Anulka85
Members-
Posts
748 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anulka85
-
Wlasnie wrocilam od dentysty i wlaczam kompa,a tu na gg od Mamy,ze z Atosina cos nie tak....ale okazalo sie,ze to cos z kregoslupem..Mama zaraz dokladnie napisze-nie ma netu i musiala zejsc do brata...A co do Neris-to wczoraj tez Mamie pisalam,ze myslalam,ze Hekus bedziedzilenym rycerzem, a Bruno giermkiem...ale miejmy nadzieje,ze w nastepnej bajce to Hekus bedzie najwazniejszy:D
-
Moje kochane czworonogi..Dumcia jest taka kochana,juz nie moge sie doczekac kiedy ja utule...ona jest taka slodka....Hekus wyglada jakby byl w 7 niebie,tak milo spac z pingwinem...Koko i te jego cudnie wielkie oczeta.....A bruno jest taki brzydki na tym zdjeciu,ze az przepiekny....jego nie da sie nie kochac...przypomina mi mojego Bemolka [*]....