-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
halbina replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
Karmelkowych Państwa pozdrawiamy, Gosi podrzucimy coś na drogę od cioteczki i stadka... -
nie wiem, co się stało, ale myslę, że Gisic87 miała jakieś poważne powody, więc poczekajmy na jej wpis... dobrze, że doktor Parczyk to dusza człowiek!
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dostałam na pv: Halbina na moje oko jeden z tych sczzeniaków: [URL="http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/7WspaniaYch#5489125041649465378"][COLOR=#4444ff]http://picasaweb.google.pl/100275448...25041649465378[/COLOR][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/7WspaniaYch#5489125341487298770"][COLOR=#4444ff]http://picasaweb.google.pl/100275448...25341487298770[/COLOR][/URL] To jest owczarek australijski Aussie :smile: Oto przypadkowe zdjęcia szczeniorów z neta : [URL="http://animalsmarket.com/img/offers/12/b8027ec50a348c68ccc9eb57737c708b_m.jpg"][COLOR=#4444ff]http://animalsmarket.com/img/offers/...737c708b_m.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pups4sale.com.au/australian_shepherd_pups_01.jpg"][COLOR=#4444ff]http://www.pups4sale.com.au/australi...rd_pups_01.jpg[/COLOR][/URL] Widać podobieństwo prawda? :smile: -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/AkcjaWPlatanie#[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] zdjęcia wczorajsze[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/AkcjaWPlatanie2#[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] i dzisiejsze... fajnie wyszło! może będą z tego domki[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Nikt nas nie odwiedza, nie interesuje się wątkiem... potrzebujemy Was! [/FONT][/COLOR] -
posłałam Erce pv :razz:
-
myślę, że dobre i to! dziękuję za odzew, Gisic87!
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjPM1JQjYI/AAAAAAAAAlQ/_BJA7EGWKWM/s640/P7100284.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjPkpE2OeI/AAAAAAAAAmA/QrcknZk8iro/s640/P7100295.JPG[/IMG] -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Trzymać kciuki, bo dwie dziewczynki może znajdą domek: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjMIQans6I/AAAAAAAAAfc/7tQfSRgToQM/s640/P7100194.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjMZnJ_wNI/AAAAAAAAAgA/VzbOowqjNRo/s640/P7100202.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjMrua0u9I/AAAAAAAAAgc/oeS7IviHUwM/s640/P7100209.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjMrua0u9I/AAAAAAAAAgc/oeS7IviHUwM/s640/P7100209.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjNSB8J5LI/AAAAAAAAAho/BMbhmx_qrpg/s640/P7100226.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjO-ZMeeaI/AAAAAAAAAk0/6BYRCmvQf-c/s640/P7100276.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjPDEu7yrI/AAAAAAAAAk8/l_OBnym8Zfs/s640/P7100278.JPG[/IMG] -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL3yHiUCI/AAAAAAAAAfA/w5IUCBBinVQ/s640/P7100187.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL6stKV1I/AAAAAAAAAfE/rbIuDs4-WpE/s640/P7100188.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL86KaHsI/AAAAAAAAAfI/uZUbEgjoJsY/s640/P7100189.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL_MYZneI/AAAAAAAAAfM/5vkO1C4GcV4/s640/P7100190.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjMBfbdXmI/AAAAAAAAAfQ/j48KbZKLNgo/s640/P7100191.JPG[/IMG] -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dziś bylismy na akcji w Platanie, prezentowały się nasze koty, kociaki i 4 szczeniaczki: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjLfSvqkKI/AAAAAAAAAeQ/g_gmzhOnATA/s640/P7100175.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjLjk5y4cI/AAAAAAAAAeY/EJ-jnwCQnNE/s640/P7100177.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjLwqluYII/AAAAAAAAAew/j-lWPCcu4vQ/s640/P7100183.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL0cTK9jI/AAAAAAAAAe4/2MhzESWoqYI/s640/P7100185.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDjL17sh3vI/AAAAAAAAAe8/jV-7xtIFeOQ/s640/P7100186.JPG[/IMG] -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
