Jump to content
Dogomania

Anulka85

Members
  • Posts

    748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anulka85

  1. Mama juz jest w szpitalu,jutro bedzie miec bronchoskopie i wtedy bedzie wiadomo co i jak...jesli wyniki potwierdza gruzlice to..niestety,ale Mama bedzie musiala spedzisz conajmniej 2 miesiace w szpitalu:placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  2. :diabloti: :diabloti: Koko bryka po podworku zajadajac sie trawka,a Dumis jak zwykle sprawdza wszystko i wszedzie bo moze gdzie jakis kot sie ukrywa:diabloti: :diabloti: Jak Mama bedzie dzis w szpitalu to ma mi podac numer telefonu na oddzial i bede do Niej dzwonic,a potem dla Was Cioteczki i Wujaszku bede streszczac co u Mamy
  3. Lala znowu daje koncert swoich umiejetnosci wokalnych:loveu: :loveu: a jak ladnie nyna:loveu:
  4. Gumis,slodki Gumis:loveu: :loveu: :loveu: Jak ona slodko spi...jak krolewna... a mnie dalej boli,dalej mam opuchnieta prawa strone i jeszcze boli mnie gardlo-chyba od tego przykladania lodu:-(
  5. Hekus jest taki slodki i kochany,a Atoli jest dumnym posiadaczem "cienia",czasem mu przeszkadza,ale co tam:evil_lol: :evil_lol:
  6. Lodem przykladam,mam taki kompres,ktory wrzucam do zamrazarki i mam fajny oklad;) tabletki tez mam od lekarza,ale staram sie je oszczedzac zeby mi starczylo...najbardziej boli przy polykaniu bo mam tak przy gardle zapuchniete i to najbardziej przeszkadza bo nawet tabletki nie pomagaja...niweluja bol zeba,ale to nie:shake: :shake: Dziekuje Cioteczki za wsparcie i pomoc:loveu: :loveu: :loveu:
  7. Ale naprawde Atosik jest slodki,tak ozyl..jego zycie polegalo tylko na jedzeniu i spani caly dzien,a tu Koko nam sie rozbrykal:loveu: :loveu: :loveu: a ja nie moge sie smiac,jestem strasznie opuchnieta,boli mnie cala glowa i jak polykam cos..:-( Jamnicza Rodzino dziekuje za pozdowienia
  8. Koko jaki sliczny Koko!!!Az nie mozliwe,ze spal z Mama..ostatnio tak spal jak byl Dzekus:-(
  9. :loveu: Gumis!!!Moj slodki Gumis!!!buzi buzi:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/157/a668e773324ae28amed.jpg[/IMG] Ale Laleczka jest slodki....ale mam ochote Go wycalowac!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images11.fotosik.pl/79/164ed3b57dc0adc6med.jpg[/IMG] Guma jest jest kochana..... [IMG]http://images12.fotosik.pl/86/52c4f5e3f7898b2fmed.jpg[/IMG] i tu tes....:lol: [IMG]http://images22.fotosik.pl/157/2ecff6c2014d884emed.jpg[/IMG] Ale tesknie za moimi pieskami kochanymi:loveu: :loveu: :loveu:
  10. Witajcie!!! Hekus jets taki slodki jak sie bawi,ale najlepiej bawi sie z moja noga..pokazuje mu spod mojego buta a on sie na niego rzuca...tak slodko wyglada wtedy:loveu: :loveu:
  11. Gumis!!!!Moj kochany Gumis!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Jaka ona slodka,a ja zmeczona lataniem...Ona potrafi latac tak ciagle,przyjdzie z wywieszonym jezorem,a jak sie jej powie "spacerek"to znowu leci do drzwi i znowu lata dookola domu:diabloti: :diabloti: :diabloti: Taki maly wscibski Gumis!!!:loveu: :loveu:
  12. Jaki Antus zmeczony...ale sie nie polozy tylko bedzie szczekac i budzi biedna Mamusie:-( Ale On jest taki slodki,ze nie mozna sie na Niego obrazic:loveu: :loveu: :loveu:
  13. [quote name='akucha']Droga zakupu mówisz.... Może pojadę i komuś gwizdnę??? :diabloti: Dumcia stala się natchnieniem - KUPUJĘ!!!![/quote] Akuszko,popieram decyzje!!!;) :p
  14. Dumeczka bardzo slodko "spiewa"razem z Hektorkiem,ale musze przyznac,ze Lala jest nie do pokonania...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. jaka Dumeczka jest slodka,a na tej hustawce siedzi,jak krolowa na tronie;) :lol: a Koko obserwuje wszystko i wszystkich tak jak Lala:loveu: :loveu: :loveu:
  16. :loveu: :loveu: Mati,Tobi robi tak jak Dumcia...jak sie powie "spacerek",albo "Dumcia idziemy siusiu" to z najglabszego snu zaraz sie zrywa i w mgnieniu oka jest przy drzwiach:cool3: :cool3: Widac,ze Gumka i Tobi pasuja do siebie :loveu: :loveu:
  17. juz chyba nie moze sie odwolywac,gdyby nie skierowanie do szpitala to w ogole by nie dostala zasilku:-(
  18. niby fajnie,ale za 4 miesiace musi wrocic do pracy,a ciekawe gdzie jak w okolicy nie ma pracy dla Mamy..nie wyobrazam sobie tego:shake:
  19. Witajcie!!!!! Ja chcem zdjecia moich jajorkow!!!!!!! Za 2 tyg i 2 dni bede w domku,ale im blizej wyjazdu tymbardziej tesknie!!!! Mamcia jak w ZUSie?
  20. Witaj Mati i kochany Tobiaszku!!! Na tym zdjeciu Tobi ma taka mine jakby mowil:"i tak ja tu jestem NAJWAZNIEJSZY":evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2820/img1707je3.jpg[/IMG] a Tobi w sepii wyglada przepieknie...moj Tobi!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/121/img1710kr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/170/img1716mw3.jpg[/IMG] TOBI I LOVE YOU!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  21. GUMIS!!!!:loveu: :loveu: :loveu: Slodki Gumi kochany,a ten lepek mokry wyglada jakby Dumka miala pasemka:loveu: :loveu:
  22. Atosik ma jeszcze jedno imie-Krokusik:cool3: :cool3: Ale Koko jes slodki i kochany,taki pyszczek do calowania:loveu: :loveu: :loveu:
  23. Laleczko,jaki Ty jestes slodki:loveu: :loveu: :loveu: jak ja Cie kocham :loveu: Kochanie!!!!!Hekus zawsze wszystkich podslu****e:diabloti:
×
×
  • Create New...