Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Nie mialam netu kilka dni a siedze w domu chora na zwolnieniu na antybiotyku (pierwsze w ciągu ostatnich 3 lat pracy) bo jestem juz chora 2 tygodnie. :) Wilcza się obsmiałam jak poczytałam - no wiem że tematy nie do końca wesołe ale tak fajnie pozytywnie piszesz :)
  2. Sisi też mały czort jest. Na spacerach ciagnie jak parowóz skacze z zębami do psów co nie lubi. Kocham tego małego czorcika haha
  3. Sandra pakuję kundle do walizki i jadę do Ciebie. Bozzz jak tu wstrętnie u nas i poczytałam, ze ma być sroga zima.
  4. No ale co robi Uszatka??? Znaczy Keza ha ha. :)
  5. Mój TZ był tylko 10 dni jak Sisi adoptowalismy. I pojechał na statek i tak mu zal było, ze nie widzi jak mała sie zmienia. Z zastrachanego pisiundla nieznającego zupełnie świata taka kochana fajna sunia się zrobiła. :)
  6. Kurna no doczytałam ze na Jaworowej zaginął a to blisko sister, dwie ulice dalej i zaczyna sie tam duże osiedle....
  7. Ale tak od tyłu bez słowa zeby nie widział że podchodzisz ha ha
  8. Nie wiem czy pomoże ale próbuj jak sie namierza do podlewania podejść od tyłu (o ile nie jest gryzoń) i pacnąć go lekko w tyłek.
  9. Na fb przeczytałam że w nadarzynie zaginął sznaucerke. Moja siostra mieszka w nadarzynie. Dałam jej info ze jak zobaczy ma łapać i do mnie dzwonić
  10. Eee to już cię lubi :)
  11. No to łaził od świtu bo na papu czekał. Znaczy antybiotyk działa.
  12. No pisałyśmy razem - ja wiem, ze on chciał jeść. Tylko jeszcze nie wie o której jest papu :)
  13. Ja jak wzięłam Sisi to 0 5-6 tej się zrywałam jak ona wstawała by szybko na ogród wynieść... A teraz śpimy do 8.30 i luz. :) Cierpliwości :)
  14. No musi poznać życie domowe. Lania się oduczy.
  15. Halo...jakie macie temperatury? Brrr jak u nas jesiennie.
  16. A ja wpadłam w sznaucerki... i miało więcej nie być bo tez tak przeżyłam mocno odejście moich 3 kochanych suń... no i co, no i jest Siśka :)
  17. Pele mądry - jeszcze mu ktoś zwinie... U mnie szczytem było zakopanie w pościeli tosta z keczupem.
  18. Kate i od egzemplarza i jakie życie miał. Super, że teraz ma takie pieskie anielskie życie :) Wasiu nie wiem czy można pytać ale jak Lunka?
  19. No a jak kontakty psie? Powarkują czy spokój? A Glutek przytulasty czy taki bardziej na dystans? No i jakies imię chyba bedzie miał - chociaż ja Twoje psy to tylko z przezwisk kojarze ha ha.
  20. JAK ZAGLUCONY TO I OCZY MOGĄ ROPIEĆ - DO OCZU MOŻNA LUDZKICH KROPLI UŻYWAĆ
  21. No pewnie musi oznaczyć domek :P Przejdzie mu :)
  22. uch ale bym pokiziała i poniuchała takie malizny :)
×
×
  • Create New...