Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. wkleiłam go tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6501614#post6501614[/URL]
  2. No to na pożegnanie, Szyszko, z Tobą jeszcze wypiję jednego!
  3. [URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=8224[/URL] Rudolf ma już wątek na molosach
  4. Smutny los... i niesprawiedliwy...
  5. Asiorku, mam nadzieję, że pójdziesz spać po Bożemu dziś w nocy... w końcu jesteś już ciut starsza niż przedwczoraj, nie wymawiając... a i o Dzidziusia trzeba dbać! Dobranoc wszystkim!
  6. Szyszka nam odpadła?... :crazyeye: :evil_lol:
  7. z premedytacją i pełną świadomością... :eviltong:
  8. [quote name='halbina']Szyyszko, mamy tam jeszcze cuś w butelkach?... :evil_lol:[/quote] A wcześniej też już było widać... :p
  9. [quote name='Danusia12']A dzisiaj nowa imprezka się szykuje - urodziny mojej siostry-sisterki, która też tu zagląda, ale na tajniaka :p[/quote] No to jeszcze i za zdrowie Szanownej Siostrzyczki Menrzusia!:multi: .............. Więcej nie piję... :shake:
  10. [quote name='Danusia12']Za to i ja wypię :beerchug:[/quote] tak... widać, że faktycznie pijemy cusik... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. Za pustki w schroniskach!!! :drink1: :drinking: :drinka:
  12. Szyyszko, mamy tam jeszcze cuś w butelkach?... :evil_lol:
  13. No to za pokój na świecie wypić wypada! :evil_lol:
  14. To nie jest wiejski Burek... tylko rasowy kanapowiec i podkołdernik!!! Do budy nie oddajemy!
  15. [quote name='Danusia12']Mało Ci ? :evil_lol: :diabloti: Barek już chyba pusty....Halbinka wykorkowała.... Asiorka nie może......to tylko we dwójkę jeszcze możemy :diabloti: :drink1: :cunao: :cunao:[/quote] no wiecie... wykorkowała... ale mi życzysz...
  16. Wandeczko, Aniele kociąt!!! Maluchy, trzymajcie się ,cioteczka sie wami zajmie i znajdzie wam super domki!
  17. Świat światem, ale bliscy są najważniejsi! :beerchug:
  18. No... zwłaszcza psiapsiółek się liczy! :loveu:
  19. Well... wypijmy za zdrowie nieobecnych! i za błędy!... ;)
  20. Pięknota! tylko te kraty... :-(
  21. A o mnie to już nie wspominasz nawet... idę sobie... też! :obrazic:
  22. Piękniś z niego!!! I nikt go nie chce?... Wierzyć się nie chce...
×
×
  • Create New...