Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Mam długopis z gumką i jakoś idzie ha ha
  2. Ja tak spałam po sterylkach wiosną. Tydzień na dywanie na k ołdrze. By nie skakały po kanapach.
  3. Piszę na smartfonie. Masakra ha ha. Ech tyle ich czeka na domek...
  4. Ha ha to Alexy - zajrzałam na fb bo podczytuję sobie :) Dostanę smaczka?
  5. No to chyba już powoli odliczamy?
  6. No już nie taka słodka ha ha - do psów co nie lubi skacze z zębami a jak ostatnio ją czesałam to szczypała mnie zębami w rękę. No musiałam jej troche nagadać... A Baśka jaka zalotnisia na fotce. O tę skórę to chyba trzeba jakoś specjalnie dbać?
  7. trzeba ja mieć a nie przeciąg... i sklerozę :)
  8. Ja blondynka nie wiem...
  9. Inka księżniczka ????
  10. Sisiula jest kochanym grzecznym psiątkiem ????
  11. Gosia ale synuś uróóósł :) Fotki poszły :)
  12. Mam dużego kompa z dużym ekranikiem (ale starego) to widzę dogo :) Jak dacie fotki to pooglądam chętnie :)
  13. Ale to miało być małe ... no takie poręćzne...
  14. Gosiu podaj maila na PW bo wysyłałam wtedy ( no parę tygodni temu) do ciebie fotki - do malawaszki doszły buuu. Kurde na takiego misa to duża kołderka musi być :)
  15. wszystkie Was już poznałam. :) Fajnie, że kiermasz się udał. Pozdro :)
  16. Fajne foty :) a pierwsza to nie wiem gdzie dół gdzie góra ha ha. Ładnie wyglądają - widać, że zadbane pieseczki. :)
×
×
  • Create New...