-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Laraine']Funiu, nie ma za co dziękować. Czy ktoś może założyć wątek bazarkowy? Ja niestety nie bardzo się w tym jeszcze odnajduję.[/QUOTE] Mogę pomóc z tym bazarkiem,tylko na czym miałaby pomoc polegać? Miałabym zorganizować i prowadzić bazarek? Ty zajęłabyś się ewentualną wysyłką kartek,tak? -
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
ala123 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
A Flaper nadal czeka na dom,nikt o niego nie pyta,nie dzwoni;dt jest już zniecierpliwiony,co daje odczuć Dorze1020 :roll: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
ala123 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Rybaczka']Udało mi się wysłać już pieniądze do Dogomaniaczek: Incia, caha i Alla Chrzanowska. Niestety wystąpił problem z przekazem do fioneczki. Nie z mojej winy, pani z PKO poinformowała mnie, że w dniu dzisiejszym nie da rady operować na kontach Inteligo z powodu problemów technicznych. Wiem, że może brzmi to niewiarygodnie, ale proszę skontaktować się z ww osobami, które potwierdzą, że ich wpłaty dotarły. Ponownie spróbuję dokonać wpłaty w poniedziałek. Na kaskę czeka też pewnie feluska997 i Ala.[/QUOTE] A ja nadal czekam na wpłatę z tego bazarku :roll: : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245814-Zakonczony-Torebki-ciuszki-do-14-sierpnia[/URL] -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']a jest tu jej zdjecie?[/QUOTE] Tak, to ta sunia: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6606/bzsv.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6236/f6t2.jpg[/IMG] A tutaj ta druga,która jeszcze została: [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3706/1nfb.jpg[/IMG] -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
ala123 replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Co za cudne zdjęcia,można patrzeć i patrzeć -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Funia, jak planujemy sterylkę,to trzeba brać pod uwagę obie sunie,które tam zostały; każda z nich jest na pewno w ciąży skoro facet mówił,że widział,jak "wszystkie się kryły". Wracając do wczorajszego pobytu w lecznicy tej młodej suczki z babeszjozą,dzwoniłam do weta dzisiaj,aby dowiedzieć się o koszty; szczegółowego rozliczenia nie zrobił jeszcze,ale za kroplówki i leki dla niej wyszło ok.96zł; oprócz tego wydał tabletki na pasożyty i duży Fiprex dla pozostałych psów na kwotę ok.110zł. Weci oczywiście nie naciskają,są w porządku,ale zapłacić trzeba będzie. Nikt z nas nie był przygotowany na te wydatki,bo przecież sunia jechała na sterylkę,ale wyszło jak wyszło. Dobrze ,że udało jej się pomóc w ostatniej chwili. Stan pozostałych " w gospodarstwie :angryy: " psów też znacznie się pogorszył od pierwszej wizyty dziewczyn,więc trzeba też było szybko im pomóc, chociaż odrobaczając i odpchlając je. -
Ich życie to strach ,głod i ciagłe rozmnażanie .
ala123 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam,dobrze,że założyłaś funia oddzielny wątek tym biedakom. Ta sunia na ostatnim zdjęciu (chora na babeszjozę) wygląda tutaj na o wiele większą niż jest w rzeczywistości, i jest bardzo młoda,ma może ok.1roku lub mniej,czego na zdjęciu też nie widać. Śliczna jest i kochana,tylko bardzo boi się wszystkiego,widać,że nie była dobrze traktowana. Ta druga z kolei od zawsze była przywiązana na łańcuchu,dlatego w lecznicy grzecznie leżała pod kaloryferem w jednym miejscu, jakby nie rozumiejąc,że można przemieszczać się bez ograniczenia długością łańcucha. Biedne te psy,nie tylko te już zabrane od faceta,ale pozostałe,nawet bardziej tamte;dziewczyny,które je widziały mówią,że są bardzo chude,brudne,zapchlone, ze zmierzwioną sierścią i głodne;na zdjęciach tego aż tak nie widać . Zapraszamy na wątek,potrzebujemy pomocy,aby móc pomóc tym biedakom -
Jestem i ja,dobrze,że założyłaś funia oddzielny wątek tym biedakom. Ta sunia na ostatnim zdjęciu (chora na babeszjozę) wygląda tutaj na o wiele większą niż jest w rzeczywistości, i jest bardzo młoda,ma może ok.1roku lub mniej,czego na zdjęciu też nie widać. Śliczna jest i kochana,tylko bardzo boi się wszystkiego,widać,że nie była dobrze traktowana. Ta druga z kolei od zawsze była przywiązana na łańcuchu,dlatego w lecznicy grzecznie leżała pod kaloryferem w jednym miejscu, jakby nie rozumiejąc,że można przemieszczać się bez ograniczenia długością łańcucha. Biedne te psy,nie tylko te już zabrane od faceta,ale pozostałe,nawet bardziej tamte;dziewczyny,które je widziały mówią,że są bardzo chude,brudne,zapchlone, ze zmierzwioną sierścią i głodne;na zdjęciach tego aż tak nie widać
-
Bardzo proszę o wsparcie w głosowaniu w spr. schroniska w Szczebrzeszynie: [url]http://www.szczebrzeszyn.info/aktualnosci/[/url]
-
Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(
ala123 replied to ala123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oglądałam sobie dzisiaj zdjęcia Pucka z pierwszej strony wątku zrobione przeze mnie w dniu,kiedy przyszedł do mnie po pomoc i te ostatnie,i aż trudno uwierzyć,że to ten sam pies:evil_lol:. Nie wiem,czy bym go poznała, nie wiedząc o tej cudownej metamorfozie:lol:. -
Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(
ala123 replied to ala123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A tutaj zapraszam na bazarek dla Dżekiego ze Szczebrzeszyna: http://www.dogomania.pl/forum/threads/248207-R%C3%B3%C5%BCne-rzeczy-do-domu-ubrania-itd-itp-na-transport-dla-D%C5%BCekusia?p=21463607#post21463607 -
Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(
ala123 replied to ala123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękny Pucuś,piękny:lol:. Wykorzystałam już te zdjęcia do ogłoszeń. -
Czarno-biały kocurek już w swoim domku,wczoraj zawieźliśmy go z TZ pod Stalową Wolę; płakał w drodze,bardzo chciał się wydostać z klatki; ale dzisiaj Pani kontaktowała się ze mną i jest już dobrze,wyleguje się na kanapie i zapoznaje sie z każdym zakamarkiem w domu. A wyglądał ostatnio tak: [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8593/bkzq.jpg[/IMG] Spory chłopak,jego siostra jest o wiele mniejsza.
-
Trochę okroiłam zdjęcia tych małych kotków: [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1082/dxm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1411/j2zk.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2667/t53a.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7770/ywn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/531/wrmg.jpg[/IMG]