Jump to content
Dogomania

Anulka85

Members
  • Posts

    748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anulka85

  1. Brunus slodki Brunus,taki kochany,a jak ladnie wyglada,a na tym ostatnim zdjeciu tak ladnie trzyma kocyk....buziaki i dla Gumisi za to piekne oczko
  2. Bol po stracie bliskiej osoby na dlugo zostaje w sercu,ale trzeba myslec o tym,ze teraz jest szczesliwy i nie czyje bolu,patrzy na swoja rodzine,na ukochane osoby i wspiera ich w kazdej chwili,w kazdym momencie ich zycia....a przyjdzie taki moment,ze sie spotkacie, na pewno...Mamus daj jakies zdjecia na poprawe nastroju,choc w tej sytuacji jest to ciezkie,ale moze choc maly usmiech zagosci na twarzach...
  3. Kochana Iwonko tak mi przykro...3majcie sie mocno,jestesmy z Wami....glebokie wyrazy wspolczucia:(
  4. Moje cudenka kochane,jak oni slicznie wygladaja,jaka milosc,ten pyszczek Hekusia na Dumce,lapcia Dumeczki na Hekusiu....no poprostu przepiekne i przeslodkie:D
  5. Moje cudenka...jak ladnie ida we 4,jak to ladnie wyglada...a Dumcia jak sie wyroznia wsrod facetow:D
  6. a tak Neris to zawsze jest,ale na pewno sie znajdzie..
  7. tak,Mama ma dzis straszny dzien,nerwy rozszarpane i Mama cala sie trzesie..Cioteczki wspomozcie dobrym slowem...</p>
  8. biedna Ofka,biedna Neris..moze trzeba do weta?Nie znam sie,ale...a sama nie wiem:)
  9. Neris i Jamnicza Rodzino macie racje,nie mozna nikogo zmuszac do tak waznej decyzji....napewno chcialoby sie przygranac wszystkie biedne psiaki,ale niestety...nie jest to takie proste...sa rozne sprawy w zyciu,ktore nie pozwalaja na taka decyzje...
  10. Brunus sliczny Brunus....taki niepodobny do siebie..teraz Dumcia w koncu bedzie mogla go zlapac za skore,a nie tylko chwytac wlosy...Brunus ma latwiej bo Gumis ma tak malo wloskow,lapal Ja za skore,a Ona nie jego nie umiala:D
  11. Boziulku jacy slodcy malarze....co jeden to piekniejszy,ale widac,ze Hekusik najbardziej jest napalony:D...Dumeczka strasznie slodka do wycalowania,tak jak Atosik:)
  12. Mysle tylko,ze cos schudne choc narazie nie zapowiada sie bo przez ta moja opuchlizne nie moge cwiczyc,a ciagle cos melam w buzi:)melam powoli nie umiem gryzc przez te szwy i bol,ale ciagle cos skubie :D
  13. tak Neris,to ta sukienka, tylko,ze na modelce kazda suknia wyglada pieknie...
  14. My mamy 25 sierpnia:D mam nadzieje,ze schudne choc narazie nic na to nir wskazuje...obym tylko schudla....a co do sukni to juz mialam wybrana z interentu,wydrukowalam i zanioslam do salonu,ale teraz juz mam koszmary i juz nie wiem czy mi sie ta suknia podoba...czy to jest normalne?
  15. Sukni jeszcze nie mam bo pierwsza przymiarke ma 13 sierpnia,a ktorego bralas slub KarOla?
  16. KarOla zostal miesiac i 14 dni...jak sobie pomysle ile jeszcze zalatwiania i kupowania,ile drobiazgow...to az mi sie niedobrze robi:)chcialabym zeby juz bylo Po..
  17. Strasznie mnie boli,jestem opuchnieta,wygladam jak chomik z jednej strony...biore tabletki przeciwbolowe i antybiotyk,ale to nic nie pomaga:( nie umiem chodzic,lezec...ciagle boli....zaraz bede wyrywac sobie wlosy z glowy:) A co do malowania,to Mamus wazne,zeby bylo przygotowane pod malowanie(bo ja gipsowac nie umiem)a jak przyjade to bedziemy malowac...uwielbiam malowac..:D
  18. Tobi daj buzi,daj buzi:D jestes taki kochany i czarujacy:P
  19. Ofeczka sliczna i taka biedna....3mj sie kochana...wszystko bedzie ok,Neris ucaluj mocno Ofeczke..
×
×
  • Create New...