-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że ma dt i to taki fajny! -
4 szczeniaczki do utopienia, wszystkie MAJĄ DS.
halbina replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
super! zaciskam kciuki (też liczę na to, że lateksowy nobiles pozwoli się myć...) -
[quote name='piechcia15']ja tez myślę że nie interweniować, a jak gryza po nogawkach to podnieść za kark i chwilę przytrzymać aż ochłonie:) jak mamusia...jak mamusia:) w sumie jak mamusia to powinnaś to robić zębami:diabloti::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:[/QUOTE] ewentualnie tak... [URL]http://www.cda.pl/video/191036c/Jak-uspokoic-kota-za-pomoca-spinacza[/URL]
-
4 szczeniaczki do utopienia, wszystkie MAJĄ DS.
halbina replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
kupiłam nobiles, tyle że lato to i owo... ale może dokupię... -
[quote name='Klaudus__'][I]Foteczki wrzucę dzisiaj jak się ogarnę troszeczkę - wieczorkiem będą na 100% ;) A jak mały? Czarna diablica Majeczka już Go rozruszała?? :D[/I][/QUOTE] A rozruszała, Bertie jest grzeczny, kiedy śpi, a śpi dość dużo, ale lubi też potarmosić zabawkę albo stópkę pańci... zamknięty na chwilę w klatce (kiedy wychodziłam z psami) odstawia naprawdę głośny koncert... Czuje się dobrze, ma zdrowe kupki i apetyt.
-
4 szczeniaczki do utopienia, wszystkie MAJĄ DS.
halbina replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
czy ja mogę wypozyczyć kawałek tej ściany?... albo napiszcie, jaki to kolor, kupię w OBI... akurat jestem przed malowaniem... -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[URL]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=9221558[/URL] allegro fundacyjne... -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
mamy nowego malucha... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211621-Pudelka-wyrzucona-wraz-z-male%C5%84kim-synem.Broni-Go-jak-oka-w-g%C5%82owie."][IMG]http://loms.pl/wij/uploads/pudelka3_1311699896.jpg[/IMG][/URL] -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Sisay zrobiła Majce allegro, trzymajcie kciuki, bo naprawdę pora jej do swojego domku... mamy remont... i... nowego kluska na dt: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211621-Pudelka-wyrzucona-wraz-z-male%C5%84kim-synem.Broni-Go-jak-oka-w-g%C5%82owie."][IMG]http://loms.pl/wij/uploads/pudelka3_1311699896.jpg[/IMG][/URL] -
4 szczeniaczki do utopienia, wszystkie MAJĄ DS.
halbina replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='klapouszek']Myśl sobie co chcesz i dalej oskarżaj ludzi (niewinnych) bezpodstawnie. Nie mam zamiaru ani ochoty się kłócić. Życzę szczeniaczkom by trafiły do dobrych ludzi, którzy ich pokochają dając rodzinne ciepło.[/QUOTE] przemyślcie decyzję, bo naprawdę są powody, żeby domagać sie wizyty przedadopcyjnej... tak postępują ludzie każdego dnia: [URL]http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=218401038210556[/URL] czy to był dobry dom? -
4 szczeniaczki do utopienia, wszystkie MAJĄ DS.
halbina replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
[quote name='klapouszek']Każdy człowiek , który chce pokochać pieska jest świadomy owych kosztów...[/QUOTE] nie każdy... ale ja piszę o tym, dlaczego mam prawo sprawdzić, komu wydaję psa, którego utrzymywałam za powierzone przez ludzi pieniądze albo za własne... ja nie sprzedaję psów, wręcz przeciwnie, dopłacam do psa jego zdrowie, socjalizację i wyprawkę, więc chcę mieć gwarancję, że trafił do najleszego domu, jaki mogłam mu zapewnić... my (ratujący psy) naprawdę parę razy mieliśmy okazję sie przekonać, że te procedury adopcyjne są potrzebne...