halbina replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
dramatyczna sytuacja, ja niestety mam 7 szczeniąt i tyleż kotów, nie mogę pomóc... [COLOR=#000000][FONT=Arial]Erka błaga o pomoc na kilka dni:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial]Witam[/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Mam ogromną prośbę, nasz psiak znalazł sie w bardzo trudnej sytuacji. W skrócie - bezdomny psiak na podkieleckiej wsi został potrącony przez samochód , chciałaysmy go zabrać, ale ktoś nas uprzedził i zawiózł do schronu umieralni.Tam podobno nawet nie wiedzieli,że jest z wypadku, bo juz chodził. Z wielkim trudem udało sie go stamtąd wyciagnąć, zawiozły go dziewczyny do lecznicy do zdiagnozowania i tam stwierdzoni,że wszytsko jest ok, nie potrzeba nawet robic rtg, bo tylko są powierzchowne otarcia.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Psiak miał mieć dt na wsi , 40 km od Katowic u znajomego Jaagi. Ale poniewaz niałysmy transport dopiero na dzisiaj, psiak został na dwa dni w szpitaliku w lecznicy.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Dzisiaj pojechał do Katowic, okazało się,że nadaje sie do natychmiastowej operacji. Opisuje to dzisaj na jego wątku.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Operowany był w Zabrzu, miał operację ratującą życie, ma założony sączek. W tej sytuacji nie może jechać na wieś, bo tam nawet nie ma weta.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Potzrebujemy dt w warunkach domowych dosłownie na 3-4 dni, jak sie troche podgoi , to go zabierzemy.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Czy nie wiesz, kto mógłby nam pomóc?[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]To jest malutki, jamnisiowaty psiak.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]To jego watek.[/COLOR][/FONT] [COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][COLOR=#800080][URL]http://www.dogomania.pl/threads/188836-Powypadkowy-Pako-po-ciężkiej-operacji-potrzebuje-wsparcia-i-domowego-DT-na-kilka-dni[/URL][/COLOR][/U][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Jutro musimy go odebrac od dr Parczyka z Zabrza.[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#000000]Pozdrawiam serdecznie, Ewa[/COLOR][/FONT] -
myślę, że kilka dni dałoby radę, poślę Ci numer na pv
-
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dramatyczny apel Erki: [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Witam Mam ogromną prośbę, nasz psiak znalazł sie w bardzo trudnej sytuacji. W skrócie - bezdomny psiak na podkieleckiej wsi został potrącony przez samochód , chciałaysmy go zabrać, ale ktoś nas uprzedził i zawiózł do schronu umieralni.Tam podobno nawet nie wiedzieli,że jest z wypadku, bo juz chodził. Z wielkim trudem udało sie go stamtąd wyciagnąć, zawiozły go dziewczyny do lecznicy do zdiagnozowania i tam stwierdzoni,że wszytsko jest ok, nie potrzeba nawet robic rtg, bo tylko są powierzchowne otarcia. Psiak miał mieć dt na wsi , 40 km od Katowic u znajomego Jaagi. Ale poniewaz niałysmy transport dopiero na dzisiaj, psiak został na dwa dni w szpitaliku w lecznicy. Dzisiaj pojechał do Katowic, okazało się,że nadaje sie do natychmiastowej operacji. Opisuje to dzisaj na jego wątku. Operowany był w Zabrzu, miał operację ratującą życie, ma założony sączek. W tej sytuacji nie może jechać na wieś, bo tam nawet nie ma weta. Potzrebujemy dt w warunkach domowych dosłownie na 3-4 dni, jak sie troche podgoi , to go zabierzemy. Czy nie wiesz, kto mógłby nam pomóc? To jest malutki, jamnisiowaty psiak. To jego watek. [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/1888...T-na-kilka-dni[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] Jutro musimy go odebrac od dr Parczyka z Zabrza. Pozdrawiam serdecznie, Ewa[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial]Niestety, nie jestem w stanie pomóc... [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial]A tu, dla zainteresowanych akcją w Platanie fotki dzisiejsze, jutro druga część akcji, zapraszamy!!![/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Arial][URL]http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/AkcjaWPlatanie[/URL]#[/FONT][/COLOR]
