Jump to content
Dogomania

Anulka85

Members
  • Posts

    748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anulka85

  1. :razz: Tobiaszku co u Ciebie?Jak mija poranek?:razz:
  2. :razz: :diabloti: eeeee,jaka ciotka...ja mamusia jestem:diabloti: :razz:
  3. Tobi,musialabym wszystkie Twoje zdjatka przekopiowac,ale wiadomo jak tod lugo potrwa wiec streszcze sie::razz: sesja poscielowa we wlasciwej porze,jest poprostu bombowa,a ta warga jak zwisa podczas snu...normalnie wycalowalabym Cie Tobi w ta buzke slodka....,a reszta zdjec super!!!:loveu: :loveu: :loveu: ten nochalek mokry...poprostu CUDO!!!:loveu: :loveu:
  4. Buzi ,buzi gorace dla Tobiaszka od Mamusi:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8632/img1669kn6.jpg[/IMG] uszeczka slodkie... [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5149/img1653hk9.jpg[/IMG] KOCHAM CIE TOBI!!!!!:loveu: :loveu:
  5. moje slodychy 3 kochane!!!!Jeszcze2,5 tyg i bede je calowac i tulac:loveu: :loveu: :loveu: Mamus,daj mi czeresnie!!!!TERAZ!!!
  6. Ale Dumeczka jest sliczna na czerwonym tle,a to spojrzenie...jak Dama:loveu: :loveu: Hekus biedny przerazony burza:loveu: :loveu: a Koko spi tak slodko:loveu: :loveu: Iwonko 3maj sie mocno,bedzie wszystko ok!!!! Mama narzie nie ma netu,ale jak tylko bedzie miec to oczywiscie napisze:loveu: :loveu: :loveu: u mnie dzis w nocy obudzila mnie straszna burza,tak "walilo",ze az sie trzeslam,a noralnie to sie raczej nie boje burzy
  7. :loveu: :loveu: Gumis!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images12.fotosik.pl/70/b24c312056c1a80cmed.jpg[/IMG] Lala!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images11.fotosik.pl/71/33cf23dd1bef9ebamed.jpg[/IMG] Koko!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/142/1cc4652e145100c8med.jpg[/IMG] Hekus,jaki Ty slodki!!!!!!!:loveu: [IMG]http://images11.fotosik.pl/71/2c1e1e2b768b5399med.jpg[/IMG] Dumka wyglada jak nacpana:diabloti: [IMG]http://images22.fotosik.pl/142/4c752d286f3cce61med.jpg[/IMG] Zjem Wam!!! [IMG]http://images22.fotosik.pl/142/54b1448965c31842med.jpg[/IMG] aCiebie wycaluje!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/142/556cd0609457c6acmed.jpg[/IMG]
  8. Kacperku..biedny Kacperku 3maj sie Kochanie... blagam..niech sie zdarzy cud:modla: :modla: :modla: :modla: Neris,bedzie dobrze...
  9. Amisiu,Twoja mala Gwiazdeczka jest taka slodka...az pogryzlam sobie wargi....ale bym ja wycalowala:loveu: :loveu: :loveu:
  10. Gumis slodki!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/a77952e2b0f5e404med.jpg[/IMG] Hekus,ale oczytany jestes....:evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images12.fotosik.pl/65/de1c86cc47986002med.jpg[/IMG] jak Dumcia lubi sie wyciagac.... [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/9a95a57adf1db2f6med.jpg[/IMG] ten moj slodki pyszczek:loveu: :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/00f42cacb9c9801cmed.jpg[/IMG][/quote]
  11. ta proba byla po to by wykluczyc ewentualnie gruzlice bo ona jest przeciwwskazaniem do leczenia biologicznego...a proba wyszla niestety dodatnio,co oznacza,ze Mama ma pratki.... za tydzien idzie do szpitala na dokladne badania.... Neris,Twoje cuda tak slodkie i kochane...a szczegolnie w budce:loveu: :loveu:
  12. Mama wrocila od lekarza i okazalo sie,ze proba leczenia wyszla zle....ta plama co powstaje po probie powinna miec do 6mm srednicy,a Mama ma ponad 13mm.... Mama jak sie lepiej poczuej to napisze wiecej,...
  13. Dumeczko moja kochana...Atosik slodki maly budzik,a Hekusik patrzy na kosc jakby nie wiedzial co sie z nia robi:diabloti: ale za Wami tesknie jajorki....juz niedlugo bede Was sciskac i calowac:loveu: :loveu: :loveu:
  14. [SIZE=6][COLOR=red]HURAA KOCHANA ZGAGULKA MA DOM!!!![/COLOR][/SIZE] :cool2: :calus: :smilecol: :painting: :happy1: :Dog_run: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :klacz: :klacz: :laola:
  15. [ Tobi,moje Ty cudenko najslodzsze:loveu: :loveu: :loveu: [B][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1521/img1368tn1.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6920/img1369kl1.jpg[/IMG][/B] a tu te oczka piekne takie "rowichrowane":evil_lol: [B][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9708/img1370jh1.jpg[/IMG][/B] a ten jezorek to bym z checia odgryzla i dala do formaliny...:diabloti: :diabloti: :diabloti: [B][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5350/img1373tg5.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8858/img1383ey0.jpg[/IMG][/B]
  16. Tobiaszek jak zwykle cudny i przepiekny....moj Tobiaszek kochany....:loveu: :loveu: :loveu:
  17. Dumeczka jest przeslodka,tak bardzo ja kocham...tak jak Hekusia i Atosine....a minka"hello baby"jest the best!!!!! juz nie moge sie doczekac kiedy moje 3 cuda beda mnie witac!!!!za 3 tyg bede w domku to je wszystkie wycaluje mocno!!!!! Karola,Pimpek sliczny i kochany...na pewno lubil sie przytulac...
  18. Amisiu,Gwiazdeczka jest sliczna i taka slodka..taka mala kuleczka kochana:loveu: :loveu: :loveu: ale bym ja wycalowala,na pewno pachnie takim malym szczeniaczkiem:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a Tobi jak zwykle dostojny i piekny....zawsze wyglada jak jakis lord:razz: :razz: :loveu: :loveu:
  19. [SIZE=7][COLOR=red]DUMKA JEST TYLKO MOJA!!!!MOJA!!!MOJA!!!MOJA!!!!I TYLO MOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=#ff0000]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=#ff0000]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
  20. No tak,Dumeczka nie ma juz jak rodzic,ale moze kiedys jakis klon:cool3: :cool3: :cool3:
  21. [quote name='matusz5']tak, już Tobiasz ucałowany !! i to nawet 3 razy w nochalek:p[/quote] bardzo dobrze,dziekuje;)
  22. [quote name='matusz5']łoooki, już lece całować :loveu:[/quote] ale taki mocny buziak:loveu: :loveu: :loveu:
  23. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a Dumka to ma juz bardzo duzo przezwisk...taka jest slodka!!!!:loveu: :loveu: :loveu: ale jakie ladne by byly dzieciatka Dumeczki i Tobiaszka....hmmmmm az sie rozmarzylam...:eviltong: :razz: :razz:
  24. prosze mocno ucalowac Tobiaszka w nosecek....dobrze,ze Tobim juz lepiej:loveu: :loveu: :loveu:
  25. to tak fajnie brzmi-Dumka,Dumis-Gumis!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...