-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Jeśli, to musiałabym być na 18.00 już po, jestem już zaproszona na grilla tego dnia...
-
Jesteśmy na dniach już od siatkowania okien, wreszcie będzie można wietrzyć do woli, w nocy też... zainwestowałam 139 zł. w furminator, dziś przyszedł z zooplusa, warto było, reklama nie kłamie! Z Jurusia leciało jak z dmuchawców, ale nazbierałoby się na kołdrę! A u Pomponii nawet trudno mi o porównanie tej sterty podszerstka! [URL]http://www.youtube.com/watch?v=LVTJSk-TJCw&feature=related[/URL] mamy też klatkę i drapak, ale przed remontem nie rozpakowuję nawet, no i niestety aparat się popsuł, dobrze że jest na gwarancji... W sobotę i niedzielę fundacja "Szara Przystań" zaprasza do Platana w Zabrzu na akcję fundacyjną. Od 15.00 do 19.00. [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/ok.gif[/IMG]
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
halbina replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
rozkosznieczki :-) do domków, maluchy! -
no przepraszam... gość się zasiedział...
-
nie ma szans, niestety, będzie siatka pod roletą zewnętrzną... ale za to będę mogła wreszcie odtworzyć okna i tę roletę zewnętrzną też, a koty nie wypadną ani nie uciekną... Byron i Junior nie wyskakiwały, ale kolejne koty to już różnie, Pomponia np bardzo się stara... a przecież jej poprzedniczka Pampuszka w taki sposób zaginęła. Mam do dziś wyrzuty sumienia...
-
[quote name='Angi']Mhm , Sobota (następna) ok.godziny 16:30 . Aby lepiej dla piesków :)[/QUOTE] czy to aktualne?... to chyba dziś... a gdzie ta zbiórka? na polance?
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vWZDccB7kdc/ThdNR6i9ikI/AAAAAAAAC5I/AI5DUJ5grCw/s512/DSC_0012.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hC-LfGxb_bw/ThdNUpjqgHI/AAAAAAAAC5M/D_hldcHLRUw/s512/DSC_0013.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-p4e99f8LdAQ/ThdNWH6zCcI/AAAAAAAAC5Q/QW8xxCV4MvI/s512/DSC_0014.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZlM1GbyrAjQ/ThdNXpb8ZNI/AAAAAAAAC5U/fgP6-eSjMAI/s512/DSC_0015.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7Xj4eMCcHYA/ThdNY_faNoI/AAAAAAAAC5Y/tPmq1WM0BvE/s512/DSC_0016.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zaoL5zgFE8M/ThdNaLUfLVI/AAAAAAAAC5c/7IXByFJoia4/s512/DSC_0017.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Jb8yd8rlRjM/ThdNbFzVlGI/AAAAAAAAC5g/BUq1q3N5C9o/s512/DSC_0018.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zVf2InJf5Ek/ThdNB9PYotI/AAAAAAAAC4o/ODJK-TNf_TU/s512/DSC_0007.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Lnnn0TApI5c/ThdNHFu9uCI/AAAAAAAAC4s/xcIxREphutI/s512/DSC_0008.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Cp2iiQ9hAV4/ThdNJGknoBI/AAAAAAAAC40/vCIfGsdnQSE/s512/DSC_0009.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lv67hTjvoyw/ThdNLihCGII/AAAAAAAAC5A/Eg65tjnfT6I/s512/DSC_0010.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vWZDccB7kdc/ThdNR6i9ikI/AAAAAAAAC5I/AI5DUJ5grCw/s512/DSC_0012.JPG[/IMG]
-
Wczorajsze zdjęcia Anulki (historyczne, bo okno za chwilę zostanie osiatkowane!) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BPFJBljDZt0/ThdM342hDYI/AAAAAAAAC4Q/Ifyy6aiyB6U/s512/DSC_0001.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cWVV3bMHChs/ThdM5J9w-1I/AAAAAAAAC4U/SyTDQvskZTk/s512/DSC_0002.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PpgmIdt43aY/ThdM7ClfMbI/AAAAAAAAC4Y/xWoyBVHdaiw/s512/DSC_0003.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UMM3K_nS5Ts/ThdM-lKtcMI/AAAAAAAAC4g/XQI5qTEzZ88/s512/DSC_0005.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2CD7t5LWl8Q/ThdNAT7v0tI/AAAAAAAAC4k/SCmZmibivYQ/s512/DSC_0006.JPG[/IMG]
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
halbina replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
jak Ci nie wstyd, tak bezczelnie podmieniać kociaki, Jolu?... ;-) doniosłam na Ciebie na Miau... [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=31221&start=810[/URL] -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
to ta kotka, która wypadła z 11 piętra, phase... -
Super! Inka znów pożarła zostawione (tym razem wysoko na biurku) ptasie mleczko...
