-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDDPuR2OzLI/AAAAAAAAARc/CLXBPJR9ilo/s512/IMG_0669.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TDDQHl9sJlI/AAAAAAAAARw/OojUTVJCp3Q/s640/IMG_0665.jpg[/IMG] -
Heksa szczęściara szczęśliwa do potęgi n-tej, ma zielone wzgórza, kwiaty, piękne widoki, pańcie do towarzystwa...
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina'][IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TD8EmkXtKxI/AAAAAAAAAz0/mWUqm-Lz-Ko/s512/8ccac4280b.jpg[/IMG] Paweł z Łapą[/QUOTE] Pawel napisał: " "łapa nauczyła się chodzić na smyczy ,nie opuszcza mnie nawet na krok a jak jestem w innym pomieszczeniu to przybiega albo piszczy i szczeka . Fajna sunia z niej dziekujemy. A jakbym chcial zostac wolontariuszem w Państwa fundacji to ile bym musiał mieć lat bo ja mam 14 ?????" -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Obie suczki wydałam, żółtą do Katowic, do pani Anety, czarna pojechała do Biskupic do pani Agnieszki. Pani Aneta obiecała fotki, pani Agnieszka nie ma internetu. -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Mam chyba bardzo fajny domek we Wrocławiu, ale chyba zabraknie mi szczeniąt, pani Kaja zakochała się w żółtej... -
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
halbina replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
elegancik wyrósł... -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, podrzucajcie mi na pv szczeniaki i dane kontaktowe, ludzie nadal się zgłaszają... mam np panią z Wrocławia... -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
trzymać, może już dziś się uda... -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TD8EmkXtKxI/AAAAAAAAAz0/mWUqm-Lz-Ko/s512/8ccac4280b.jpg[/IMG] Paweł z Łapą -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/991e0621c6caf07e.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/314/991e0621c6caf07emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c5c01742c24d1670.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/311/c5c01742c24d1670med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e1e323474976a3fe.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/311/e1e323474976a3femed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d55a37998899dcf7.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/315/d55a37998899dcf7med.jpg[/IMG][/URL] Będę z czasem dodawał nowe ;) Szczeniak już prawię czuje się członkiem rodziny Po pierwszej nocy musieliśmy tylko 2 razy interweniować okolo 3 i 5 nad ranem maluch się obudził i trzeba było się z nim pobawić problemów nie sprzyja po ogródku lata co ważne załatwia się na pieluchę a nie na podłogę ;) chyba że nie trafi :P Na razie jak pani mówiła psinka dużo czasu śpi w pokoju którym przebywa ma okołó 23 Stopni więc w miarę chłodno Szczeniak jest przepiękny, cudny uwielbia zabawę ze sznurkiem ale pewnie dlatego że go dziąsła swędzą. także wszystko w porządku Pozdrawiam KArol -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Agnieszko, tym razem pomogła przeprowadzona przez naszą fundacja akcja promocyjna w Platanie (hipermarket w centrum Zabrza), allegro i duża ilość ogłoszeń też się przydaje, nade wszystko fajne fotki, gdzie widać szczeniaki w różnych sytuacjach, urokliwe zdjęcia, robię ich dużo i chętnym podsyłam albumy na picasa... -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3825/98158366.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7267/46039896.jpg[/IMG] Dziewczynki szukają domków, jedna z nich być może jutro będzie go miała... -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Tak, dwie suczki: żółta i czarna a chłopak żółty pojechał z pania Ramoną i jej mężem. Do towarzystwa będą chłopcy bliźniacy i za jakis czas jakiś berbeć... oraz kot... 6 - piesek - dziś przyjedzie po niego pani, więcej napiszę po jej wizycie. [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/7098/37869170.jpg[/IMG] Merlak dojechał do Poznania i już rozrabia w swoim domku, państwo zachwyceni maluchem, pan obiecał sprawozdania i foty... -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
2 - suczka [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2509/53769237.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7267/46039896.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/394/24585413.jpg[/IMG] -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
6 - piesek - dziś przyjedzie po niego pani, więcej napiszę po jej wizycie. [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/7098/37869170.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4910/15093089.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/982/51504769.jpg[/IMG] 7 - suczka [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/1822/96109644.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3825/98158366.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9789/54417791.jpg[/IMG] -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
5 - piesek - właśnie zmierza do swojej przystani w Śremie, do pana Karola i jego rodziny, do dyspozycji będzie mial teren do biegania, oczywiście pies ma być kanapowcem i pupilem, wyprawka już zakupiona. Dziękujemy Gosi i Łukaszowi za pomoc w transporcie! [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2706/62993400.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1632/97321476.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6573/73508087.jpg[/IMG] [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/7582/11361444.jpg[/IMG] -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
1- suczka - zamieszkała w Zabrzu, u pani Kariny, ktora rok temu adoptowała ode mnie suczkę Wenę. [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7504/53105733.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7892/dsc0024py.jpg[/IMG] 3 - suczka - zamieszkała z panem Krzystofem i jego rodziną (dwóch nastolatków) w Zabrzu, w domu jeszcze jedna suczka i kot. [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5861/94733300.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4600/27132878.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2434/62926399.jpg[/IMG] 4 - suczka - pojechala do Katowic do pani, której suczka odeszła jakis czas temu za TM, do towarzystwa będzie miała persa [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5931/16427367.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/40/dsc0020i.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5632/dsc0017vl.jpg[/IMG] -
[quote name='Aga-ta']Ciesze sie, ze Amber bedzie miala domek:loveu: [COLOR=red][B]UWAGA BARDZO PILNE!!![/B] [COLOR=black]Szukamy DT dla ok.2 miesiecznego szczeniaczka, sprawa jest o tyle pilna, ze psiak ma depresje. Siedzi z mordka wcisnieta miedzy kraty i jest mu chyba juz wszystko jedno co sie z nim stanie. Psiaczek jest czarny podpalany, docelowo bedzie sredni. Czy ktos moze pomoc?[/COLOR][/COLOR][/QUOTE] ma wątek, jakieś zdjęcia?
-
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
halbina replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
niech szukają pomocy u fundacji jakiejś! Napiszcie do GoniP lub Supergogi... -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
halbina replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dziś przeanalizuję ankiety i wybiorę te sensowne. Trzymajcie kciuki za domki! Późnym wieczorem napiszę, co wyszło...