Anulka85
Members-
Posts
748 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anulka85
-
Bol po stracie bliskiej osoby na dlugo zostaje w sercu,ale trzeba myslec o tym,ze teraz jest szczesliwy i nie czyje bolu,patrzy na swoja rodzine,na ukochane osoby i wspiera ich w kazdej chwili,w kazdym momencie ich zycia....a przyjdzie taki moment,ze sie spotkacie, na pewno...Mamus daj jakies zdjecia na poprawe nastroju,choc w tej sytuacji jest to ciezkie,ale moze choc maly usmiech zagosci na twarzach...
-
Kochana Iwonko tak mi przykro...3majcie sie mocno,jestesmy z Wami....glebokie wyrazy wspolczucia:(
-
Strasznie mnie boli,jestem opuchnieta,wygladam jak chomik z jednej strony...biore tabletki przeciwbolowe i antybiotyk,ale to nic nie pomaga:( nie umiem chodzic,lezec...ciagle boli....zaraz bede wyrywac sobie wlosy z glowy:) A co do malowania,to Mamus wazne,zeby bylo przygotowane pod malowanie(bo ja gipsowac nie umiem)a jak przyjade to bedziemy malowac...uwielbiam malowac..:D
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Anulka85 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Tobi daj buzi,daj buzi:D jestes taki kochany i czarujacy:P