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
halbina replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dramatyczny apel Erki: [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Witam Mam ogromną prośbę, nasz psiak znalazł sie w bardzo trudnej sytuacji. W skrócie - bezdomny psiak na podkieleckiej wsi został potrącony przez samochód , chciałaysmy go zabrać, ale ktoś nas uprzedził i zawiózł do schronu umieralni.Tam podobno nawet nie wiedzieli,że jest z wypadku, bo juz chodził. Z wielkim trudem udało sie go stamtąd wyciagnąć, zawiozły go dziewczyny do lecznicy do zdiagnozowania i tam stwierdzoni,że wszytsko jest ok, nie potrzeba nawet robic rtg, bo tylko są powierzchowne otarcia. Psiak miał mieć dt na wsi , 40 km od Katowic u znajomego Jaagi. Ale poniewaz niałysmy transport dopiero na dzisiaj, psiak został na dwa dni w szpitaliku w lecznicy. Dzisiaj pojechał do Katowic, okazało się,że nadaje sie do natychmiastowej operacji. Opisuje to dzisaj na jego wątku. Operowany był w Zabrzu, miał operację ratującą życie, ma założony sączek. W tej sytuacji nie może jechać na wieś, bo tam nawet nie ma weta. Potzrebujemy dt w warunkach domowych dosłownie na 3-4 dni, jak sie troche podgoi , to go zabierzemy. Czy nie wiesz, kto mógłby nam pomóc? To jest malutki, jamnisiowaty psiak. To jego watek. [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/1888...T-na-kilka-dni[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] Jutro musimy go odebrac od dr Parczyka z Zabrza. Pozdrawiam serdecznie, Ewa [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
halbina replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dramatyczny apel Erki: [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Witam Mam ogromną prośbę, nasz psiak znalazł sie w bardzo trudnej sytuacji. W skrócie - bezdomny psiak na podkieleckiej wsi został potrącony przez samochód , chciałaysmy go zabrać, ale ktoś nas uprzedził i zawiózł do schronu umieralni.Tam podobno nawet nie wiedzieli,że jest z wypadku, bo juz chodził. Z wielkim trudem udało sie go stamtąd wyciagnąć, zawiozły go dziewczyny do lecznicy do zdiagnozowania i tam stwierdzoni,że wszytsko jest ok, nie potrzeba nawet robic rtg, bo tylko są powierzchowne otarcia. Psiak miał mieć dt na wsi , 40 km od Katowic u znajomego Jaagi. Ale poniewaz niałysmy transport dopiero na dzisiaj, psiak został na dwa dni w szpitaliku w lecznicy. Dzisiaj pojechał do Katowic, okazało się,że nadaje sie do natychmiastowej operacji. Opisuje to dzisaj na jego wątku. Operowany był w Zabrzu, miał operację ratującą życie, ma założony sączek. W tej sytuacji nie może jechać na wieś, bo tam nawet nie ma weta. Potzrebujemy dt w warunkach domowych dosłownie na 3-4 dni, jak sie troche podgoi , to go zabierzemy. Czy nie wiesz, kto mógłby nam pomóc? To jest malutki, jamnisiowaty psiak. To jego watek. [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/1888...T-na-kilka-dni[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] Jutro musimy go odebrac od dr Parczyka z Zabrza. Pozdrawiam serdecznie, Ewa [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR] -
jestem na wątku, porozsyłałam apel Erki, niestety u mnie nie ma szans, mam 7 szczeniąt wczoraj szczepionych, koty dorosłe (dziś rano były 3), 4 kociaki i dwa swoje psy, w tym agresywnego Platona, nie miałabym nawet, gdzie odizolować psiaka, ponadto mamy akcje w Platanie i od 13.00 do 20.00 tam spędzam czas... mam namiary na prywatny hotelik w Zabrzu, ale nietani, choć porządny... jeśli to Was ratuje... dałam znać kilku ludziom ze Śląska... W lecznicy Parczyka pracuje Formica, ale ona raczej też odpada: dwoje małych dzieci, stado tymczasowiczów... ale posłałam jej info... :roll:
