-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
przekazałam, co dostałam, telefonu nie było... -
ach to ciepełko bezgranicznego oddania... qypoczywaj i ciesz się każdą chwilą!
-
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Witam, jestem zainteresowana adopcją szczeniaka o imieniu Ares. Mieszkam w mieszkaniu na czwartym piętrze z mężem i dwójką dzieci (10 i 2 lata). Miejscowość, w której mieszkam nosi nazwę Rogożnik. Jest to wieś. Mój blok stoi obok lasu i ląk. Opodal jest park z jeziorami. Mam ogródek dzialkowy. Wiem, jak należy opiekować się pieskami, ponieważ mialam już dwa. Kundelek żyl 10 lat i niestety w 2000 roku odszedl od nas z powodu raka nerki. Byl bardzo kochany. Drugi piesek zostal kupiony w sklepie zoologicznym. Niestety mial przepuklinę i wirusowe zapalenie jelit. Przez godzinę leżal pod kroplówkami, ale niestety... Jesteśmy gotowi na przyjęcie nowego czlonka rodziny i jesteśmy zakochani w Arusiu. My zmężem pracujemy, ale dziećmi opiekuje się moja mama i ona też już kocha Arusia. Bardzo proszę o szczególy adopcji. Pozdrawiam, podpis Obiecująco :-) Majka12471, kuj żelazo, póki gorące... -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Gdyby za Majkę wziąć tylko zwrot kosztów utrzymania... karma, odrobaczenie, zabezpieczenie przed pasożytami typu kleszcze... trzy szczepienia i czipowanie... chyba warta jest już jakieś sześset złotych... ale ludzie tego nie rozumieją, że jak się psa uratuje, utrzymuje i wychowuje to chce się mieć pewność, że idzie do dobrego domu, do domu, który trzeba sprawdzić... nie wydam psa na ulicy czy na progu własnego domu, bo pan akurat przejeżdża przez Zabrze i wpadnie o 12.00... nawet jeśli przez telefon brzmi dobrze... rodzina tego pana musiała poczekać kilka dni, nie chciała... wolała kupić psa niż dostać dobrze zsocjalizowanego zdrowego szczeniaka... cóż... albo tak zdesperowani, albo jednak czegoś nie rozumieją, albo chcieli uniknąć tej konfrontacji na ich terenie... -
[quote name='Bjuta']Gratuluję remontu!!! Cierpliwości życzę!!![/QUOTE] Oj, przyda się, przyda... panowie od ogrzewania przewracają mi dom... a to mój kumpel z kolegą... stado umęczone i stłoczone w małym pokoju (w najlepszym razie)... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2CD7t5LWl8Q/ThdNAT7v0tI/AAAAAAAAC4k/SCmZmibivYQ/s512/DSC_0006.JPG[/IMG] Melduję, że powyżej prezentowane okno w dużym pokoju zostało wreszcie osiatkowane! [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/ok.gif[/IMG]
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Ach te 13-stki... akcja w ten weekend jednak odwołana, nikomu praktycznie nie pasował ten termin (u mnie np remont), na dodatek Majka miałą szanse na dom, ale pan chciał ją po prostu dziś o 12.00 odebrać ode mnie... dowieźlibyśmy psiaka w poniedziałek, ale nie mogli się doczekać, to kupili dziś pieska innego... -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[URL]http://wyborcza.pl/duzy_kadr/56,97904,9957451,Pocalunek_zwierzecy,,17.html[/URL] Czyż to nie Majka w objęciach gwiazdy?... Bernadette Peters adorowana przez pieska Nelly Newman podczas gali Broadway Barks - stowarzyszenia pomagającego bezdomnym zwierzętom w Nowym Jorku -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Maja została dziś zaszczepiona trzeci raz, zostanie też zaczipowana. To ona ma szanse na domek. Mam nadzieję, że pan się nie zrazi tym, że musi chwilę poczekać... Jutro i w niedzielę akcja w Platanie. Zapraszamy![/QUOTE] Pan nie chciał czekać, dostałam sms, że kupili dziś pieska... A akcja została odwołana, okazało się, że nikomu w zasadzie termin nie spasował... Ja mam remont, więc też nawaliłam dzisiaj... -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-njgxuJ5jYuc/ThdRJG5BZBI/AAAAAAAADAk/hvKYpAQhvAo/s720/DSC_0214.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UqJnRtaK0P4/ThdRUCm4d6I/AAAAAAAADBE/ohtzu2ZNlck/s720/DSC_0222.JPG[/IMG] a tak o nim śni... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-30hxTbBjOqo/ThdRuzT5oWI/AAAAAAAADBo/cJavwIuw_LA/s720/DSC_0234.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-X7F_lczy4ng/ThdRwmjMWdI/AAAAAAAADBs/x94Bz2D4QfM/s720/DSC_0235.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AzFPUaYnrew/ThdR23CCK1I/AAAAAAAADB4/erPO7mx-YdU/s640/DSC_0238.JPG[/IMG] -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
