Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. [quote name='tamb']Potwierdzam, że przelew doszedł, dziękuję.[/QUOTE] Dziękuję za informację. Przed chwilą przelałam jeszcze spóźnione 19 zł z tamtego bazarku.Również proszę o potwierdzenie odbioru.
  2. Przepraszam... nie zaglądałam dawno na pierwszą stronę więc zapomniałam o tym, że może tam być nr konta... Przelew na 110 zł (jedna osoba nie wpłaciła dlatego jest mniej niż wcześniej pisałam) przed chwilą zrobiłam. Gdy pieniążki dotrą na konto proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252622-PROMOCJE-!!!!!-Do-09-05-g-20-00/page6[/url]
  3. [quote name='Lidan']Witaj śliczny pieseczku :-) Niedługo zasilimy Twój portfelik sumką ok 120 zł z kolejnego bazarku :-)[/QUOTE] Mogę prosić o pw z nr konta na jakie mam wpłacić pieniążki z bazarku?
  4. Uff... W bezpiecznym miejscu psina wreszcie bezpiecznie odsypia cały stres :-) To chyba typowe zachowanie u starszych psów... Kiedyś sąsiadka znalazła rano na przystanku starego miniaturowego sznaucera. Gdy go przyprowadziła do domu padł pod fotelem i zasnął twardo na kilka godzin. Tydzień później okazało się, że psiak zginął właścicielowi poprzedniego wieczora i całą noc błądził po obcym terenie.
  5. Brzmi coraz ciekawiej :-) Myślę, że to może być świetne miejsce na kilkudniowy wypad :-)
  6. [quote name='Rudzia-Bianca']Z wydarzenia na fb info od pani Ireny "Piesek z łańcucha - jutro lub w sobotę to cudo zostanie uwolnione i zamieszka w chwilowo w kojcu u zaprzyjaźnionej Pani Madzi. Jego transport do DT u Kasi Masłowskiej we Wrześni odbędzie się w niedzielę lub we wtorek, w zależności od opcji jaką wybierzemy. "[/QUOTE] Czy chodziło o tą dzisiejszą niedzielę??? Czy piesek już w DT???
  7. O matko...Ależ się dzieje. Trzymam kciuki, żeby Misiu pokazał się od jak najlepszej strony i żeby TEN dom okazał się TYM JEDYNYM :kciuki:
  8. [quote name='Berneska']W zeszłym roku byliśmy z psem w WIŚLE mieszkaliśmy w ośrodku ORION [URL]http://www.osrodekorion.pl/[/URL] , psy w zeszłym roku (2013) były przyjmowane bezpłatnie :) z miejsc które bez problemu zwiedziliśmy: Kobyla, Stożek Mały, Wielki Stożek, Kyrkawica, Kiczory, Kamienny, Trzy kopce, Grapa, Czupel, Cieńków Niżni. Może komuś pomoże :) Bardzo ładna miejscowość na letni wypoczynek :)[/QUOTE] Tam nas jeszcze nie było :-) Czy ten ośrodek stoi w centrum Wisły czy na obrzeżach? Daleko od niego do szlaków? Na Baranią Górę pewnie nie można z psami bo tam jest rezerwat.
  9. Czyli... sunia pakuje się ;-)
  10. Zaglądam do Babuni :-)
  11. Chyba nigdy się nie skończą psy na łańcuchu i do pilnowania...? Tylko czego? Budy? Drzwi stodoły? W XXI wieku sporo młodych ludzi mieszkających na wsi nadal nie widzą nic złego w trzymaniu jamnika na łańcuchu. Na pytanie po co im ten pies skoro jamnik to pies domowy, z za krótką sierścią, żeby mieszkał w budzie usłyszałam, że mamie się podobał. Ręce i wszystko inne opada :wallbash:
  12. Melduję się u suni i zaciskam kciuki :kciuki: za suczkę jadącą do DS i za Myszkę bo przypadkiem ich losy są w jakiś sposób ze sobą połączone :p
  13. Niewątpliwie ktoś zaczarował Polę i stała się niewidzialna dla szukających psa ;)
  14. Cha cha cha!!! Pies mojej mamy atakuje koła od kosiarki więc gdy używa tzw. kosy spalinowej robi z Emira burka wiejskiego i przywiązuje go do ogrodzenia bo strach, że nóż od kosy też zaatakuje. Moje sierściuchy jeszcze chyba nie miały bliskiego kontaktu z kosiarką, a na te pod blokiem nie reagują więc chyba się nie boją. A jaki jest stosunek Nusi do odkurzacza?
  15. [quote name='AMIGA']Oj tak, tak, Nusia bardzo lubi czytać, a zwłaszcza jak się ktoś nią zachwyca. Mam problem, a właściwie to Nusia ma problem. Kupiłam jej obróżkę przeciwpchelną i przede wszystkim przeciwkleszczową. Zrobiłam to już dość dawno. Ale ponieważ dziewczyna pluskała się co dwa dni w bieżni, to tak naprawdę na dłużej założyłam jej tę obrożę dopiero przed tym długim weekendem. No i okazuje się, że ona jest na obrożę uczulona. Cały czas chodziła pokurczona, bo tylną - najczęściej tą sztywną łapką chciała się drapać. Agamika jej obejrzała dokładniej skórę pod obrożą i okazało się, że skóra tam jest mocno zaczerwieniona. No a obroża kosztowala 95 zł, bo to ta na 7-8 miesięcy:-( I co ja mam z tym zrobić?:-([/QUOTE] [quote name='Majkowska']Drogo?! Ja jak przymierzałam się do foresto to krzyknęli mi 103 zł... ;)[/QUOTE] Ło matko!!! [IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/36_2_13.gif[/IMG] Sami burżuje tu piszą :eviltong: Od kilku lat kupuję obroże i niektóre drobiazgi weterynaryjne na allegro u faceta z Krakowa. Niedawno kupowałam tą właśnie obroże i odbierałam osobiście ale nawet z przesyłką wychodziło mniej niż 90 zł. Gdyby ktoś był zainteresowany to podaje link do aktualnej aukcji:[URL]http://allegro.pl/obroza-foresto-duza-wiosenna-promocja-zookrak-i4201570099.html[/URL] Na szczęście tym razem Gapa nie ma uczulenia na obroże ale wcześniej z kiltiksem też miałam problemy bo bardzo się drapała. Wtedy można było jeszcze kupić inną dobrą obroże ale widzę, że już definitywnie zniknęła nawet z allegro.
  16. Obraz nędzy i rozpaczy :-(
  17. Witaj śliczny pieseczku :-) Niedługo zasilimy Twój portfelik sumką ok 120 zł z kolejnego bazarku :-)
  18. Śliczny jest!!!
  19. Zawsze gdy patrzę na obecne zdjęcia Kacperka nie mogę uwierzyć, że ten dorodny kocur to ta sama bida z pierwszego zdjęcia. :loveu:
  20. Zaglądam wieczorową porą do Henia :-)
  21. Wpadłam sprawdzić co nowego słychać u Poli ale widzę, że raczej bez zmian :hmmmm:
×
×
  • Create New...