Jump to content
Dogomania

Anulka85

Members
  • Posts

    748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anulka85

  1. Mamus daj jakies zdjecia bo tak jakos smutno jest....a moze jakas nowa bajeczka:D
  2. Brunus wrocil na Ziemie!!!!:DJak slodko wyglada!!!!hehe
  3. Roxi dziekuje za zyczenia i gratuluje Tobie i Twojej siostrze:)Wreszcie znam kogos kto ma urodziny wtedy kiedy ja:D
  4. Moje cudenka,kazdy aktor wspanialy,moze dostana propozycje z Hollywood???:DCudne i piekne!!!
  5. dziekuje wszystkim za zyczenia,jestescie kochane:)wszystkim Aniom wszystkiego najlepszego w dniu imienin!!!!
  6. Kochane Cioteczki i Wujku,dziekuje bardzo bardzo z calego serca za Wasze cudne zyczenia!!!!:):):):)Mamus dzieki za super zdjecia,moje kochane psiaczki:D
  7. Wlasnie wrocilam od dentysty i wlaczam kompa,a tu na gg od Mamy,ze z Atosina cos nie tak....ale okazalo sie,ze to cos z kregoslupem..Mama zaraz dokladnie napisze-nie ma netu i musiala zejsc do brata...A co do Neris-to wczoraj tez Mamie pisalam,ze myslalam,ze Hekus bedziedzilenym rycerzem, a Bruno giermkiem...ale miejmy nadzieje,ze w nastepnej bajce to Hekus bedzie najwazniejszy:D
  8. Jaka cudna bajka...alez Dumcia cudownie przepiekna...a reszta bajkowych postaci poprostu cudowni!!!!Oni powinni zostac aktorami!!!!:DBrawa dla aktorow i dla rezyser-Celinki!!!:)
  9. Moje kochane czworonogi..Dumcia jest taka kochana,juz nie moge sie doczekac kiedy ja utule...ona jest taka slodka....Hekus wyglada jakby byl w 7 niebie,tak milo spac z pingwinem...Koko i te jego cudnie wielkie oczeta.....A bruno jest taki brzydki na tym zdjeciu,ze az przepiekny....jego nie da sie nie kochac...przypomina mi mojego Bemolka [*]....
  10. Noooo dostojny...Heko ma czasem taka mine jkaby mowil "i tak ja tu jestem najwazniejszy" hehe
  11. Moje kochane psiaczki tak zajmuja miejsce Mamusi!????!!!Brunus kolami do gory,Dumcia sliczna ksiezniczka,Hekus dostojny jak zawsze,tylko Koko porzadny spi w swoim lozeczku:D
  12. Za tydzien i 2 dni wyjezdzam do domku:D...ale sie ciesze..Mamus daj jakies zdjecia zebym nie tesknila:)
  13. Moj slodziak kochany,musi pogrzebac w lodowce i wybrac na co ma ochote:D
  14. Jak one ladnie ida w psim zaprzegu:DWszystkie jajorki dzienie maszeruja tylko Bruno lata na wolnosci....ale Dumci,Kokosowi i Atosinie to nie przeszkadza bo sa zgrana paczka:)Cycoch Celinki jest przeslodki
  15. Moje sloduchy kochane,Hekusiu moj pyszczku,te zabki....mniam mniamA Dumcia,ale mam ochote ja wyclowac i po brzuszku,ona taki cieplutki brzuszek ,a siersc taka gladka....:DKoko i jego cudnie wielkie oczy...A Brunus jak wariatuncio wyglada:D
  16. Jaki Atosik-Kokosik jest sliczny i slodki!!!!Jezcze niecale 2 tyg i Go wysciskam!!!:D
  17. Neris i Karola ,Marcin bardzo dziekuje za zyczenia:D...Moje cudne jajorki sa przepiekne,pipajace:)
  18. Marcin bardzo dziekuje Mamusi...Snoopy to nasz ulubiony piesek,bardzo go kochamy:D
  19. Jaki piekny Brunus z fioletowa wloczka...Koko slodko spi,Hekus ma najpiekniesza oczka na swiecie,a Dumcia przepiekna uwielbia sie bawic :Dslodychy male z miotku sa przeslodkie:D
  20. jakie sloduchy kochane z jezorami i Dofi umeczona wylizywaniem pudelka:D
  21. oj u mnie tez strasznie goraco,ale na szczescie w mieszkaniu mam chlodno:)biedna Mama,u niej w takie upaly jest masakra,plaski dach to jak patelnia,a nawet jak sa otwarte okna to zero ruchu powietrza,a wchodzi tylko gorac
  22. moje sloneczko kochane,moj Atosik,taki dzielny i tak ochoczo dorownuje kroku o wiele mlodszym kolegom....on jest taki kochany:DBrunus-gremlinek:)
×
×
  • Create New...