a tak wypatruje swego domku: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Cp2iiQ9hAV4/ThdNJGknoBI/AAAAAAAAC40/vCIfGsdnQSE/s576/DSC_0009.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7Xj4eMCcHYA/ThdNY_faNoI/AAAAAAAAC5Y/tPmq1WM0BvE/s800/DSC_0016.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VkYkSRmnYqQ/ThdRF4LdZZI/AAAAAAAADAY/754p2ITxUNY/s720/DSC_0210.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2VYnGBCYRjQ/ThdRG-RW5PI/AAAAAAAADAc/heO2sNTYs6M/s720/DSC_0212.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wO3cSAcIAK8/ThdRIOSqCyI/AAAAAAAADAg/sUxy3xprb10/s720/DSC_0213.JPG[/IMG] -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Maja została dziś zaszczepiona trzeci raz, zostanie też zaczipowana. To ona ma szanse na domek. Mam nadzieję, że pan się nie zrazi tym, że musi chwilę poczekać... Jutro i w niedzielę akcja w Platanie. Zapraszamy! -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
pomoc zawsze mile widziana :-) i będzie Majka! -
[INDENT][INDENT]25 stycznia 2011r. w Strzelnie, Leszek Woźniak powiesił około roczną suczkę Psotkę na drzewie i bił ją konarem tak długo i bezlitośnie, aż ta straciła przytomność. Człowiek ten, myśląc, że suczka nie żyje wrzucił ją do rowu. A wszystko to działo się za namową właścicielki Psotki, Violetty L. Chciała się ona pozbyć psa, ponieważ nie miała co z nim zrobić. Nie przyszło właścicielce do głowy, by zanieść psa do schroniska dla zwierząt. Wybrała za to najbardziej okrutne rozwiązanie. Suczka przeżyła. Po 36 godzinach spędzonych w rowie, na mrozie, odnalazła ją policja, Psotka była już w stanie agonalnym. W wyniku uderzeń konarem zadanych jej przez Leszka Woźniaka, suczka straciła wzrok i doznała innych obrażeń. Jesteśmy oburzeni taką postawą człowieka. Niniejszą petycją wyrażamy swój sprzeciw wobec tak skandalicznego traktowania żywych istot. [/INDENT][URL="http://www.petycje.pl/petycja/6663/petycja_w_sprawie_orzeczenia_bezwzglednej_kary_pozbawienia_wolnozci_.html"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycja/6663/p...wolnozci_.html[/COLOR][/URL] dostałam prośbę o rozesłanie i podpisanie petycji, roześlijcie ją wśród znajomych, bardzo proszę, takie gangreny nie powinny chodzić na wolności [/INDENT]
-
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
no to czekamy i kciuki zaciskamy! -
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nVqIt6BvJNA/Th4E-Xnk1vI/AAAAAAAADKE/3qrXVtI_hyU/s720/DSC_0067.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TeQL5iAPQc4/Th4FDA3kNSI/AAAAAAAADKI/_3lBGlf553Y/s720/DSC_0068.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-odULSiBkNng/Th4FJApAVhI/AAAAAAAADKQ/Q83J0NLtL4w/s720/DSC_0070.JPG[/IMG] Zuli spotkanie z dogami, boksiowatość z niej wychodzi pomału, jest czekoladowa, ale nadal kolorek zmienia... a pyszczek boksiowy
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2GnVGmnBEq4/Th4EY5ktk4I/AAAAAAAADJY/6JrL12gDgLA/s720/DSC_0057.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CEjyyMMxOSE/Th4EnBIu9TI/AAAAAAAADJs/r-SjJjmohew/s720/DSC_0061.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-P-GntK9p_mk/Th4EvEtX0EI/AAAAAAAADJ0/E_0K5H_d4vs/s720/DSC_0063.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-o-YbrKWtY3Y/Th4E1k-GylI/AAAAAAAADJ8/6nD59ZlUAaM/s720/DSC_0065.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JjaoHQLQt_Y/Th4E54mw2JI/AAAAAAAADKA/eJe5QcgjlS8/s720/DSC_0066.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FjjUikQOwrw/Th4DxJUPAnI/AAAAAAAADIg/iqtgSgIGMPI/s720/DSC_0043.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8fW-RmE39ys/Th4Dz2cFNAI/AAAAAAAADIk/TPQEQVgOBFs/s720/DSC_0044.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iAaQS9_VTM4/Th4D2rxUrlI/AAAAAAAADIo/i6qDGjmkCg8/s720/DSC_0045.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-p9ClouqD1Kk/Th4D7vyn2iI/AAAAAAAADIw/-fvovaaRwjk/s720/DSC_0047.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-x9U7Zg823t0/Th4ELhltyjI/AAAAAAAADJI/yN1zPUAP5Cc/s720/DSC_0053.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-x9U7Zg823t0/Th4ELhltyjI/AAAAAAAADJI/yN1zPUAP5Cc/s720/DSC_0053.JPG[/IMG]
-
Fart- mix labka z molosem wyrzucony z samochodu
halbina replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Dog, ot co... -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
tak, wyrosły, pora im do domków! A w sobotę i w niedzielę zapraszamy na kolejną akcję fundacyjną w Platanie w Zabrzu. Od 15.00 do 19.00. -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
W sobotęi niedzielę od 15.00 do 19.00 zapraszamy na kolejną akcję w Platanie.