Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Gdzie znajdę ten wpis na FB? Może Toudiego podesłałabym, chociaż on chyba średnio przyjazny do innych psów, raczej obojętny.
  2. Na FB zrobiłam ogłoszenie, że szukam dt w Krakowie. Na wątku też napisać ? Nie wiele osób tutaj wchodzi.
  3. Zaczęła się jakaś zła passa: Maciek - ten białaczkowy kocurek, który przyszedł do nas jesienią ( po pomoc chyba), nie żyje :( Do białaczki dołączył FIP, we wszystkich jamach ciała zebrał się płyn, szpik nie wytwarzał czerwonych krwinek,Maciek miał trudności z oddychaniem, schudł jeszcze bardziej. Dwa tygodnie temu wyniki nie były złe, a dzisiaj okazało się, że nerki martwiczeją, na wątrobie są jakieś torbiele i ten FIP... Spij Maciusiu Na dodatek Pysia wraca z adopcji :( Nie może zaaklimatyzować się w nowym domu, pojechała do Krakowa 17 stycznia, akceptuje tylko jedną osobę z rodziny, na pozostałe zdarza jej się prychać, a nawet ugryźć. W dodatku wczoraj okazało się, że jest przeziębiona, być może stres spowodowany podróżą z Zamościa do Krakowa spowodował nawrót kociego kataru.
  4. Dzwoniłam tam na wszelki wypadek, ale okazuje się, że nie ma u nich takiej suczki. I nie było. Napisałam do autorki ogłoszenia na OLX.
  5. Dziękuję Tyśko :) Tosia w niedzielę jedzie do Krakowa, wczoraj zadzwoniła pani, tym razem z mojego ogłoszenia. Czy to jest wyróżnione? Mam jeszcze kilka kotów do adopcji, z tym, że tylko jednego na razie można ogłosić, pozostałe w trakcie leczenia. Jeżeli nie wykorzystasz tego ogłoszenia, to mogłabym podesłać zdjęcia z opisem białego Leona.
  6. Miała pani koty, decyzja była przemyślana, ale bywa różnie, nie da się przewidzieć zachowania ludzi. W przypadku każdej adopcji mam takie obawy. Bardzo dziękuję za ogłoszenia i mam pytanie do Tyśki : czy jest możliwość, aby na miejsce Czarnuszków ogłosić burą kotkę Tosię? Ma ogłoszenie na Kraków z takim tekstem: Spokojna i miła kotka Tosia szuka domu. Kicia ma ok. 3 lat, jest zdrowa, testy wykluczyły choroby wirusowe; została też wysterylizowana i zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym. Lubi być w centrum zainteresowania człowieka, dlatego nie miałaby nic przeciwko temu, aby trafić do domu bez innych kotów, aczkolwiek ich towarzystwo nie przeszkadza jej. Tosia uwielbia być głaskana, miziana, przytulana, lgnie do ludzi. W domu zachowuje czystość, korzysta z kuwety.
  7. Dla nich bardzo dobrze, tylko nie wiem jak dla pani :) Na razie jest spokój, są grzeczne, bo nie zaaklimatyzowały się jeszcze, ale wiem, co potrafią :)
  8. Właśnie dzisiaj zawieźliśmy je :) Były przerażone nowym miejscem. Na razie nie mam jeszcze wiadomości z DS.
  9. Jest odzew na ogłoszenie kocurków na Warszawę. Nie wiem, kto je tam ogłosił, ale dziękuję bardzo :) Wygląda na to, że chłopaki w sobotę pojadą do swojego domu do Siedlec :). Obawiam się trochę, czy pani da sobie radę z tymi psotnikami, trzymajcie razem ze mną kciuki aby dała. Wczoraj zostały wykastrowane, więc może za jakiś czas wyciszą się trochę.
  10. Dzięki wielkie za wsparcie Toudiego :) A ja też zapraszam na bazarek dla niego: https://www.dogomania.com/forum/topic/352943-bazarek-na-dług-toudiego-w-hoteliku-ciuszki-damskie-min-kurtki-i-płaszcze-oraz-kilka-innych-rzeczy-do-dn-21012021-godz20/
  11. Zapraszam na bazarek dla Toudiego: https://www.dogomania.com/forum/topic/352943-bazarek-na-dług-toudiego-w-hoteliku-ciuszki-damskie-min-kurtki-i-płaszcze-oraz-kilka-innych-rzeczy-do-dn-21012021-godz20/
  12. Dzięki wielkie :) Za kilka dni rozpocznę bazarek z ubraniami, cegiełkowych bazarków nie potrafię robić, nie mam siły przebicia, nie potrafię pisać przekonująco. Ale jeżeli ktoś zechciałby taki zorganizować dla Toudiego, będę bardzo wdzięczna :)
  13. Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za pomoc w ogłoszeniach :) :) Nie czuję się już taka osamotniona w poszukiwaniach domów dla tych moich podopiecznych.
  14. Przepraszam Murko za dług Toudiego :( Dostałam nowe fanty i na dniach zamierzam zrobić bazarek na ten cel, mam nadzieję, że coś się sprzeda i przynajmniej część długu spłacę.
  15. Nie jestem zbyt biegła na fb, ale jeżeli ktoś mi pomoże to oczywiście jestem za. Każde działanie ma sens. Wczoraj przemogłam się i zadzwoniłam do "domu" Zorki w Strzybodze, z nadzieją, że może jednak wróciła, lub że mieli jakiś sygnał, ale nic takiego się nie wydarzyło :(
  16. Nie zauważyłam wcześniej tego posta. Na początku tego roku próbowałam wznowić poszukiwania, skontaktowałam się z wszystkimi osobami, które były zaangażowane w akcję poszukiwawczą wcześniej, ale niestety tym razem nikt nie podjął tematu :( Ludzie pewnie uważają, że nie ma już szans na odnalezienie Zorki i byłaby to tylko strata czasu.
×
×
  • Create New...