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
kciuki trzymam... daj znać, co z kotą... a ludziom podeślij wątek: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=348[/URL] -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
nie chwalęcy się, jam to sprawił... jak mawiał Zagłoba ;-) w końcu jestem polonistką... trzeba wysłać emailem do CatAngel [quote name='"CatAngel"']Z miłą chęcią zajmę się ogłaszaniem waszych zwierzaków. Mam na utrzymaniu koty podwórkowe ilość około 30sztuk +,- :) są to koty wolno żyjące którymi się opiekuję. [color=#BF0000][b]Oto wątek[/b][/color][img]http://miau.strefa.pl/CatAngel-Przedwiosnie.gif[/img] Wybierz pakiet i napisz na PW :D [b][color=#0000FF]Pakiet - [size=200]45 ogłoszeń-10zł[/size] + tekst (zdjęcia, kontakt (tel, a najlepiej mail na który przyjdą linki aktywacyjne)[/color][/b] [b][color=#0000FF]Pakiet - [size=200]130 ogłoszeń-15zł[/size] + tekst (zdjęcia, kontakt (tel, a najlepiej mail na który przyjdą linki aktywacyjne)[/color][/b] [b]Ogłoszenia robię w dniu zamówienia ew.max do 5-6dni(kto u mnie zamawiał wie jak szybko działam) Po zamówieniu proszę podać jaki pakiet :)[/b] Zapraszam wszystkich chętnych którzy nie mają czasu na robienie ogłoszeń bardzo chętnie się tego podejmę. [b][color=#4000FF]Wszystkie zlecenia proszę wysyłać na PW badź bezpośrednio na maila[/color][/b] ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ) (a jeśli mogę poprosić to w tytule maila nick osoby z forum żebym wiedziała od kogo wiadomość) i mogła podesłać linki do skończonych ogłoszeń :ok: Dziękuję bardzo :1luvu:[/quote] -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
halbina replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Mądra decyzja, gratulujemy ślicznot i życzymy zdrowia im i Pani! -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']czarna z białymi znaczeniami i brat tricolor, mają trzy miesiące, rasa: leśny polski Jest taka nowa rasa psa: leśny polski. Psiak tej rasy został porzucony w lesie, czasem przywiązany do drzewa, czasem wypchnięty z samochodu przy lesie... Mamusia naszych szczeniaków jest takiej właśnie rasy. Została znaleziona z pięcioma jednodniowymi szczeniętami w lesie. Miała szczęście i znalazła się w domu zwierzolubnych, gdzie mogła odchować swoje maluchy. Dwoje jej dzieci - klasycznie umaszczona czarna z białymi znaczeniami Maja (cała mama!) i jej braciszek tricolor Aruś nadal szukają odpowiedzialnych kochających właścicieli, którzy nigdy nie zgubią ich i nie porzucą w lesie. Maluchy będą pieskami "do kolanka" najwyżej, mają w tej chwili (lipiec 2011 r.) trzy miesiące, są zdrowe, odrobaczone i dwa razy już zaszczepione, mają książeczki zdrowia. Ładnie radzą już sobie z zachowaniem czystości. Obydwa są wspaniale zsocjalizowane z innymi psami i kotami, lubią dzieci, kochają człowieka i uwielbiają się bawić, zapowiadają się na mądre psiaki i wspaniałych towarzyszy. Ich rodzeństwo znalazło już domki i ich państwo są z nich bardzo zadowoleni. Maluchy są gotowe do adopcji, której warunkiem podstawowym jest zgoda na sterylizację/kastrację zwierzęcia i podpisanie umowy adopcyjnej. Znajdują się pod opieką fundacji "Szara Przystań" w Zabrzu. kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL=""][email protected][/EMAIL] tel.: 502311695[/QUOTE] [INDENT][INDENT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jeD70dWx9xo/TeZeMyJgoUI/AAAAAAAAAIw/6K6egaUyFDc/s640/DSC_0170.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-t-0a5S407-Q/TeZeNz7w5eI/AAAAAAAAAI0/OdvwHEyJQZ8/s512/DSC_0171.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DnmtFa6CmUc/TevNyrokU8I/AAAAAAAAAqY/dI5eQRJ1SKY/s640/DSC_0269.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SwTYKGRMW80/TevUaVJfvTI/AAAAAAAAAuM/23fsdtCOlzQ/s512/DSC_0624.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ChogCQOcsjg/TevWp56_KyI/AAAAAAAAA0I/E9MmnUu_-74/s576/DSC_0719.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ICk-Zz-cAOI/TevWsvcJhLI/AAAAAAAAA0Q/MBJ799hEokM/s512/DSC_0722.