Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Taka choroba to zdrowa jest :) działanie anty depresyjne ha ha :)
  2. Może to faktycznie tłuszczaki... oby :)
  3. Ano zimno to i stawy siadają... kciukamy za Skrzatka :)
  4. No nie w łapeckach i wycałowa i ...
  5. Bozz jakbym pomemlała te maluchy :) słodziaki :)
  6. Ja by tez chciała zobaczyć... ale ciut za daleko...
  7. Cudne foty :) na wystawę fotograficzną :)
  8. Poszukałam sobie w necie co u Czakiego... kciukam dalej by to był TEN dom. :)
  9. Z Leosiem dobrze to jeszcze za Mentorka kciukamy :)
  10. Nic mądrego nie doradzę.... A jak kontakty psie w domu, spokojnie ?
  11. Wilcza na pewno stresowe. Mojej siostry adoptowany Kofik na początku nawet metalowe klamki gryzł jak zostawał. A to nie za duży psiak. I przestał jak się zadomowił. :)
  12. U mnie teraz psy na 7 godzin zostają same i tfu tfu w sumie jest ok. Są dni, że jest jedno siku, raz była koopa, są dni, ze nic nie ma. Ale mają zamknięte pokoje na górze a na dole są wszędzie płytki więc to nie taki problem wielki. A Keysi staruszka więc wpadki mogą być. Nusia 8 lat walila, sikała. Teraz chyba w nagrodę, ze tyle lat była z nami i się nią opiekowaliśmy i znosiliśmy to bo ją kochaliśmy mam Sisi. :) Pies który wychował się w klatce pewnie od urodzenia nie robi w domu. Przez pierwsze dwa tygodnie kilka razy nasikała ale pod drzwiami balkonowymi gdzie wychodzą na ogród. Nawet na żaden dywan nie nasikała, nie mówiąc o kanapie. Uch jaki ten mój mały czubek jest fajny. Taka jest pogodna, ciągle merdająca ogonem. :) No i tfu tfu, pukamy w nie malowane itd. za zdrowie u Was :)
  13. Przebiję was :) Nusia 8 lat lala i waliła koopy w domu, w tym na łóżka. Ona wiedziała ze nie wolno ale miała jakieś zaburzenia neurogiczne chyba. Ale i tak kochałam te moje biedne skrzywdzone psiątko. :) Dużo psów nie lubi wetów :)
  14. I fajnie, że już nie kopiują - po co ból i gojenie. Uwielbiam patrzeć jak Sisi merda tym ogonem :)
  15. Nadrobiłam kilka dni... Tince zdrówka życzymy :) Ania Wilcza ma racje - zakaz kopiowania jest od kilku lat ale nie pamiętam od którego roku (rok, dwa?) nie wystawisz psa rodowodowego jak ma skopiowane ogon i uszy.
  16. Ale o Kenzo malawaszka napisała, że zamieszkal "z naszą Kasią".
  17. Przechodzona wirusówka (no bo okres sprawozdawczy w pracy...) przeszła w ostre zapalenie zatok. Zatoki zazwyczaj się wolno leczą. A jestem sama i nie ma zmiłuj sie i trzeba 2 razy dziennie na spacer iść. Bo mimo, ze mam ogród to psy nauczone koo na spacerach robić - no chyba, że przyciśnie. Ooo zajrzałam na fb i już wiem jak masz na imię :)
×
×
  • Create New...