-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Nie mialam netu kilka dni a siedze w domu chora na zwolnieniu na antybiotyku (pierwsze w ciągu ostatnich 3 lat pracy) bo jestem juz chora 2 tygodnie. :) Wilcza się obsmiałam jak poczytałam - no wiem że tematy nie do końca wesołe ale tak fajnie pozytywnie piszesz :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No mrozy i śnieg buuuu -
Sisi też mały czort jest. Na spacerach ciagnie jak parowóz skacze z zębami do psów co nie lubi. Kocham tego małego czorcika haha
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sandra pakuję kundle do walizki i jadę do Ciebie. Bozzz jak tu wstrętnie u nas i poczytałam, ze ma być sroga zima. -
No ale co robi Uszatka??? Znaczy Keza ha ha. :)
-
Mój TZ był tylko 10 dni jak Sisi adoptowalismy. I pojechał na statek i tak mu zal było, ze nie widzi jak mała sie zmienia. Z zastrachanego pisiundla nieznającego zupełnie świata taka kochana fajna sunia się zrobiła. :)
-
Kurna no doczytałam ze na Jaworowej zaginął a to blisko sister, dwie ulice dalej i zaczyna sie tam duże osiedle....
-
Ale tak od tyłu bez słowa zeby nie widział że podchodzisz ha ha
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Bozzz jakie fajowe maluchy :) -
Nie wiem czy pomoże ale próbuj jak sie namierza do podlewania podejść od tyłu (o ile nie jest gryzoń) i pacnąć go lekko w tyłek.
-
Na fb przeczytałam że w nadarzynie zaginął sznaucerke. Moja siostra mieszka w nadarzynie. Dałam jej info ze jak zobaczy ma łapać i do mnie dzwonić
-
Eee to już cię lubi :)
-
No to łaził od świtu bo na papu czekał. Znaczy antybiotyk działa.
-
No pisałyśmy razem - ja wiem, ze on chciał jeść. Tylko jeszcze nie wie o której jest papu :)
-
Ja jak wzięłam Sisi to 0 5-6 tej się zrywałam jak ona wstawała by szybko na ogród wynieść... A teraz śpimy do 8.30 i luz. :) Cierpliwości :)
-
No musi poznać życie domowe. Lania się oduczy.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Halo...jakie macie temperatury? Brrr jak u nas jesiennie. -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
Pele mądry - jeszcze mu ktoś zwinie... U mnie szczytem było zakopanie w pościeli tosta z keczupem. -
Kate i od egzemplarza i jakie życie miał. Super, że teraz ma takie pieskie anielskie życie :) Wasiu nie wiem czy można pytać ale jak Lunka?
-
No a jak kontakty psie? Powarkują czy spokój? A Glutek przytulasty czy taki bardziej na dystans? No i jakies imię chyba bedzie miał - chociaż ja Twoje psy to tylko z przezwisk kojarze ha ha.
-
JAK ZAGLUCONY TO I OCZY MOGĄ ROPIEĆ - DO OCZU MOŻNA LUDZKICH KROPLI UŻYWAĆ
-
No pewnie musi oznaczyć domek :P Przejdzie mu :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AnkaG replied to arima's topic in Foto Blogi
uch ale bym pokiziała i poniuchała takie malizny :)