naszych podopiecznych będzie można poznać w [COLOR=#ff0000]CH PLATAN w Zabrzu w godzinach 14:00-19:00![/COLOR] [COLOR=#ff0000]Będziemy przeprowadzać zbiórkę pieniędzy oraz karmy dla naszych podopiecznych! [/COLOR][/B]ZAPRASZAMY!!! Fundacja "Szara Przystań" w Zabrzu
  21. [B]Już w najbliższy weekend, [COLOR=#ff0000]10-11 lipca,[/COLOR] zapraszamy na spotkanie z naszymi podopiecznymi! Nas i naszych podopiecznych będzie można poznać w [COLOR=#ff0000]CH PLATAN w Zabrzu w godzinach 14:00-19:00![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Będziemy przeprowadzać zbiórkę pieniędzy oraz karmy dla naszych podopiecznych! [/COLOR][/B]ZAPRASZAMY!!! Fundacja "Szara Przystań" w Zabrzu
  22. podrzucimy! A Boryska odwiedzamy...
  23. tak, to dobra decyzja! czekamy na fotki! a u mnie... [URL]http://www.allegro.pl/item1109808956_7_nas_mama_miala_szczeniaki_slodziaki.html[/URL] maluchy rosną... trzeba będzie je zaszczepić, a to już poważny koszt... i chcielibysmy je zachipować, bo nauczeni doświadczeniem wiemy, że to jednak dobry sposób, ale skąd wziąć tyle kasy?... samo żarełko drogie, a jedzą jak smoki... Może by ktoś wspomógł wspaniałą siódemkę grosiwem?... [B]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/B] KRS : 0000288303 NIP: 648-264-54-76 IV od. PKO BP SA w Zabrzu 27 1020 2401 0000 0202 0240 5868 [B]Adres korespondencyjny:[/B] Zabrze , 41-800 Ul. E. Czogały 9 Pod opieką fundacji znajduje się całe stado dorosłych kotów i kociąt: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=koty[/URL] także psów: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=psy[/URL] Zaczynamy robić bokami finansowo... Planujemy akcję: 10-11 lipca, zapraszamy na spotkanie z podopiecznymi fundacji "Szara Przystań"! Nas i nasze zwierzaki będzie można poznać w CH PLATAN w Zabrzu w godzinach 14:00-19:00! Będziemy przeprowadzać zbiórkę pieniędzy oraz karmy!
  24. Na to serduszko chyba najwięcej chętnych, ja wydałabym go najchętniej temu panu ze Śremu, przynajmniej po emailowej wymianie, pisze regularnie, interesuje się, nie odpuszcza... o resztę pytania ogólne i niezobowiązujące... maluchy rosną... trzeba będzie je zaszczepić, a to już poważny koszt... i chcielibysmy je zachipować, bo nauczeni doświadczeniem wiemy, że to jednak dobry sposób, ale skąd wziąć tyle kasy?... samo żarełko drogie, a jedzą jak smoki... Może by ktoś wspomógł wspaniałą siódemkę grosiwem?... [B]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/B] KRS : 0000288303 NIP: 648-264-54-76 IV od. PKO BP SA w Zabrzu 27 1020 2401 0000 0202 0240 5868 [B]Adres korespondencyjny:[/B] Zabrze , 41-800 Ul. E. Czogały 9 Pod opieką fundacji znajduje się całe stado dorosłych kotów i kociąt: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=koty[/URL] także psów: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=psy[/URL] Zaczynamy robić bokami finansowo... Planujemy akcję: 10-11 lipca, zapraszamy na spotkanie z podopiecznymi fundacji "Szara Przystań"! Nas i nasze zwierzaki będzie można poznać w CH PLATAN w Zabrzu w godzinach 14:00-19:00! Będziemy przeprowadzać zbiórkę pieniędzy oraz karmy!
  25. pomyślałam i o tym, ale najpierw potrzebna byłaby wizyta...
×
×
  • Create New...