-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
ja czekam na foty, bo może uda mi się nakłonić koleżankę na adopcję... miała owczarkowatą sunię, odeszła po 13 latach za TM.
-
jeśli ktoś może wziąć tylko szczeniaka to Bubu szuka dla 5 dt: [quote name='_bubu_'][B]Pilnie potrzebny tymczas dla 5 szczeniąt ! mają 8 tygodni, mama jest małym psem. Miały dziś trafić do schroniska, wyprosiłam czas do środy. Pomóżcie znalezc dla nich miejsce, takie maluchy nie przezyją w schronisku [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/B][/QUOTE]
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
uuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffff -
Maxiu - szkodnik w NOWYM DOMU! I oby tak zostało... ;)
halbina replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
zaznaczam wątek, dt nie mogę dać... zbyt dorosły - Platon by go atakował. -
my mamy ferie... i też zamierzamy odespać... tzn ja... Inka i Platon pewnie wybraliby wyprawę... cóż... trzeba będzie jakoś sie pogodzić... widoki, choc zamglone, przepiękne!
-
Aspen w Bielsku-Białej – po roku szukania domu, zostaje u znalazcy...
halbina replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
broni Aspen stadka... jak Platon... ech -
różnie to być może... może mieć muchy w nosie... albo będzie bardzo stęskniony...
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
no to nadal kciuki za domek i za Niko! -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
halbina replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
to może przyjechać ta mała do mnie... jak została sama... -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
halbina replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ja zaciskam kciuki! a dt u mnie... -
ciekawam puenty...
-
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
halbina replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jak ktoś go przywiezie do Zabrza, to ma dt... -
niektórzy się proszą, żeby zostać "gwiazdą" np "Interwencji"... ech... a co do szczurów ciekawostka: [URL]http://www.allegro.pl/item916122410_wielkoszczor_gambian_giant_rat_rarytas.html[/URL]
-
Kraków- Bambuś szczeniaczek szuka nowego kochajacego domku!!!
halbina replied to kajkaw's topic in Już w nowym domu
sama bym wzięła tak śliczne i kochane stworzenie, ale Platon... i resztki rozsądku... będę wspierać i reklamować! -
a Inka się nie mieści... ale czasem próbuje na kolanka...
-
zapisuję wątek... co do kózek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179457-KoA-do-adopcji-To-nie-A-art?p=14082294&viewfull=1#post14082294[/URL]
-
Koń do adopcji!To nie żart!NIEAKTUALNE KOŃ W NOWYM DS!
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179661-UMIERALNIA-NA-POMOC-Szczeniaki-zjadane-przez-szczury-Psy-i-kozy-w-karcerze/page7[/URL] tu coś o kozach... koszmar... -
W związku ze zbliżającym się terminem rozliczeń z fiskusem wysyłam dokument związany z przepisami podatkowymi. [FONT=Arial]Rozporządzenie [/FONT] [FONT=Arial]MINISTRA FINANSÓW[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]z dnia xx 2010 r.[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]w sprawie określenia nowych tytułów podatkowych podatku dochodowego od osób fizycznych[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial](Dz.U. z dnia xx października 2010 r.)[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]Na podstawie art. 10 ust. 1 oraz art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych [/FONT][FONT=Arial](Dz. U. z 1993 r. Nr 90, poz. 416 i Nr 134, poz. 646, z 1994 r. Nr 43, poz. 163, Nr 90, poz. 419, Nr 113, poz. 547, Nr 123, poz. 602 i Nr 126, poz. 626, z 1995 r. Nr 5, poz. 25 i Nr 133, poz. 654 oraz z 1996 r. Nr 25, poz. 113, Nr 87, poz. 395, Nr 137, poz. 638 i Nr 147, poz. 686) [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]zarządza się, co następuje:[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] § 1. W związku z koniecznością zwiększenia dochodów budżetu ustanawia się nowe źródła przychodów podlegające opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych o:[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]1) Panny cnotliwe - podatek od luksusu 10 %[/FONT] [FONT=Arial]2) Panny niecnotliwe - podatek od użyteczności publicznej 10 %[/FONT] [FONT=Arial]3) Stare panny - podatek od nieużyteczności publicznej 20 %[/FONT] [FONT=Arial]4) Prostytutki - podatek dochodowy 15 %[/FONT] [FONT=Arial]5) Mężatki - podatek obrotowy 8 %[/FONT] [FONT=Arial]6) Cichodajki - podatek od ruchomości 18 %[/FONT] [FONT=Arial]7) Żonaci z wdową posiadającą dzieci - podatek spadkowy 12 %[/FONT] [FONT=Arial]8) Kobiety w okresie - podatek VAT [/FONT] [FONT=Arial] a) 7 dni 22 %[/FONT] [FONT=Arial] b) 9 dni 40 %[/FONT] [FONT=Arial] c) 22 dni 100 %[/FONT] [FONT=Arial]10) Stare babcie - podatek od nieruchomości 10 % podstawy emerytury[/FONT] [FONT=Arial]11) Nosiciele wirusa HIV - podatek od darowizn 25 %[/FONT] [FONT=Arial]12) Panny w mini - podatek od widowisk 80 %[/FONT] [FONT=Arial]13) Spółkujący w krzakach - podatek leśny i gruntowy 45 %[/FONT] [FONT=Arial]14) Spółkujący w samochodzie - podatek drogowy 25 %[/FONT] [FONT=Arial]15) Teściowe - podatek od nakładów zbędnych 50 %[/FONT] [FONT=Arial]16) Kobiety w ciąży - podatek od wartości dodanej 80 %[/FONT] [FONT=Arial]17) Małżeństwa - podatek za użytkowanie wieczyste 450 %[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] § 2. W związku z koniecznością natychmiastowego i właściwego wprowadzenia w życie powyższych przepisów karze podlegają:[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial]1) Wdowcy - za zniszczenie mienia społecznego 60 %[/FONT] [FONT=Arial]2) Bezdzietne mężatki - za sabotaż 75 %[/FONT] [FONT=Arial]3) Panny z dzieckiem - za prowadzenie działalności bez wpisu do rejestru 100 %[/FONT] [FONT=Arial]4) Kawalerowie - za kłusownictwo 75 %[/FONT] [FONT=Arial]5) Rozwodnicy i rozwódki - za dezercję 35 %[/FONT] [FONT=Arial]6) Panny mówiące, że to pierwszy raz - za składanie fałszywych zeznań 40 %[/FONT] [FONT=Arial]7) Cnotliwe kobiety pow.18-go roku życia - za nieterminowe świadczenia 30 %[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] § 3. Zarządzenie wychodzi w życie z dniem ogłoszenia i ma zastosowanie do przychodów osiąganych od 01.01.2002 r.[/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT]