Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TS36uHXmV4I/AAAAAAAAEHw/xgwsWK8fw3o/s640/P1120172.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TS37LZms0wI/AAAAAAAAEJM/KkhWl9Ezg4Q/s640/P1120206.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TS37MQNzB8I/AAAAAAAAEJQ/3VM_o0nZDqE/s640/P1120207.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TS37NZS57tI/AAAAAAAAEJU/PxaUfd77fgQ/s640/P1120208.JPG[/IMG] rozmazane, ale widać różnice wielkości
  2. Za tydzień myślę, będzie już można ogłaszać. Na razie kwarantanna 14 dni, obserwacja i odkarmianie... potem napiszę tekst, chodzi tylko o zamieszczanie ogłoszeń na portalach :-)
  3. Mamy trzech chłopców: dwa największe czarne i maluszek czekoladowy i dwie dziewczynki: średnia czarna i ta biszkoptowa, będzie raczej jasnobrązowa. Może ktoś zrobiłby bazarek z imionami dla nich?... :cool3: A może ktoś zasponsorowałby im bazarek z ogłoszeniami?... :oops: Zdjęcia wkleję, jak tylko się wgrają :-)
  4. No to jesteśmy w komplecie. Szczeniaki odwiedziłam w lecznicy i popstrykałam fot, niestety wlasnie padła mi lampa, więc foty częściowo rozmazane... trudno je będzie reklamować, bo lampa już na amen umarła... Szczeniaczki zostały przez Formicę zbadane, obejrzane, nakarmione i w końcu odrobaczone. Na razie wszystko ok, nie ma objawów chorobowych, ale robaki na pewno będą. Wszystkie jedzą, a raczej dziubią po kilka chrupków i piją wodę, siusiają i kupkają, kupki nie są twarde, ale to nie biegunka. Jak na maluchy przystało dużo śpią, ale dwa największe są też zabawowe, najmniej aktywne są te najmniejsze. Mamy trzech chłopców: dwa największe czarne i maluszek czekoladowy i dwie dziewczynki: średnia czarna i ta biszkoptowa, będzie raczej jasnobrązowa. Wybaczcie, że nie będę co chwila pisać, ale mam teraz w domu dwa swoje psiury, 4 koty do adopcji i 5 maluchów, pracuję jutro od 11.45 do 16.00, w piątek od 9.40 do 16.00, muszę im zapewnić opiekę i sprzątać po stadku. Na czas mojej nieobecności maluchy będą w łazience - tam jest bezpieczniej i w sumie przytulniej dla nich. Mam klatkę kennelową, ale największy rozmiar, wypożyczę od fundacji malutką, żeby zrobić im przytulne gniazdko, pewnie jutro ją zamontuję wieczorem. Zdjęć na razie ładnych trudno się spodziewać... A Formicy padł laptop, więc i jej uwag może nie być jakiś czas... Proszę Was wszystkich: nie zapominajcie o nich, podrzucajcie wątek, gdzie się da, reklamujcie je (za dwa tygodnie będzie nam potrzebnych pięć domków i to najwspanialszych!), więc już dziś proszę o ogłaszanie i reklamę! Dostałam dla nich worek karmy purina dog chow, to taka, jaką sama kupuję swoim, ale być może potrzebna będzie pasta, bo jeśli cokolwiek jelitowego wyskoczy albo robale będą je za bardzo nękać, to... muszę Formicy zapytać też o mleko, pewnie można im dawać na razie, trochę go jeszcze mam, tak na jakieś 4 dni. Na pewno kosztowne będą podkłady, a wyobraźcie sobie, ile potrafią narobić takie maluchy. Im szybciej je kupię, tym szybciej nauczą się podstaw czystości... Dziękuję za wszelkie wsparcie: pieniądze dla nich, jedzonko, które mi obiecała Alfa i Zuzia, no i rozgłaszanie ich!
  5. Nie wycofuję się, ale jeśli macie inne dt, to korzystajcie z nich. Nie potrafiłam odmówić pomocy dla pięciu maluchów bez szans w schronisku... jak wszyscy wiemy... niestety zawsze istnieje zagrożenie wirusówek... jeśli jednak małe przyjadą, postaram się je izplować, o ile to możliwe w mieszkaniu... (maluchy w małym pokoju przez dwa tygodnie) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199960-Tragedia-5-szczeniaków-ktore-chyba-nigdy-jeszcze-nic-nie-jadły[/URL].
