Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Czy ktoś jest władny odpowiedzieć? [IMG]http://republika.pl/blog_lp_887599/1763179/tr/oczy16.gif[/IMG]
  2. [IMG]http://republika.pl/blog_lp_887599/1763179/tr/oczy16.gif[/IMG]
  3. Co do sterylizacji... mnie wystarczająco przekonuje los zwierząt w schroniskach: [URL]http://brightlion.com/InHope/InHope_pl.aspx[/URL] Pierwszego kota wykastrowaliśmy, kiedy zaczął intensywnie zaznaczać teren... czyli olewać chałupę tu i ówdzie... Pierwszy pies nie był wykastrowany i ciągle gdzieś uciekał... jak tylko się go spuściło... wracał pogryziony... Całe życie spędził na smyczy, bo wszyscy w domu się vali, że wpadnie pod samochód albo go inne psy rozszarpią... Suczkę miałam niewysterylizowaną... Przy pierwszej cieczce ojciec nie dopilnował i trzeba było odchować i porozdawać pięć szczeniaków... potem zaczęły się ciąże urojone... i pamiętam to opędzanie sie od psów... Teraz mam rodowodową suczkę doga błękitnego - wysterylizowana! mixa Platona - wykastrowany! 2 koty - wykastrowane! Odpada problem niechcianych szczeniąt, walki na spacerkach z wałęsającymi się napalonymi psami, nerwy, że pod klatką czycha już stado zwabionych zapachem suczki... plamienie... Zmniejszył się problem agresji i pobudzenia Platona... i sika na spacerku ze trzy razy tylko... Koty nie znaczą terenu i kuweta nie jest aż tak "wyczuwalna", nie wychodzą i nie płaczą z tego powodu... przestały się ganiać i traktować jak potencjalne partnerki... Co nam grozi? nadwaga... ale i nad tym spróbujemy zapanować... Jestem zadowolona z decyzji!
  4. Wujcio Menrzuś pozoazdrościł foteczek z komóreczki... ale sesja udana, kto zrobił tę dziurkę dla faflaków? Kolorowych snów, Asiorku!
  5. Muterki są super kochane... :loveu: :loveu: :loveu: Moja wspiera mnie z nieba...
  6. Wiq serdecznie dziękuję za banerek! Rubik też! :multi:
  7. Domki, domki... pojawiacie się... i znikacie... :roll:
  8. Facet w tle... też niczego sobie... :evil_lol:
  9. wkleiłam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6523938&postcount=10018[/URL] jak masz coś przeciwko, daj znać, to usunę post.
  10. No bo nas nie zabawiasz, jak trzeba... foteczek brak... :shake:
  11. Rubik szczęścia nie ma do domków... Pani z Warszawy zrezygnowała... ponoć stwierdziła, że to za daleko... :placz: Jak się ma Malinka?
  12. napisz jej, że spróbujemy psiaka dostarczyć do Warszawy, jeśli tylko uznamy, że to najlepszy dla niego dom i jeśli rzeczywiście go chce...
  13. Gdzie była ta wystawa? Wiesz, skąd są dogi? z jakiej hodowli? Mogę wklić link na wątku dogów?
  14. no załamię się za chwilę... :placz:
  15. Cudowne! Są jakieś błękitki? :cool3:
  16. Pani jeszcze się nie odezwała... :roll:
  17. no takie na pewno by wystarczyło na jedną kolację, ale gdzie je kupic?...
  18. Piękne! Ale jeszcze będą?... :roll:
  19. Kto kocha jajecznicę... :cool3: zgadujcie... I zgadnijcie, z ilu jajek trzeba ją zrobić, kiedy chętnych jest na nią całe stado... :crazyeye: :roll: :evil_lol:
  20. a kiedy będzie to "zaraz"?... :mad:
  21. ma teraz około cztery/pięć miesięcy... sięga do pół łydki... i ma w sobie jamnicze geny... myślę, że dużo już nie urośnie, na pewno będzie pod kolanko...
  22. No to czekamy na deklaracje... skoro Patia wydała Ci malucha, to wizyta przedadopcyjna niepotrzebna, jakby co... :p
  23. dożki!!!! dożki!!! dożki!!! Żądamy dożków na całym ciele... :evil_lol:
  24. dożki!!!! dożki!!! dożki!!! :evil_lol:
×
×
  • Create New...