Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. a tu nastepna kupa nieszczęścia-młode oneczki Hera i Tara u bajk21 w Rasztowie.sytuacja jest tragiczna, sunie po sterylce nie mają praktycznie gdzie wrócić-u bajk-Joli zapsienie osiagnęło juz maxa:shake: szukamy wszedzie pomocy ale ona nie nadchodzi.. http://www.dogomania.pl/threads/196932-Pi%C4%99kna-m%C5%82oda-ONka-Hera-chce-%C5%BCy%C4%87-%E2%80%93-POM%C3%93%C5%BB
  2. [quote name='Akrum']no właśnie, chyba tylko my stale odwiedzamy Topisia kochanego i nikt więcej :shake: -eee..niektórzy z odwiedzających po prostu mniej piśmienni i tyle;-)
  3. Simba:-:klacz: mikołajkowe prezenty baardzo sie przydadzą!! Muniek,chłopie-ale trafiłeś-jak w totka!! zapraszam na bazarek dla Hery:[url]http://www.dogomania.pl/threads/197083-3x-Coelho!!-na-sterylk%C4%99-Oneczki-z-Rasztowa-do-3.12.2010?p=15808917#post15808917[/url]
  4. [quote name='al-ka']Od dwóch lat mocno kibicowałam ONce Tosi,która niestety właśnie przekroczyła TM.Jej fantastyczna opiekunka Nutusia tęskni bardzo i pisze: "[COLOR=Purple]Boże, dajcie mi jakiegoś psa na DT, bo oszaleję patrząc na puste miejsce po łośkowym posłaniu... Co za podły rok - to już piąta śmierć wśród bliskich mi zwierząt... Pomimo szalejącej wokół mnie Kreski i plączącego się pod nogami Lesia pusto jest w domu tak, że nie daję rady..." [COLOR=Black]Może delikatnie spróbujcie poprosić Nutusię o pomoc? [url]http://www.dogomania.pl/threads/116269-Siódme-życie-nie-było-jej-pisane-Smok-Wawelski-powędrował-za-[/url] [/COLOR][/COLOR][/QUOTE] warto spróbować!! bazarek Coelho: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197083-3x-Coelho!!-na-sterylk%C4%99-Oneczki-z-Rasztowa-do-3.12.2010?p=15808917#post15808917[/url]
  5. Coelho-na Herę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197083-3x-Coelho!!-na-sterylk%C4%99-Oneczki-z-Rasztowa-do-3.12.2010?p=15808917#post15808917[/url]
  6. [quote name='bajk21.']Jutro jedzie się z nimi, tymi pisankami, pożegnać. Natomiast po tym zabiegu wyjdzie najpózniej we wtorek i niestety niema gdzie wrócić, bo miejsce, które mu udostępniono na kilka dni, będzie zajęte. Może znalazł by się ktoś, kto wziąłby go na tymczas. Inaczej niemam z nim co zrobić, a to jest tylko kilka dni.[/QUOTE] pomocy!!:-(
  7. co tam u pięknego Rafcia? pozegnał sie już z pisankami?
  8. potrzebna szafa w Rasztowie!! prosimy pieknie o pomoc!!
  9. kto moze wspomóc Oneczkę? :help1:a moze DT...[tak tylko mi sie marzy..]
  10. dziewczyny, zdjecia jak najszybciej i jakieś info o psiakach- a pójdą do domków-choćby i tymczasowych-bo małe i sliczne.
  11. mam taką MAXI w domu, ma wspaniały charakter.
  12. dla Hery-bazarek książkowy.zapraszam! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196957-Stragan-bukinisty-na-sterylk%C4%99-i-leczenie-Oneczki-z-Rasztowa-do-4.12%21%21?p=15795594#post15795594"]http://www.dogomania.pl/threads/196957-Stragan-bukinisty-na-sterylk%C4%99-i-leczenie-Oneczki-z-Rasztowa-do-4.12!!?p=15795594#post15795594[/URL]
  13. cudownie! przepiękny kocio ma domek!!:multi: a ja zapraszam na książkowy bazarek dla Onki Hery: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196957-Stragan-bukinisty-na-sterylk%C4%99-i-leczenie-Oneczki-z-Rasztowa-do-4.12%21%21?p=15795594#post15795594"]http://www.dogomania.pl/threads/196957-Stragan-bukinisty-na-sterylk%C4%99-i-leczenie-Oneczki-z-Rasztowa-do-4.12!!?p=15795594#post15795594[/URL]
  14. zapraszam na bazarek książkowy dla sunii : [url]http://www.dogomania.pl/threads/196957-Stragan-bukinisty-na-sterylk%C4%99-i-leczenie-Oneczki-z-Rasztowa-do-4.12!!?p=15795594#post15795594[/url]
  15. sunieczka szuka pilnie: domku, pieniedzy na leczenie- kolejność dowolna...
  16. o dobrze,ze powstał watek tej biednej sunii:shake:
  17. potrzebne pieniążki na odjajczenie Rafiego...:wallbash:
  18. u Joli jest 30 psów, więc w ciemno zakładam,żę persio jest oswojony z psami.na resztę pytań odpowie Jola , jak wejdzie znów na forum;) mozesz napisać do niej na mail - [URL="http://poczta.o2.pl/?cmd=print&id=24b45ee1000a73c04ce6d1c2"] [email protected] [/URL] ,albo po prostu zadzwonić- info na początku wątku
  19. rozmawiałam z Jolą telefonicznie- ja też nie wiem juz jak pomóc:shake: ciotki, jakaś burza mózgów mile widziana.
  20. bo to [B]jest [/B]persik, tylko trochę chory,biedaczek...ale piekny
  21. no nie jest to na prywatną kieszeń jednej osoby. nie wiem jak pomóc- a moze ktos zasponsoruje kota? a pytałas Jola ,w skarpecie sterylkowej? moze pomoga w sterylce suni?
  22. z taka pewna niesmiałoscia: -moze jeszcze ktos sie dorzuci?
  23. tylko przekopiuję z watku Oskara -3łapka: napisała Jola[bajk21] "Dzisiaj natomiast zawiozłam sunię Onkę, którą dokarmiałam z koleżanką a która mieszkała w polu, do lecznicy, bo jakoś dziwnie urósł jej brzuch i miała do tego0 mnustwo kleszczy. W lecznicy okazało się, że ma temperaturę 40 i 6 kresek, jeszcze nie wiem co jej jest, bo niema wyników i mają robić jej USG. Dziewczyny, potrzebna kasa na kastrację Rafiego, leczenie Onki i ewentualnej jej sterylki, a jeszcze mam u siebie jedną nie wysterylizowaną Onkę, a leczenia ani sterylek już darmowych nie mam, będę musiała za wszystko sama zapłqacić, proszę wymyślcie coś, bo ja już nie mam pomysłu." - ja też juz nie mam:-(
  24. gratulacje! -oby więcej takich psiolubnych radnych:multi:
  25. [quote name='al-ka']Bardzo proszę o nr konta.[/QUOTE] wysłałam. Ciotki, która jeszcze nie ma nr-u konta?
×
×
  • Create New...