-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
[quote name='modliszka84']juro bardzo wcześnie rano jest transport do Zakopanego, w związku z tym trasa idzie przez Katowice, Kraków. Czy ktoś byłby w stanie odebrać te maluchy z trasy - ok godz. 12-13 ? i dowieźć do halbiny i martyny[/quote] od razu piszę, że ja nie mam możliwości... jutro pracuję do 15.00, maluchy można przywieźć do lecznicy wet. Formicy na ul. Piłsudskiego 48 w Zabrzu, zostaną przebadane, a ja je odbiorę po pracy.
-
POSZUKIWANA !!! Opolskie SABA/RASZEJ/LADY !!!! JUŻ W NOWYM DOMU :)))
halbina replied to izulkabu's topic in Już w nowym domu
SUUUUUUUUUUUUUPEEER! :multi::multi::multi: -
biszkopcik na długich nunkach biega po zielonych łąkach [']
halbina replied to Ambra's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
domek na pewno się znajdzie... na razie zdrówka życzymy! -
w górę psiaki!
-
Trzyłapka i jej córka - w Niemczech znalazły domki !:)
halbina replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
sunie są śliczne... -
Znaleziono psa.WŁAŚCICIEL ODNALEZIONY,PIESEK JUZ W DOMU
halbina replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
oj, Martynko...:roll: :cool3: -
zawsze chętnie pooglądamy i poczytamy nowości... :cool3:
-
Szczenięta z obozu zagłady, te, które przeżyły wyrosły i mają domy
halbina replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_0Pb15bNQ8OU/SW5DRv-IA5I/AAAAAAAAIKI/a1PU4Geb2fM/s640/P1130551.JPG[/IMG] a z tego wyrosła... szkoda, że Szamankowi się nie udało... [*] i tym innym szczeniaczkom... [*] -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
halbina replied to fufu's topic in Już w nowym domu
ja myślę, że skoro widać na bieżąco rozwój szczeniaczka i jego państwa, to i wizyta nie potrzebna... :razz: -
no to w górę wielkopsie!
-
Szczenięta z obozu zagłady, te, które przeżyły wyrosły i mają domy
halbina replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5oSJ1SguI/AAAAAAAACVs/Y0EQqQE8Wv4/s640/P110909_13.34_%5B01%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5oV-4SdsI/AAAAAAAACV0/eJNcX0Qk7gI/s640/P110909_13.36.jpg[/IMG] -
Szczenięta z obozu zagłady, te, które przeżyły wyrosły i mają domy
halbina replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5oHcNHvLI/AAAAAAAACVU/zfv_T9Z_3oE/s640/P110909_13.31_%5B01%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5oJmMhNFI/AAAAAAAACVY/6APDyzA0YMY/s640/P110909_13.32.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5oMIGqGjI/AAAAAAAACVc/TvWYvtg1gKw/s640/P110909_13.33.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5oOb057kI/AAAAAAAACVg/t-xix7PPXRc/s640/P110909_13.33_%5B01%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5oQP3rGcI/AAAAAAAACVk/5w-qT5tE5FU/s640/P110909_13.34.jpg[/IMG] -
Szczenięta z obozu zagłady, te, które przeżyły wyrosły i mają domy
halbina replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dostałam pv od pani Szanty: Witam, gdzieś zapodział mi się Pani e-mail a chciałabym posłać Pani zdjęcia Szanty;-) Zmieniła sie nie do poznania cały czas sie zastanawiamy jakie rasy psów ma w sobie bo ogon ma jak colie pysk i uszy jak wilczur a cała reszta jak golden;-) Szantusia ma sie bardzo dobrze jest energiczna i wesoła noi bardzo mądra;-) reaguje na proste komendy jak siad czy leżeć a ja nauczyłam ją jeszcze przybijać piątke;-) codziennie rano urządza nam pobudke liże wącha trąca noskiem o 5 rano pobudka bo szancik chce na pole;-) zredukowała nasza kolekcje butów o ponad połowe;-) a jej ulubiony gatunek to japonki:lol: Ogólnie gdzie byśmy nie poszli szanta jest obiektem zainteresowania wszyscy sie zachwycaja tym jaka jest piękna;-) nawet my w domu bo ma przesłodkie spojrzenie a oczy ma obrysowane jak kleopatra;-) a potem dostałam foteczki: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5n65LqFkI/AAAAAAAACVA/H3XXfCrPp3w/s640/P110909_13.29.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5n9Qh_ybI/AAAAAAAACVE/jpgrsJdcf8Q/s640/P110909_13.30.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5n_yDegiI/AAAAAAAACVI/xwcLZqMsoIM/s640/P110909_13.30_%5B01%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5oCZ3OqVI/AAAAAAAACVM/CpwNsT6ktsQ/s640/P110909_13.30_%5B02%5D.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sq5oE4y0qRI/AAAAAAAACVQ/sUvXXmV7Ukg/s640/P110909_13.31.jpg[/IMG] -
trzymam się jak dotąd... Jaśminka i Lipton... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqvhxxaDSHI/AAAAAAAACT8/9bbzHWUbujU/s512/P9120038.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqvhiCSwX2I/AAAAAAAACTI/d4WxoZe9rr0/s640/P9120029.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/SqvhlkNpfbI/AAAAAAAACTk/LTKvhtkpLy0/s640/P9120030.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_LlC2yfyeabY/Sqvhvrz-KbI/AAAAAAAACT4/IAVhVzCpKCg/s720/P9120036.JPG[/IMG] nadal szukają domków... wczoraj dołączyło małe sreberko... dziewczynka...
-
fajne foty! Michel :cool3:
-
[quote name='betel']Tak , tylko mnie się zdaje ,że i ja bym też mogłabym czasem pasować:diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Tulam Cię, Betelku i miziam stadko! :loveu: