Jump to content
Dogomania

Anulka85

Members
  • Posts

    748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anulka85

  1. Kochana Roxi-Wszystkiego najlepszego w dniu Imienin!!!Duzo zdrowka i spelnienia wszystkich marzen:):)
  2. pierwsze zdjecia Dumci sa super,ten jeazyczek...ta minka...........................................a te spiace Dumci i Hekusia....boskie:)
  3. moja cudna dziewczynka,te oczka,ta buzia...tylko do wycalowania:) i sliczny Lalus:)
  4. moj sliczny Tobiaszek...abym Cie kochanie wycalowala w ten zmarszczony nosek.....az sama przygryzlam sobie usta bo on taki slodki:Dbuzi buzi moj Tobiaszku!!!!!
  5. jaka Dumcia sliczna i slodka w tych kwiatkach...a Atosik z mina dostojnego pana:Da brzucholki...mniam mniam....Nacpany Hekus-hahaah:)
  6. jakie super zdjecia-Mamus coraz lepiej:DHekus moj cudny:)i Dumcia i Atosik
  7. zdjecia super,Mamus nie denerwuj sie..na pewno szybko nauczysz sie nowego aparatu...prosze ucalowac moje pieski mocno:D
  8. a gdzie sa nowe zdjecia zrobione nowym aparatem?\
  9. Zdjecia super,a nowym aparatem poprostu super....buzi,buzi dla moich kochanych pieskow
  10. Moj cudny Tobiaszek!!!Jaki grozny.....ale w takim wlasnie momencie,jak Tobi pokazuje strasznie zabki, wycalowalabym Go mocno i dlugo,jak Dumcie gdy sie wscieka:D
  11. ja tez tesknie strasznie,a do swiat tak daleko..:(
  12. Witam Wszystkich!!!Juz jestem u siebie w domu...szybko ten czas minal i jest mi teraz smutno,ze musialam znowu wyjechac :(Zdjecia sa cudowne i wagonik jajorkowy i te z uszkami swoimi i nie swoimi:D
  13. Cioteczko Bea-dziekujemy bardzo i prosze ucalowac mocno Piroslawa w nosecek:loveu:
  14. Witajcie moi Kochani!!!!! Na poczatku chcialabym bardzo goraco podziekowac Wszystkim za zyczenia i tak mile slowa odnosnie mnie:oops: i mojego slubu!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [COLOR=Red] [B][SIZE=4]DZIEKUJEMY BARDZO ZA ZYCZONKA!!!!!![/SIZE][/B][SIZE=4] [COLOR=Black][SIZE=2]a Eli i Roxance dziekuje jeszcze za sliczne karteczki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Slub byl cudowny i tylko mi szkoda,ze tak to szybko przelecialo.Chcialabym jeszcze raz!!!!!!!!:cool3::eviltong: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
  15. Jak slodko gryza sobie.....jak namietnie:DDzis wyjezdzam do domciu:)
  16. Jaka Dumcia jest sliczna..a Brunus tak smiesznie wyglada jako wrozka:D
  17. ale piekne zdjecia....Dumcia jest taka sliczna,tak ladnie spi,a jak ladnie z Brunem...a Hekus taki rozkoszny....tylko calowac...Atosina jak male dziecko...taki slodki jest:D
  18. Boziulku,te kochane oczeta w kapieli....Tobiaszku,chodz do mnie ja Cie utule i ucaluje...tak Cie mecza:)
  19. Jaka swietna bajka...im dalej,im wiecej bajek tym rezyseria i aktorstwo na coraz wyzszym poziomie;)Aktorszy sa the best,Dumcia wyglada przepieknie,jak dama,Hekus przeslodko jako babcia,Brunus jako wierna jej kopia,a Atosina dzielny jak zawsze:D
  20. Jaka cudna panienka,jak jej ladie w kwiatkach..urodzona artystka!!!!!A Brunus tak smiesznie wyglada z ta palma na ogonie:D
  21. Jasa swietna bajka,a zdjecia super,najlepsze jest to przedostatnie i ostatnie...te uszeczka slodkie...jeszcze pare dni,a bede je calowac:D
  22. Tobi,jak Ty sie slicznie tarzasz...wiesz,ze Cie bardzo kocham Tobiaszku sliczny!!!
  23. oj Koko Koko,tak zjadac Mamusi liste zakupow!!:DTe slodkie oczka:)
  24. Moja cudna Dumcia,ta lapka slodka,ta buzia.....a Hekus hmmm...marzenie:D
×
×
  • Create New...