Anulka85
Members-
Posts
748 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anulka85
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:razz: Tobiaszku co u Ciebie?Jak mija poranek?:razz: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:razz: :diabloti: eeeee,jaka ciotka...ja mamusia jestem:diabloti: :razz: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Tobi,musialabym wszystkie Twoje zdjatka przekopiowac,ale wiadomo jak tod lugo potrwa wiec streszcze sie::razz: sesja poscielowa we wlasciwej porze,jest poprostu bombowa,a ta warga jak zwisa podczas snu...normalnie wycalowalabym Cie Tobi w ta buzke slodka....,a reszta zdjec super!!!:loveu: :loveu: :loveu: ten nochalek mokry...poprostu CUDO!!!:loveu: :loveu: -
Ale Dumeczka jest sliczna na czerwonym tle,a to spojrzenie...jak Dama:loveu: :loveu: Hekus biedny przerazony burza:loveu: :loveu: a Koko spi tak slodko:loveu: :loveu: Iwonko 3maj sie mocno,bedzie wszystko ok!!!! Mama narzie nie ma netu,ale jak tylko bedzie miec to oczywiscie napisze:loveu: :loveu: :loveu: u mnie dzis w nocy obudzila mnie straszna burza,tak "walilo",ze az sie trzeslam,a noralnie to sie raczej nie boje burzy
-
:loveu: :loveu: Gumis!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images12.fotosik.pl/70/b24c312056c1a80cmed.jpg[/IMG] Lala!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images11.fotosik.pl/71/33cf23dd1bef9ebamed.jpg[/IMG] Koko!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/142/1cc4652e145100c8med.jpg[/IMG] Hekus,jaki Ty slodki!!!!!!!:loveu: [IMG]http://images11.fotosik.pl/71/2c1e1e2b768b5399med.jpg[/IMG] Dumka wyglada jak nacpana:diabloti: [IMG]http://images22.fotosik.pl/142/4c752d286f3cce61med.jpg[/IMG] Zjem Wam!!! [IMG]http://images22.fotosik.pl/142/54b1448965c31842med.jpg[/IMG] aCiebie wycaluje!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/142/556cd0609457c6acmed.jpg[/IMG]
-
Gumis slodki!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/a77952e2b0f5e404med.jpg[/IMG] Hekus,ale oczytany jestes....:evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images12.fotosik.pl/65/de1c86cc47986002med.jpg[/IMG] jak Dumcia lubi sie wyciagac.... [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/9a95a57adf1db2f6med.jpg[/IMG] ten moj slodki pyszczek:loveu: :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/00f42cacb9c9801cmed.jpg[/IMG][/quote]
-
ta proba byla po to by wykluczyc ewentualnie gruzlice bo ona jest przeciwwskazaniem do leczenia biologicznego...a proba wyszla niestety dodatnio,co oznacza,ze Mama ma pratki.... za tydzien idzie do szpitala na dokladne badania.... Neris,Twoje cuda tak slodkie i kochane...a szczegolnie w budce:loveu: :loveu:
-
[SIZE=6][COLOR=red]HURAA KOCHANA ZGAGULKA MA DOM!!!![/COLOR][/SIZE] :cool2: :calus: :smilecol: :painting: :happy1: :Dog_run: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :klacz: :klacz: :laola:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[ Tobi,moje Ty cudenko najslodzsze:loveu: :loveu: :loveu: [B][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1521/img1368tn1.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6920/img1369kl1.jpg[/IMG][/B] a tu te oczka piekne takie "rowichrowane":evil_lol: [B][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9708/img1370jh1.jpg[/IMG][/B] a ten jezorek to bym z checia odgryzla i dala do formaliny...:diabloti: :diabloti: :diabloti: [B][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5350/img1373tg5.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8858/img1383ey0.jpg[/IMG][/B] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Tobiaszek jak zwykle cudny i przepiekny....moj Tobiaszek kochany....:loveu: :loveu: :loveu: -
Dumeczka jest przeslodka,tak bardzo ja kocham...tak jak Hekusia i Atosine....a minka"hello baby"jest the best!!!!! juz nie moge sie doczekac kiedy moje 3 cuda beda mnie witac!!!!za 3 tyg bede w domku to je wszystkie wycaluje mocno!!!!! Karola,Pimpek sliczny i kochany...na pewno lubil sie przytulac...
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='matusz5']tak, już Tobiasz ucałowany !! i to nawet 3 razy w nochalek:p[/quote] bardzo dobrze,dziekuje;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='matusz5']łoooki, już lece całować :loveu:[/quote] ale taki mocny buziak:loveu: :loveu: :loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
prosze mocno ucalowac Tobiaszka w nosecek....dobrze,ze Tobim juz lepiej:loveu: :loveu: :loveu: