Jump to content
Dogomania

Anulka85

Members
  • Posts

    748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anulka85

  1. biedna Norka i biedna Neris!!!3maj sie Neris mocno....wszystko bedzie ok,psiunka znajdzie sie,musi..
  2. Dzekusiu i Bemolku BARDZO WAS KOCHAM I BARDZO TESKNIE ZA WAMI!!! Bemolku byles z nami tak dlugo,na wszystkich szczekales,byles"sztywniakiem",nie mozna bylo Cie wziasc na rece bo taki byles "sztywny":)ale pod koniec Twojego i tak za krotkiego zycia stales sie "przytulanka" choc zawsze lubilam Cie przytulac i calowac... Dzekusiu nie ma Cie juz z nami 4 miesiace,niby tak krotki czas,a tak dlugo Cie juz nie ma z nami.Mowi sie,ze czas leczy rany...moze....ale bol jest taki sam i tak samo boli serce,gdy mysle o Tobie Dzekusiu i o Tobie Bemolku... PAMIETAJCIE O NAS I SIE SPOTKAMY...
  3. witajcie!!! jak ja bym chciala byc znowu w domku.... tu jest tak ciemno i ciagle pada deszcz,fujjj:-( :-( taka straszna pogoda,nic sie nie chce tylko spac... jak moje pieski kochane?tesknia choc troszke?:cool3:
  4. Witajcie! Ja juz jestem u siebie w domku,trudno bylo mi sie rozstac z pieskami,Dumcia od rana byla jaks dziwna,"pakowala" nam sie do auta...tymbardziej bylo jej zle,ze oprocz nas w tym samym czasie wyjezdzala tez mama.... A mama na pewno sie odezwie jak wroci,wiem,ze miala jeszcze wstapic do kuzynki...wiec na pewno napisze jak wroci...ja tez chce zadzwonic do Niej,ze dojechalam
  5. Tobi jak zwykle slodki,prosze Go mocno wycalowac w ten slodziasty nochalek od Mamci Ani:loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='Asia_M']Hej!!! Hej!!!:multi: :multi: :multi: Przepraszam, że dopiero teraz się witam:oops: Przesyłam moc uścisków!!![/quote] Asiu,nic sie nie stalo:p:p:p i dziekuje:loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. tak,jeszcze jestem i bede jeszcze ponad tydzien:p:p ide do Mamci posiedziec i pogadac papa
  8. Witam!! Przed chwilka dzwonila Mama i dzis moze wyjsc:multi::multi::multi::multi: Za pol godzinki tata wyjedzie,a za pare godzin Mama bedzie juz witac swoje jajorki,a one Ja:loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='matusz5']no może w 0,0001% procenta, pod warunkiem, że Dumcia jest moja w 50% :D :eviltong::eviltong::cool1:[/quote] nie zgadzam sie,po 10%,zgoda??
  10. [quote name='matusz5']ha ha ha Tobiasz jest w 100% Mój i tylko mój, a tak naprawdę to mojej mamy, bo to ona jest jego właścicielką, bo ja 6 lat temu jeszcze nie mogłem być właścicielem bo nie miałem 18 wiosen:eviltong: teraz dopiero mam :eviltong:[/quote] Mati,powiedz,ze choc w czesci Tobi jest moj;)
  11. no dobra Mati..w 40% Tobi jest Twoj,a w 60% moj:eviltong::eviltong::eviltong:
  12. Tobiaszku jestes przecudny,przeslodki i przekochany!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Wiesz,ze BARDZO MOCNO CIE KOCHAM1!!!!!bo jestes moj!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7347/img0491qv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5569/img0492xv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5812/img0493tn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8896/img0494ne7.jpg[/IMG]
