Anulka85
Members-
Posts
748 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anulka85
-
:diabloti: :diabloti: Koko bryka po podworku zajadajac sie trawka,a Dumis jak zwykle sprawdza wszystko i wszedzie bo moze gdzie jakis kot sie ukrywa:diabloti: :diabloti: Jak Mama bedzie dzis w szpitalu to ma mi podac numer telefonu na oddzial i bede do Niej dzwonic,a potem dla Was Cioteczki i Wujaszku bede streszczac co u Mamy
-
Lodem przykladam,mam taki kompres,ktory wrzucam do zamrazarki i mam fajny oklad;) tabletki tez mam od lekarza,ale staram sie je oszczedzac zeby mi starczylo...najbardziej boli przy polykaniu bo mam tak przy gardle zapuchniete i to najbardziej przeszkadza bo nawet tabletki nie pomagaja...niweluja bol zeba,ale to nie:shake: :shake: Dziekuje Cioteczki za wsparcie i pomoc:loveu: :loveu: :loveu:
-
:loveu: Gumis!!!Moj slodki Gumis!!!buzi buzi:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/157/a668e773324ae28amed.jpg[/IMG] Ale Laleczka jest slodki....ale mam ochote Go wycalowac!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images11.fotosik.pl/79/164ed3b57dc0adc6med.jpg[/IMG] Guma jest jest kochana..... [IMG]http://images12.fotosik.pl/86/52c4f5e3f7898b2fmed.jpg[/IMG] i tu tes....:lol: [IMG]http://images22.fotosik.pl/157/2ecff6c2014d884emed.jpg[/IMG] Ale tesknie za moimi pieskami kochanymi:loveu: :loveu: :loveu:
-
Gumis!!!!Moj kochany Gumis!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Jaka ona slodka,a ja zmeczona lataniem...Ona potrafi latac tak ciagle,przyjdzie z wywieszonym jezorem,a jak sie jej powie "spacerek"to znowu leci do drzwi i znowu lata dookola domu:diabloti: :diabloti: :diabloti: Taki maly wscibski Gumis!!!:loveu: :loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:loveu: :loveu: Mati,Tobi robi tak jak Dumcia...jak sie powie "spacerek",albo "Dumcia idziemy siusiu" to z najglabszego snu zaraz sie zrywa i w mgnieniu oka jest przy drzwiach:cool3: :cool3: Widac,ze Gumka i Tobi pasuja do siebie :loveu: :loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Witaj Mati i kochany Tobiaszku!!! Na tym zdjeciu Tobi ma taka mine jakby mowil:"i tak ja tu jestem NAJWAZNIEJSZY":evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2820/img1707je3.jpg[/IMG] a Tobi w sepii wyglada przepieknie...moj Tobi!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/121/img1710kr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/170/img1716mw3.jpg[/IMG] TOBI I LOVE YOU!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: