Jump to content
Dogomania

Anulka85

Members
  • Posts

    748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anulka85

  1. Bruno!!!Moj kochany Bruno!!!On jest taki slodki:loveu: :loveu: :loveu: Galopy jajorkow sa piekne...wszystkie 3:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Gumka jak zwykle kochana,Hekus nie umial dalej wejsc do legowiska:diabloti:
  2. Jakie fajne odwiedzinki...szkoda,ze znowu mnie nie bylo,a za pare dni bede w domu:-( Co do odwiedzin, to Hekus musial pokazac kto w tym domu rzadzi i jest Panem:evil_lol: :evil_lol: Dumka jest slodka i kochana,pokochala Pirka....Pirus dzielny i piekny pokochal nowa kolezanke:loveu: :loveu:
  3. Tobi,ale Ty slodki jestes...wyjesz jak moj Hekus,a sznurek ciagniesz jak Dumcia:evil_lol: :razz: :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Biedny Hekus:calus: [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/9d2b0396767d8ea2med.jpg[/IMG] Moj maly sloduszek....:loveu: [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/4847fda41179f950med.jpg[/IMG] Gumis!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images23.fotosik.pl/5/e43106aa489ef926med.jpg[/IMG] Daj buzi Gumis:loveu: :loveu: [IMG]http://images28.fotosik.pl/5/134242cad9d9e7a1med.jpg[/IMG] Krokusik,gdzie masz glowke???:eviltong: [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/e1d46066aba469bemed.jpg[/IMG] Ale Koko tu jest slodki,strasznie slodki:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/f3da22e5617e16bbmed.jpg[/IMG]
  5. No dajcie Kokosowi cukierka... [IMG]http://images27.fotosik.pl/4/150c9d5e719f0f1dmed.jpg[/IMG] oczywiscie zazdrosnica pierwsza:evil_lol: [IMG]http://images27.fotosik.pl/4/a2c8d554619cc2ebmed.jpg[/IMG] no w koncu dostal:loveu: :loveu: [IMG]http://images26.fotosik.pl/4/a159f8a239dccdcemed.jpg[/IMG] Gumis jest cudowna:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images26.fotosik.pl/4/1a75ba6165ec4dd3med.jpg[/IMG]
  6. :loveu: Biedny Hekus,przerazony przy burzy:calus: [IMG]http://images30.fotosik.pl/4/0f38ac209d703b8amed.jpg[/IMG] Gumka jak zwykle zalatana,ale dla niej to pestka:cool3: :loveu: [IMG]http://images24.fotosik.pl/4/093a0eca957182eamed.jpg[/IMG] Slodki Hekus..:loveu: :loveu: [IMG]http://images27.fotosik.pl/4/b905d9590724f42bmed.jpg[/IMG]
  7. Koko sliczny Koko:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images24.fotosik.pl/4/04edf84a2f361d36med.jpg[/IMG] Te sliczny zabek...ale mam ochote Go wycalowac:diabloti: [IMG]http://images24.fotosik.pl/4/634c7ad3709fa68bmed.jpg[/IMG] Mala zazdrosnica slicznie tu wyszla....ten usmiech,te zabki..mniam mniam:loveu: :loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/4/7d74aa6692aeddf6med.jpg[/IMG] Mala zlodziejka:evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images25.fotosik.pl/4/05169d6068d7c7e7med.jpg[/IMG]
  8. Hekusiu,ale Ty jestes kochany,jak glowke oparl..trzeba gdzies sie schowac przed straszna burza:diabloti: [IMG]http://images27.fotosik.pl/3/73ef41ef478ad720med.jpg[/IMG] A te oczka,ten wzrok...:loveu: :loveu: [IMG]http://images29.fotosik.pl/3/6a2982802a77e3d4med.jpg[/IMG] Gumis!!!Moj slodki kochany Gumis:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/3/98df1d4adaa23cacmed.jpg[/IMG] Jaka Ty jestes przepiekna... [IMG]http://images27.fotosik.pl/3/2e3098038c0a8064med.jpg[/IMG] Atosik,Kokosik:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images26.fotosik.pl/3/16bc0229f6d0f95bmed.jpg[/IMG] A te uszka fruwajace:evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images28.fotosik.pl/3/a1c8eebcdcb8daa4med.jpg[/IMG]
  9. Gumka,ale Ci ladnie w tej budce...tak slodko wygladasz:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images27.fotosik.pl/3/c5205757068542b6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/3/524d77ca2d7088c0med.jpg[/IMG] Ale nosek wychodzi na zewnatrz...Gumka musisz wejsc bardziej do budki [IMG]http://images23.fotosik.pl/3/3418c72cdbf00153med.jpg[/IMG]
  10. Kasiu,ale Dumci jest ladnie w tych czerwonych kwiatkach:loveu: :loveu:
  11. LAla w sloneczniku jest przepiekna,przeslodka i przekochana:loveu: :loveu: :loveu:
  12. Dumcia jak sie zapiera:diabloti: :diabloti: :evil_lol: [IMG]http://images26.fotosik.pl/2/15fbc1fbf816fa46med.jpg[/IMG] Ale ma usko odwiniete malenka:p [IMG]http://images25.fotosik.pl/2/2eb67473f03d3273med.jpg[/IMG] A to zdjecie w kwiatkach takie slodkie,tak Dumcia patrzy...:loveu: :loveu: [IMG]http://images27.fotosik.pl/2/aad2e47fc28dbf78med.jpg[/IMG] A tu jaka dumna Dumka:lol: [IMG]http://images25.fotosik.pl/2/b3ae3a5f01f336femed.jpg[/IMG]
  13. Ale Dumcia i Hekus sa kochani,tak ladnie spia ze soba:loveu: :loveu: :loveu: Mati,a Mama dawno nie byla bo wczoraj dopiero ze szpitala wyszla,takze...
  14. Jaki slodki Koko!!!:loveu: :loveu: [IMG]http://images25.fotosik.pl/2/59c1693c0067f11amed.jpg[/IMG] Atosiku daj buzi,szybko:loveu: :evil_lol: [IMG]http://images27.fotosik.pl/2/2644f569168af975med.jpg[/IMG] A Dumka musi byc wszedzie:diabloti: [IMG]http://images25.fotosik.pl/2/486899fe0e9f6c62med.jpg[/IMG] Tu Krokusi jest taki slodki,te oczka cudne:loveu: :loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/2/dd702adb33c148c9med.jpg[/IMG]
  15. Gumka jak ja za Toba tesknie... [IMG]http://images27.fotosik.pl/2/36038a93645c1394med.jpg[/IMG] Dumka jak ja Cie kocham!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/2/2e22cb4dbc02e762med.jpg[/IMG] Juz ide Kochanie Cie calowac i tulac:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images27.fotosik.pl/2/5e996ecec8ee1835med.jpg[/IMG] Moje zabeczki slodkie:lol: [IMG]http://images24.fotosik.pl/2/ace3c207ed95d914med.jpg[/IMG]
  16. Kochany Hekusiu,ja Cie bardzo mocno kocham!!!!Ale masz sliczne oczka.... [IMG]http://images30.fotosik.pl/2/c3e5ff6dde030981med.jpg[/IMG] daj ten jezorek:diabloti: [IMG]http://images30.fotosik.pl/2/06a88f222b91e33cmed.jpg[/IMG] ten Hoolywodzki usmiech:multi: [IMG]http://images26.fotosik.pl/2/4811cbe1e009dc29med.jpg[/IMG]
  17. a ja poprosze o nowe zdjecia moich ukochanych jajorkow!!!Ja chcem Dumcie,Hekusia i Kokosa!!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  18. a z tych wszytskich pieskow najpiekniejszy jest....TOBIASZEK!!!Od razu po tych wszystkich zdjeciach Tobi wyglada tak dostojnie a z oczu taka milosc "patrzy":diabloti: :diabloti: :diabloti: Tobi,wiesz,ze Cie bardzo kocham:loveu: :loveu: :loveu:
  19. Wlasnie dzwonilam do Mamy i jest szczesliwa,ze jutro juz wychodzi do domu,nie moze sie doczekac kiedy bedzie rano...ale dalej jest w dole psychicznym przez to,ze tak duzo sie naraz zwala na Mame:-( Wiem,ze jedna z Ciotek pytala sie jak moj zabek,a raczej jego brak.to bylam dzis u dentysty bo dalej jestem spuchnieta,doktor wyjal szwy,czyms tak popsikal niedobrym w smaku i strasznie piekacym i dal mi antybiotyk..
  20. Mama juz najchetniej by dzis wracala,ale jak lekarz powiedzial,ze jutro to jutro niestety...Ale Mama sie ucieszy jak zobaczy dogo,ile ludzi zyczliwych mysli o niej:loveu: :loveu: :loveu:
  21. Mama bardzo sie cieszy...az sie poplakala biedna ze szczescia...za duzo na Nia spadlo w tak krotkim czasie
  22. Witajcie !!! Na szczescie wyniki badania wyszly ujemne i Mama bedzie mogla jutro isc do domu:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Lekarz powiedzial,ze widocznie Mama musiala miec jakis kontakt z chora osoba,ale wszytsko jest ok
  23. Dziekuje Kochane Cioteczki,napisalam Mamie,ze 3macie za Nia kciuki...dziekuje
  24. Nio,oby nic wie wykazalo i zeby Mama wrocila we wtorek do domu zdrowa...jak sobie nie wyobrazam jakby Mama miala zostac w szpitalu... TAK NIE MOZE BYC!!!Cioteczki,prawda,ze Mama bedzie zdrowa i za 2 dni bedzie w domu?
×
×
  • Create New...