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
halbina replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Opinia Formici (weta): [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to zależy od ogólnego stanu zdrowia kota, jeśli kondycje ma dobrą, serce, nerki i inne narządy wewnętrzne dobre, to ja osobiście swoje zwierzę bym zopeowała[/FONT][/COLOR] -
[B]Już w najbliższy weekend, [COLOR=#ff0000]10-11 lipca,[/COLOR] zapraszamy na spotkanie z naszymi podopiecznymi! Nas i naszych podopiecznych będzie można poznać w [COLOR=#ff0000]CH PLATAN w Zabrzu w godzinach 14:00-19:00![/COLOR] [COLOR=#ff0000]Będziemy przeprowadzać zbiórkę pieniędzy oraz karmy dla naszych podopiecznych! [/COLOR][/B]ZAPRASZAMY!!! Fundacja "Szara Przystań" w Zabrzu
-
[B]Już w najbliższy weekend, [COLOR=#ff0000]10-11 lipca,[/COLOR] zapraszamy na spotkanie z naszymi podopiecznymi! Nas i naszych podopiecznych będzie można poznać w [COLOR=#ff0000]CH PLATAN w Zabrzu w godzinach 14:00-19:00![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Będziemy przeprowadzać zbiórkę pieniędzy oraz karmy dla naszych podopiecznych! [/COLOR][/B]ZAPRASZAMY!!! Fundacja "Szara Przystań" w Zabrzu
-
podrzucimy! A Boryska odwiedzamy...
-
tak, to dobra decyzja! czekamy na fotki! a u mnie... [URL]http://www.allegro.pl/item1109808956_7_nas_mama_miala_szczeniaki_slodziaki.html[/URL] maluchy rosną... trzeba będzie je zaszczepić, a to już poważny koszt... i chcielibysmy je zachipować, bo nauczeni doświadczeniem wiemy, że to jednak dobry sposób, ale skąd wziąć tyle kasy?... samo żarełko drogie, a jedzą jak smoki... Może by ktoś wspomógł wspaniałą siódemkę grosiwem?... [B]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/B] KRS : 0000288303 NIP: 648-264-54-76 IV od. PKO BP SA w Zabrzu 27 1020 2401 0000 0202 0240 5868 [B]Adres korespondencyjny:[/B] Zabrze , 41-800 Ul. E. Czogały 9 Pod opieką fundacji znajduje się całe stado dorosłych kotów i kociąt: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=koty[/URL] także psów: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=psy[/URL] Zaczynamy robić bokami finansowo... Planujemy akcję: 10-11 lipca, zapraszamy na spotkanie z podopiecznymi fundacji "Szara Przystań"! Nas i nasze zwierzaki będzie można poznać w CH PLATAN w Zabrzu w godzinach 14:00-19:00! Będziemy przeprowadzać zbiórkę pieniędzy oraz karmy!
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Na to serduszko chyba najwięcej chętnych, ja wydałabym go najchętniej temu panu ze Śremu, przynajmniej po emailowej wymianie, pisze regularnie, interesuje się, nie odpuszcza... o resztę pytania ogólne i niezobowiązujące... maluchy rosną... trzeba będzie je zaszczepić, a to już poważny koszt... i chcielibysmy je zachipować, bo nauczeni doświadczeniem wiemy, że to jednak dobry sposób, ale skąd wziąć tyle kasy?... samo żarełko drogie, a jedzą jak smoki... Może by ktoś wspomógł wspaniałą siódemkę grosiwem?... [B]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/B] KRS : 0000288303 NIP: 648-264-54-76 IV od. PKO BP SA w Zabrzu 27 1020 2401 0000 0202 0240 5868 [B]Adres korespondencyjny:[/B] Zabrze , 41-800 Ul. E. Czogały 9 Pod opieką fundacji znajduje się całe stado dorosłych kotów i kociąt: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=koty[/URL] także psów: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=psy[/URL] Zaczynamy robić bokami finansowo... Planujemy akcję: 10-11 lipca, zapraszamy na spotkanie z podopiecznymi fundacji "Szara Przystań"! Nas i nasze zwierzaki będzie można poznać w CH PLATAN w Zabrzu w godzinach 14:00-19:00! Będziemy przeprowadzać zbiórkę pieniędzy oraz karmy! -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
pomyślałam i o tym, ale najpierw potrzebna byłaby wizyta...