Asiorku, mam nadzieję, że pójdziesz spać po Bożemu dziś w nocy... w końcu jesteś już ciut starsza niż przedwczoraj, nie wymawiając... a i o Dzidziusia trzeba dbać!
Dobranoc wszystkim!
[quote name='Danusia12']A dzisiaj nowa imprezka się szykuje - urodziny mojej siostry-sisterki, która też tu zagląda, ale na tajniaka :p[/quote]
No to jeszcze i za zdrowie Szanownej Siostrzyczki Menrzusia!:multi:
..............
Więcej nie piję... :shake:
[quote name='Danusia12']Mało Ci ? :evil_lol: :diabloti: Barek już chyba pusty....Halbinka wykorkowała.... Asiorka nie może......to tylko we dwójkę jeszcze możemy :diabloti:
:drink1: :cunao: :cunao:[/quote]
no wiecie... wykorkowała... ale mi życzysz...