-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Zaczęła się jakaś zła passa: Maciek - ten białaczkowy kocurek, który przyszedł do nas jesienią ( po pomoc chyba), nie żyje :( Do białaczki dołączył FIP, we wszystkich jamach ciała zebrał się płyn, szpik nie wytwarzał czerwonych krwinek,Maciek miał trudności z oddychaniem, schudł jeszcze bardziej. Dwa tygodnie temu wyniki nie były złe, a dzisiaj okazało się, że nerki martwiczeją, na wątrobie są jakieś torbiele i ten FIP... Spij Maciusiu Na dodatek Pysia wraca z adopcji :( Nie może zaaklimatyzować się w nowym domu, pojechała do Krakowa 17 stycznia, akceptuje tylko jedną osobę z rodziny, na pozostałe zdarza jej się prychać, a nawet ugryźć. W dodatku wczoraj okazało się, że jest przeziębiona, być może stres spowodowany podróżą z Zamościa do Krakowa spowodował nawrót kociego kataru.
-
Dziękuję Tyśko :) Tosia w niedzielę jedzie do Krakowa, wczoraj zadzwoniła pani, tym razem z mojego ogłoszenia. Czy to jest wyróżnione? Mam jeszcze kilka kotów do adopcji, z tym, że tylko jednego na razie można ogłosić, pozostałe w trakcie leczenia. Jeżeli nie wykorzystasz tego ogłoszenia, to mogłabym podesłać zdjęcia z opisem białego Leona.
-
Miała pani koty, decyzja była przemyślana, ale bywa różnie, nie da się przewidzieć zachowania ludzi. W przypadku każdej adopcji mam takie obawy. Bardzo dziękuję za ogłoszenia i mam pytanie do Tyśki : czy jest możliwość, aby na miejsce Czarnuszków ogłosić burą kotkę Tosię? Ma ogłoszenie na Kraków z takim tekstem: Spokojna i miła kotka Tosia szuka domu. Kicia ma ok. 3 lat, jest zdrowa, testy wykluczyły choroby wirusowe; została też wysterylizowana i zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym. Lubi być w centrum zainteresowania człowieka, dlatego nie miałaby nic przeciwko temu, aby trafić do domu bez innych kotów, aczkolwiek ich towarzystwo nie przeszkadza jej. Tosia uwielbia być głaskana, miziana, przytulana, lgnie do ludzi. W domu zachowuje czystość, korzysta z kuwety.
-
Jest odzew na ogłoszenie kocurków na Warszawę. Nie wiem, kto je tam ogłosił, ale dziękuję bardzo :) Wygląda na to, że chłopaki w sobotę pojadą do swojego domu do Siedlec :). Obawiam się trochę, czy pani da sobie radę z tymi psotnikami, trzymajcie razem ze mną kciuki aby dała. Wczoraj zostały wykastrowane, więc może za jakiś czas wyciszą się trochę.
-
Zapraszam na bazarek dla Toudiego: https://www.dogomania.com/forum/topic/352943-bazarek-na-dług-toudiego-w-hoteliku-ciuszki-damskie-min-kurtki-i-płaszcze-oraz-kilka-innych-rzeczy-do-dn-21012021-godz20/
-
Nie zauważyłam wcześniej tego posta. Na początku tego roku próbowałam wznowić poszukiwania, skontaktowałam się z wszystkimi osobami, które były zaangażowane w akcję poszukiwawczą wcześniej, ale niestety tym razem nikt nie podjął tematu :( Ludzie pewnie uważają, że nie ma już szans na odnalezienie Zorki i byłaby to tylko strata czasu.