  6. Będą potrzebować naprawdę dobrej karmy... może mleka jeszcze?... a mleko to duży koszt, zostało mi trochę, ale na pięć psiaków starczy na smak... przydadzą się też podkłady higieniczne, to naprawdę niezbędne, bo takie stadko zakupkuje pokój w ciągu kilku godzin, a po odrobaczeniu to kupa różna... Odrobaczenie, pewnie powtórka potem... w najlepszym razie szczepienie pięciu maluchów... najgorszych scenariuszy nie rozwijam nawet... Jeśli ktoś będzie chciał nas wspomóc, to proszę o wpłaty na konto fundacji: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=dane[/URL]
  7. [quote name='malagos']Ku przestrodze! Przeczytajcie o wet-siostrze! [url]http://www.dogomania.pl/threads/189485-Psie-piek%C5%82o-na-Martenowskiej-w-STARACHOWICACH.-Jest-nas-10.POM%C3%93%C5%BB!/page25[/url] od postu 617................[/QUOTE] mam nadzieję, że przestroga mnie nie dotyczy na razie?...
  8. oczywiście przydałoby się więcej dt, więc jeśli ktoś by mógł, chętnie je przekażę... na razie chodzi o to, żeby miały stałą opiekę i szybką reakcję w razie kryzysu, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, to za trzy tygodnie po feriach będzie z nimi już kłopot... muszę izolować szczeniaki od psów w czasie swojej pracy, a choć pracuję w szkole, to czasem nie ma mnie cały dzień... ferie od poniedziałku...
  9. na razie dojechać nie mogą... a te czekać nie mogą...
  10. przywieźcie je do Formicy jutro... Zabrze, ul. Piłdskiego 48, od 12.00 do 19.00 wezmę na dt, ale proszę o wsparcie finansowe na odpowiednią karmę i leczenie
  11. mój Boże... takie ślicznoty!
  12. Był u mnie tydzień, w Sylwestra wrócił do Formicy, ogłaszajcie maluszka!
  13. ja bym chyba już zaczęła naciski na zabieg... panikara ze mnie w przypadku Inki... ech...
  14. Będę odwiedzała i reklamowała go, wziąć na dt nie mogę - czekam na dwa szczeniaki właśnie.
  15. Duża Ela jak królowa! i słusznie... a małej co jest? ile ma?
  16. Bazarek śliczny! Przelałam za grudzień i styczeń, szczęśliwego Nowego Roku, zdrówka i domku stałego!
  17. Kciuki trzymane, pieniążki za styczeń i luty przelane.
  18. ZABRZE ma takiego szkraba: [FONT=Arial]Imię: Gucio znalazł już domek[/FONT]
  19. ZABRZE ma takiego szkraba: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TRp3R56t1MI/AAAAAAAADwo/ACo1gys9uhE/s512/PC280301.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TRp3MZLKLNI/AAAAAAAADwU/n505KM4XXTU/s640/PC280295.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TRp4hU0XKFI/AAAAAAAADzo/IouM4RagHVY/s640/PC280361.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TRp4zZhoO0I/AAAAAAAAD0Q/AlGQ8KianZg/s512/PC280371.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TRp6wG6a6gI/AAAAAAAAD5A/eETVQ-P-byk/s640/PC280453.JPG[/IMG] Gucio ma trzy miesiące, jest zaszczepiony i czeka na swój domek! Jest pod opieką fundacji "Szara Przystań" [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=dane[/URL]
  20. nie wiedziałam o ogłoszeniach Gosiary, dlatego napisałam... a ile i gdzie są te ogłoszenia, Gosiu?
  21. Niestety masz rację... Zagłosowałam na RŚl.
  22. kochane są maluszki... tylko skąd te domki brać?
  23. [quote name='Edi100']Dostałam z Tesco na email:[URL]http://www.tesco.pl/schroniska/index.php[/URL] Jest głosowanie, żeby schroniska dostały karmę. Głosujmy[/QUOTE] własnie przyszłam wkleić... Jacob [*]
  24. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_YKO_sEkl3Mw/TSSfqUGosjI/AAAAAAAAD5w/xFT1JsUAlGY/7c4d691543.jpg[/IMG] a tak mnie postrzegają uczniowie :P
×
×
  • Create New...