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-W3t_xJzc69c/TevWt2BemgI/AAAAAAAAA0U/is8TnYl9Ii0/s512/DSC_0723.JPG[/IMG] [/INDENT][/INDENT] -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[INDENT][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jeD70dWx9xo/TeZeMyJgoUI/AAAAAAAAAIw/6K6egaUyFDc/s640/DSC_0170.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-t-0a5S407-Q/TeZeNz7w5eI/AAAAAAAAAI0/OdvwHEyJQZ8/s512/DSC_0171.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DnmtFa6CmUc/TevNyrokU8I/AAAAAAAAAqY/dI5eQRJ1SKY/s640/DSC_0269.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SwTYKGRMW80/TevUaVJfvTI/AAAAAAAAAuM/23fsdtCOlzQ/s512/DSC_0624.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ChogCQOcsjg/TevWp56_KyI/AAAAAAAAA0I/E9MmnUu_-74/s576/DSC_0719.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ICk-Zz-cAOI/TevWsvcJhLI/AAAAAAAAA0Q/MBJ799hEokM/s512/DSC_0722.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-W3t_xJzc69c/TevWt2BemgI/AAAAAAAAA0U/is8TnYl9Ii0/s512/DSC_0723.JPG[/IMG] te chyba zrobią wrażenie? [/INDENT] -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
trzeba wybrać kilka fotek... :roll: -
Leśna znaleziona w lesie z małymi- cała rodzinka ma nowe domki :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
czarna z białymi znaczeniami i brat tricolor, mają trzy miesiące, rasa: leśny polski Jest taka nowa rasa psa: leśny polski. Psiak tej rasy został porzucony w lesie, czasem przywiązany do drzewa, czasem wypchnięty z samochodu przy lesie... Mamusia naszych szczeniaków jest takiej właśnie rasy. Została znaleziona z pięcioma jednodniowymi szczeniętami w lesie. Miała szczęście i znalazła się w domu zwierzolubnych, gdzie mogła odchować swoje maluchy. Dwoje jej dzieci - klasycznie umaszczona czarna z białymi znaczeniami Maja (cała mama!) i jej braciszek tricolor Aruś nadal szukają odpowiedzialnych kochających właścicieli, którzy nigdy nie zgubią ich i nie porzucą w lesie. Maluchy będą pieskami "do kolanka" najwyżej, mają w tej chwili (lipiec 2011 r.) trzy miesiące, są zdrowe, odrobaczone i dwa razy już zaszczepione, mają książeczki zdrowia. Ładnie radzą już sobie z zachowaniem czystości. Obydwa są wspaniale zsocjalizowane z innymi psami i kotami, lubią dzieci, kochają człowieka i uwielbiają się bawić, zapowiadają się na mądre psiaki i wspaniałych towarzyszy. Ich rodzeństwo znalazło już domki i ich państwo są z nich bardzo zadowoleni. Maluchy są gotowe do adopcji, której warunkiem podstawowym jest zgoda na sterylizację/kastrację zwierzęcia i podpisanie umowy adopcyjnej. Znajdują się pod opieką fundacji "Szara Przystań" w Zabrzu. kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL=""][email protected][/EMAIL] tel.: 502311695 -
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
A na Miau Coztego (Natalia nasza fundacyjna) błaga o tymczas dla: Witajcie, Zgarnęłam wczoraj z podwórka kotkę, która pojawiła się pod moim blokiem niedawno, jutro ma mieć sterylkę. Planowane było zgarnięcie jej tylko na sterylkę, ale okazuje się, że kotka jest zupełnie oswojona i miziasta, więc nie chcę jej wypuszczać z powrotem na podwórko, wątpię czy sobie poradzi, wygląda na porzuconą. Na czas pooperacyjny ma klatkę u mnie w piwnicy, ale potem będzie potrzebowała domu... Jest urocza, trzykolorowa, biało-rudo-buro-pręgowana, garnie się do ludzi. Doślę jej fotki jak zrobię. Jeśli ktoś miałby miejsce dla niej, to krzyczcie! :) Kotka złapana, jutro zabieg. Cudna jest, przeurocza i niesamowicie miziasta [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG] Nie wypuszczę jej na podwórko, [B]muszę znaleźć dla niej dom!!! [/B] [B][SIZE=5]Taka ślicznota szuka DT lub DS![/SIZE][/B] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj112/coztego/IMG_0122.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj112/coztego/IMG_0125.jpg[/IMG] [IMG]http://i270.photobucket.com/albums/jj112/coztego/IMG_0130.jpg[/IMG]