-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
no już niedługo... po 20. już wstajemy po bożemu... plan dla szkoły trzeba robić... :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cześć... pomyślimy nad tym nietoperzem... -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopo,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/62aa126b8f91f93dab1af2d546ad4d3e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopp,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/5e45cd28f42977bd3beb2611ce9fda2d,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopr,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/4af1b8246da888b459d71921ee33324a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopq,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/62aa126b8f91f93dab1af2d546ad4d3e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopg,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/26054c09a9617b0047c164a4aa589494,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopi,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f9ea87e2495909943a5873ef025ac894,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopk,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/26c44e9f8aaca681d17411b659405226,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopl,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9263fd41a94aae39d696b3da78630b3c,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopm,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/501a8ccf24fa359e62c0e7b5eb22f0b1,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopn,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a06b319615fba1d76c68856fdbc34ed4,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoooy,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5a9dad99fa7aa0accf7fc08a8f02af3f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoop0,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5cd4e2bd2cf054edfd612004eb6387df,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoop6,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/abcac2675206d154ad267a0f085ba342,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoop8,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/9f655c47b19462229c4e14cb4b7d118a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopd,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/0d7d1e3bb14fc99f24fc093788655830,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoopf,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4c6a6b16eb90a7cab6cab18649fedde9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aooot,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d1e94afaa85b468d0c733441048eef76,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aooou,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/09f510b276889db127c35beeda9568f7,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aooow,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3a723fc7c6d587913d76d4a9f64a8c76,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aooov,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b8c6dfb429a31cb12c51fd9f48b889b7,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aoooo,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c194db733eb5621d82a118f5ecc847c4,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aooox,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9ef5a27c47cc8d42af6d7debed648211,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
u nas mży... i buczy... a ja... przespałam cały dzień!... :evil_lol: -
że w łóżku, to i nie dziwota... rekonwalescent, nieprawdaż?
-
Śliczny i w potrzebie... a te kraty... :-(
-
Bardzo wychudzony jamnik - kto go pokocha?/ ma dom!
halbina replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bidulinka... ale jaka fajna mordeczka... i czekoladowy kolorek! -
Ach wyczerpujące są te amory... :evil_lol:
-
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
decyzji jeszcze nie podjęłam/nie podjęliśmy... na razie domek śląski jako jedyny napisał stuprocentową deklarację i odpowiedziałna pytania... pozostałe domki prosimy o to samo... -
6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...
halbina replied to AśkaK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Malinko! Jesteś prześliczna i domek na pewno będzie taki, jaki sobie wymarzyłaś! Pozdrowienia od Rubika i mojego stadka... cioteczka halbina -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
no to na pierwszą! :multi: chórek koników dla odwiedzających... [URL="http://svt.se/hogafflahage/hogafflaHage_site/Kor/hestekor.html"]http://svt.se/hogafflahage/hogafflaH.../hestekor.html[/URL] -
imponujące te szkraby! gdyby ktoś szukał rudego, to dajcie znać!
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ta... biedni ci panowie...;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
dodamy jakąś fajną wstążeczkę... :p -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
A ja cenię szczerość. Czekamy na pozostałe ewentualne domki... i ich odpowiedzi... przez kilka dni... i zaraz potem pakujemy malucha, mam nadzieję! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
to Asiorkowi wciśniemy może... w ramach prezentu urodzinowego... w worku... :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
może Szyszka?... :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a ja szukam domku takiemu kociakowi: rudasek, 11 miesięcy wykastrowany... szuka domku [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,anty0,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/64dfd2f6f2651eaf8ac85e3bf008440b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
temat ewentualnej kastracji... uważam za intymny... i na pewno jeszcze jest czas dla Rubika... psa kastruje się w wieku od 9 miesięcy... nie odstarszajmy pana feministycznymi komentarzami... :evil_lol: -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
jest w umowie adopcyjnej na ogół... -
Rubik spał na dogu i na kocie!znalazł swoje kochane stado i dom!
halbina replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,anu4v,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1b53e15f503d1fcd521c91eaf1c19b8a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,anu4p,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/60b200f9300c63e46b7e254a97f09e72,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,anu4n,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/f26e8a51139e34d9a2975e926a503b6f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,anu4o,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/06114d51877638f3d2e435a78a11f870,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,anu4q,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/06a413326014da42c9c23a0d0bc9a982,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,anu4t,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/45e7352b7404ea893fe6f89a795f0ebc,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]