  13. Witajcie!! Mamcia dzwonila,le niestety dzis nie moze wyjsc bo ta reka jest opuchnieta,jutro,jak nic sie nie zmieni,to wyjdzie.. Pieski tesknia,Dumka cala noc spala ze mna i musialam co chwile na nia patrzec bo ona taka slodka,a Dumka za to wila sie i tulila:loveu::loveu::loveu::loveu: Hektor spal z Tata,a teraz dalej "okupuje"lozko i nie da sie wyciagnac... a Atosik spi obok mnie w legowsku i chrapoli niemilosiernie:loveu::loveu:
  14. Basiu,niestety,ale nalog tytoniowy pojawil sie wczesnije nic jamniorowy,a jak wiadomo, palenie bardzo trudno rzucic jak w domu inni tez pala.... Kasiu,jutro rano ok8-9,Mama do mnie zadzwoni czy jutro bedzie wypisana,ale jestem dobrej mysli:p:p
  15. Dzwonilam do Mamy jakos ok 20 i mowila,ze jest w miare ok,ze ja troszke boli,ale cieszy sie,ze ma juz to za soba..i mowila,ze odwiedzila ja Basia i bardzo sie cieszy z tego powodu:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Pieski spia rozkosznie i chrapola:p a co do kopcenia....no coz tak to bywa,ze ma jakis nalog trzeba miec:eviltong::p
  16. Neris,ale masz slicznie..jak w zaczarowanym lesie pelnym elfowi wrozek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Mama czuje sie dobrze,dziekuje za pozdrowienia i sle caluski dla wszystkich
  17. Dziekuje bardzo za wszsytko i na pewno pozdrowie:loveu::loveu::loveu: Mama jest juz po operacji,zaczela sie przed 8 i trwala 2,5h..moze jutro juz bedzie mogla wrocic do domu,ale to okaze sie dopiero rano co lekarz powie:multi::multi::multi::multi::multi:
  18. Witam witam!!!Dziekuje za mile powitanie..teraz wiec relacje:razz:: Mama wyjechala ok 4 i przed 7 do mnie dzwonila,ze sa na miejscu i czekaja na przyjecie,dalsze info bede miec jak wroci tata,a pozniej jak Mamusia zadzwoni po operacji...wszystko bedzie ok,musi byc:loveu::loveu::loveu::loveu: A co do pieskow..musialam sie przeniesc o 3 w nocy do Mamy do lozka i spac z Hektorkiem i Dumisia...Hekus sie wywalal,lezal na samym srodku lozka,a ja jak w puszce...za to Dumeczka slodk wtulona we mnie pomrukiwala co chwile:p:p Atosik spal w legowisku i musialam wstawac 3 razy zeby Go poglaskac albo wypuscic na sioo.. Teraz Dumcia i Hektorek wrocili z podworka i spia slodko razem pod moja koldra:diabloti:,a Atosik obok nie w legowisku i mruczy co chwilke...:loveu:
  19. hej Cioteczki!!! juz dojechalam,jajorki skakaly i piszczaly i oczywiscie calowaly....a najbardziej Hektorek,taki pieszczoszek sie zrobil i ciagle chce mnie calowac:diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jestem zmeczona,spalam godzinke w autokarza,ale poloze sie dopiero wieczorem bo nie umiem spac w ciagu dnia:p
  20. A ja duzo rzeczy lubie jesc i nie mam pojecia co Mamusia mi gotuje....lubie pierogi,golabki,lazanki,krokiety...hmmm,moze wszystko??:evil_lol: :evil_lol: Juz nie moge sie doczekac ranka,kiedy zobacze moze 3 jamniorki kochane:multi: :multi: :multi:
  21. Jejku jaka Dumcia jest slodka..az mi lezka poleciala...:loveu: :loveu: a Kokosik i Hektorek slodko leza....:loveu: :loveu: :loveu: Pieski czekaja juz na mnie?? Juz jestem prawie spakowana,ale wiadomo,ze czesc rzeczy pakuje sie przed samym wyjazdem..:multi:
  22. Hekusiu Laleczko kocham Cie bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  23. :lol: Dumeczke jest strasznie slodka,a jaka zziajana:evil_lol: Atosik dumny jak paw i piekny ja dzentelmen...bardzo slodki jest:loveu: Jutro o tej porze bede juz jechac do domciu i do moich 3 jajorkow!!!:multi: :multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...