Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. fajne... czyli papą smerfem? :evil_lol:
  2. pewnie kapkę już pociągnęła... :evil_lol:
  3. Jeszcze jedno, Rubik w tej chwili jest odpchlony, odrobaczony I zaszczepiony... Ma książeczkę zdrowia. Jest jednak problem - Rubik na spacerki wychodzi jeszcze z rzadka I zalatwia się w domu. Czy zdaje Pani sobie z tego sprawę? Pieska trzeba będzie uczyć zalatwiania się na dworze I być cierpliwym w tej kwestii. Halina
  4. Nie przychodzi się na imprezę przed czasem... Ale już jest po 20.00... :p
  5. Napisałam do pani Julity: Pani Julito! Bardzo się cieszę, że Rubik się spodobal. Zależy mi na tym, żeby byl kochany i szczęsliwy. Fajnie, że mialby towarzystwo do zabawy i przytulania się. Proszę tylko pamiętać, że ma on geny jamnicze i potrafi być zaciekly w swoich zabawach... Na razie tarmosi doga i mojego psa raczej, ale jak mu zabraknie partnreóów do zabaw szarpanych, to może dobrać się i do kota... Koty muszą więc sobie radzić w razie czego... Rubik na pewno nie uronie zbyt dużo.. w tej chwili ciut przerasta kota, raczej zresztą masą niż wzrostem... Co do przewozu pieska... To problem, bo ja nie posiadam samochodu, muszę liczyć więc na pomoc dogomaniaków i to od nich zależy... I jeszcze dwie sprawy... Po pierwsze: proszę napisać, jakie ma pani stanowisko wobec kastracji... Kiedy oddajemy psiaka, nowy wlaciciel podpisuje umowę adopcyjną. Wedlug niej, kastracja jest jednym z warunków adopcji. Po drugie: proszę opisać warunki, na jakie może liczyć Rubik... gdzie Pani mieszka? w miescie czy na wsi? w domku czy w bloku? Czy miala już Pani kiedy pieska czy zawsze koty? Przepraszam za te pytania, ale to u nas taka norma... Czy pani pracuje? Rubik to szczeniak i może jeszcze rozrabiać, kiedy zostanie w domu sam na parę godzin... u mnie w tej chwili rzadko zostaje sam, ma towarzystwo... ale trzeba się z tym liczyć... lubi sobie poszarpać to i owo... papierki np, smzatki... kabelki odgryza, jak pisalam... próbuje podgryzać meble... (nadgryzione już przez moje zwierzaki wczeniej) I jeszcze jedno: Czy zgodzi się pani na wizytę przedadopcyjną kogo z dogomanii? Mam nadzieję, że uda się doprowadzić do happy endu i Rubik znajdzie domek u Pani! Czekam na odpowiedź I pozdrawiam serdecznie! Halina
  6. Dostałam e-mail od pani z Siedlec. Oferuje Rubikowi miłość i towarzystwo... 3 kotów! Posiada również aparat cyfrowy i obiecuje foteczki... Byłoby fajnie... Pani pyta, kiedy Rubik mógłby do niej przyjechać... cóż... ja nie posiadam samochodu... no i trzeba by - zgodnie z zasadami dogomanii - przeprowadzić wizytę przedadopcyjną... i podpisać umowę adopcyjną... Radźcie!
  7. Witaj! przeczytałam wszystko od deski do deski... sama zachorowałam na doga i po wielu perypetiach udało się adoptować błękitkę Inkę, wiele więc opisów i sprawozdań wzruszyło mnie do głębi, rozczuliło i rozśmieszyło... Jestem pod wielkim wrażeniem i pozostaję w wielkim szacunku i podziwie, Joasiu! Życzę Wam zdrówka i miłości oraz spełnienia marzeń o domku, zasługujecie na to! A to pakowanko to może już spełnienie tych marzeń?... Pozwoliłam sobie wkleić parę fotek Feniksa do wątku Metamorfozy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6499076&postcount=2234[/URL]
  8. halbina

    Metamorfozy

    A widzieliście Feniksa? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/4646/dog6bc.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4572/44974976wp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3971/17gy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6662/zabawaij7.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/2669/fenidecd6.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22073&page=134[/URL]
  9. no... taki się z kameleona przemienił... tylko cuś z psem ma też wspólnego... chyba że się mylę...:evil_lol:
  10. nagroda dla tych, którzy znaleźli: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtt,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/07043f01b3aa1f14dfe51f2d9ac9fa13,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtx,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6b7b3d45fed1b8a5aadb693a5e5900cf,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvu2,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/51942d961b0f32ed104514dc3b5714f1,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  11. I konkursik pt.: Znajdź Rubika: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtk,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4c919917aae7ff35ef287ef64a91b6d8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtl,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c130ca8bf4c44cd8c377c578e297ae69,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtm,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/63749f7a464c2c8690060608b33fae64,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amw4r,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/cfd8475489e579ad6352f85cc0df0bb1,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtw,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/76b717560b393f05101f65d16c7f33b8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtz,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/28dba84f240e0f097211ff403059d10d,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvu0,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8cb87393e654e606e1ed2252544e1f1d,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvte,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8de795735dc1aadc0f182384fdc38e84,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtp,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/da3dd9db57902416e90a42b1d9f1a3a5,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvto,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/cba54c9f32f3c5d843962514c0641b42,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  13. Kot wtulony w psa: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvsl,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b537af7687bd059f0cf81b2bc89cf48c,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvsm,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/49b66819cd32055b65709dd35d92cf4e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] psie pozy: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvsn,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f25ae10de32710b43dd776b6f756b26a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtq,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1b53e15f503d1fcd521c91eaf1c19b8a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtr,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/bc00dcbcaba2a5df161000adc0600166,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvts,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/68e8ef23664b25693c251eda24ba19f3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtu,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/069eddc8ba5c94dff61b6b526b07e8ce,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtv,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/65e7211c39d7346cddba0ca5decfa03a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  14. a dla tych, którzy lubią koty wtulone w psy... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvsl,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b537af7687bd059f0cf81b2bc89cf48c,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvsm,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/49b66819cd32055b65709dd35d92cf4e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. Dziś konkursik pt: Znajdź Rubika: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtk,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4c919917aae7ff35ef287ef64a91b6d8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtl,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c130ca8bf4c44cd8c377c578e297ae69,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtm,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/63749f7a464c2c8690060608b33fae64,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amw4r,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/cfd8475489e579ad6352f85cc0df0bb1,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Dla tych, którzy znaleźli, nagroda: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvto,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/cba54c9f32f3c5d843962514c0641b42,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtt,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/07043f01b3aa1f14dfe51f2d9ac9fa13,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvtx,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/6b7b3d45fed1b8a5aadb693a5e5900cf,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,amvu2,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/51942d961b0f32ed104514dc3b5714f1,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  16. Liczymy na to... po cichutku... :loveu:
  17. Tak.. znacie przysłowie: szewc bez butów chodzi?... napisać tekst... trzeba... wezmę się za to, wezmę... ale nie dziś... dziękuję za ofertę pomocy! a może banerek wycyganimy od cioteczki?...
  18. Niestety, na razie nie mogę sobie na nic nowego pozwolić... wyczerpanie finansowe to tylko jeden z powodów...
  19. No to jeszcze podskoczymy, a co... :cool3:
  20. Śpij spokojnie i śnij najwspanialej, Asiorku! :loveu: :loveu: :loveu:
  21. kameleon jak to kameleon... zmienił się w żółwia(?)... :evil_lol:
  22. Będziemy o cioteczce pamiętać! :loveu:
×
×
  • Create New...