Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. I Keysi (29.04.2014 skończy 14 lat tfu tfu) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/psy1506005_zpsaec28818.jpg[/IMG] Foty były w lecie u Tazzia i Fixa.
  2. Nuka zabrana ze schronu ponad 7 lat temu. [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/psy1506006_zpscced0e73.jpg[/IMG]
  3. Bardzo trudno wybrać TZ-ta. Łiii ja 15-go tego miesiąca mam srebrne wesele. Dotrwałam i nie ubiłam ... Sandra - faaaajnie miałaś :)
  4. JBZ - współczuwamy ... Wasia - pooglądaliśmy :) Bryzka ma piękną obrożę :)
  5. No i ..... ??? Nie zapłakały się chłopaki?
  6. Niunia :) ech cudne są maluszki :)
  7. marako - nie poczekają aż się wykuruje? Trzymamy kciuki by szybko nóżka była do hopsania.
  8. Kiedyś prowadziłam wątek z moimi pieskami ale z czterech już dwie odeszły ... i nie mam jakoś serca dalej prowadzić.
  9. Fajny ma ogonek Zibi. Moja adoptowana Nusia ma zakręcony precelek. :)
  10. U Wilczej wsio grzeczne :)
  11. Wpatruj się Wasia w bociana :)
  12. no prywatno-słuzbowy to odpoczynek tez chyba :)
  13. Fajnie masz :) Miłego odpoczywania :)
  14. Ja lubię sie do futerka przytulić :)
  15. Malutki i kudłaty :)
×
×
  • Create New...