[quote name='maciaszek']Było skocznie, troszkę szczekliwie, śliniasto ;), liżąco i kółka zataczająco [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG].
Bazyl nie z tych psów, co się obrażają ;).
:.[/QUOTE] a jednak się obraził o fotelik :P