-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
halbina replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Biedna Bianka, ale te maluchy to szczęściarze w tym nieszczęściu są... tylko Bianka może je wyciągnąć z tego. Ja po walce o swoją trójeczkę, wylądowałam na L4, jednodniowym co prawda, ale zasłabłam, więc poszłam do lekarza... :roll: -
Exclamo, super, że Promiś tak dobrze zniósł zabieg! Co do ogłoszeń: Klara na pewno nadal szuka domu, Reks na pewno już domek ma, Maksi ma prawie, zdaje się, że w przyszłym tygodniu jedzie... Za to nasze koty potrzebują ogłoszeń... Możesz pomóc?... [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=114448[/URL] [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=koty[/URL] - jeśli chodzi o koty, to moja Cicia ma już domek... :cool3:
-
takie radosne psice... wakacyjne... słoneczne... a tu już jesień... Betelku...
-
Widzę, Kasiu, że Ci źle... Mnie też... Ale przytulam i życzę, żeby nadzieja wróciła!
-
SzP Maksi, ok 1 roku, świetna do agility. Szuka człowieka do pracy! ;)
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Maksi, Ty jeszcze tutaj?... -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
zaciskam kciuki za domek!!! -
Reks-śmierć za to że jestem szczeniakiem !! Dt lub ds./ MA DOM :)))
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
o domku usłyszałam od Formicy, fajnie!!! -
Heksa warta całego świata. I Filip BEZCENNY! Foty czarowne, pokłony dla rodziny. Patrzę na Twoją Mamę i tak mi tęskno do mojej... do jej usmiechu...
-
a dla tej... Łaciatka długowłosa- zabawowa ale w porównaniu z innymi zabawowiczami to pierdoła, często się wywraca. być może już miałabym dom...
-
zapiszę sobie wąteczek...
-
właśnie wracam ze spaceru, coś szczeknęło, spojrzałam, mignęło mi biało, więc pobiegłam na Różańskiego... to jednak był jakiś młody amstaff, stanął nam naprzeciw, a ja zacisnęłam dłonie na obrożach Inki i Platona, bo jakby podbiegł, to byłaby jatka... postał tak z postawionym na sztorc ogonem, na szczęście na widok dwóch psów nie zdecydował się na kontakt... Platon dałby sygnał do ataku, Inka w takeij sytuacji się przyłącza do sfory, a ja nie mam szans ich obu utrzymać... niestety nie jestem w stanie psa złapać, a tym bardziej przenocować... ale jak mi mignęło na biało, pomyślałam, że to nasz zaginiony...
-
Wspieram dobrą myślą i zaciskam kciuki za jej odnalezienie!
-
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
halbina replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Bianka jest bardzo doświadczona i opiekuńcza, tylko pod taką opieką takie maleństwa mają szansę zwyciężyć z wirusem. Bożenko, bardzo mocno Ci kibicuję! -
Dzięki za pocieszające słowa, ciężko jest... pamiętam, jak walczyliśmy o mAlutkę, miała parwo, walka trwała dwa miesiące, momentami wyglądała strasznie, ale sie udało, teraz to wielka psica, jest kochana i rozpieszczana... Z tymi małymi też tak mogło być... dziś zadzwoniła pani po Zulę (jest na stronei fundacyjnej do adopcji...), pani szuka szczeniaczka suczki kudłaczka... widział ktoś podobną? obiecałam coś znaleźć... Pani powiedziałam tylko, że Zula nie szuka już domku...
-
Możliwe, ale trzeba sprawdzać i zawiadamiać schrony na trasie...
-
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
halbina replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
I co ja mam napisać?... wiesz, że swoją walkę przegrałam, wspieram myślami! -
Od kilku dni nie piszę, nie potrafię znaleźć słów ani sił na to, by napisać... Zula odeszła za TM, miała tę samą wadę genetyczną, wysiadła wątroba. Jestem zupełnie zdołowana, tyle wysiłków, żeby je uratować, zaangażowanie wielu osób, pomoc rzeczowa i materialna, a efekt... :placz::placz::placz: Na Zulę czekała moja koleżanka, jej też nie umiałam powiedzieć, dopiero wczoraj to zrobiłam. Bardzo mi źle z tym. :-(
-
Boryska już nie ma, pozostał dług...
-
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
halbina replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
to ja zaklepuję biszkopcika i łaciatka...