-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Świetny plakat. No, ja się na tym nie znam. Takie zwykłe ogłoszenie napisane w worldzie + zdjęcie to Pikuś, ale coś rzucającego się w oczy :hmmmm: Tu już przydałby się chyba ktoś znający się na rzeczy :niewiem:
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
Lidan replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='taubi']Ozi powoli robi postepy :) [img]http://img685.imageshack.us/img685/5923/img4590.jpg[/img][/QUOTE] Prawo przystojniaku :happy1: -
To ja też podniosę :-)
-
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Cześć Łatusiu. Jak zdrówko i samopoczucie prawie Reksia :???: -
Kapsel przebywa w domu tymczasowym, który chyba zamieni się w ds
Lidan replied to danal1983's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że histeryk mały pozbył się już szwów, a jak jeszcze ściągną mu kołnierz to chyba już oszaleje ze szczęścia :happy1: -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
Lidan replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam śliczną Aslanę :iloveyou: -
Podniosę wieczorową porą :-)
-
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
Lidan replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Pies przeszedł przez piekło i być może nigdy nie będzie już całkiem "normalny." Ja mam suczkę, która na 99% była bita w przeszłości i mimo, że jest u nas już ponad 3 lata wiem, że gdyby ktoś ją przypadkiem całkiem niewinnie i przyjaźnie poklepał może ugryźć. Nam daruje jeśli jest to pojedyncze klepnięcie ale w przypadku obcych nie mam pewności czy nie złapie za rękę bo to jest odruch. Tyle, że Gapunia w przeciwieństwie do Zorzy jest niewielkich rozmiarów i zęby tez ma mniejsze ;-) Nie wiem jak to się stało ale Zorza ma 2 ogłoszenia na alegratce i to obydwa moje :p [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3922661_zorza_skazana_na_smierc_glodowa.html][U][COLOR=Magenta][B]ale.gratka[/B][/COLOR][/U][/url] [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3254941_zorza_skazana_na_smierc_glodowa.html][U][COLOR=Lime][B]ale.gratka[/B][/COLOR][/U][/url] -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
Lidan replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
O jaką ma kurteczkę fajną :-) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_3_H0eaWPwEo/S3geFYD0SxI/AAAAAAAAA5A/JUAPugfYrfA/s640/IMG_2353.JPG[/IMG] I kolegę ma fajnego :p [IMG]http://lh5.ggpht.com/_3_H0eaWPwEo/S3gfoE047oI/AAAAAAAAA50/nyDO0UQO5tM/s640/IMG_2379.JPG[/IMG] Ślicznotka :iloveyou: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_3_H0eaWPwEo/S3ggBL8at_I/AAAAAAAAA6A/HuM6pnBvlD4/s640/IMG_2389.JPG[/IMG] Na łóżku się wyleguje [IMG]http://lh3.ggpht.com/_3_H0eaWPwEo/S3gg1azNF1I/AAAAAAAAA6c/FZPWVCL5SzA/s640/IMG_2405.JPG[/IMG] -
Znaleziono szczeniaka Wiązowna - szuka kochającego domu !! Ma dom.
Lidan replied to Azada's topic in Już w nowym domu
Też nie znalazłam imienia na wątku :niewiem: --------------------------------------------------------- [url=http://www.dogomania.pl/threads/179252-Aslana-dobermanka-zagadka-powaA-na-choroba-czy-depresja][SIZE=4][COLOR=DarkRed][U][B]>> Aslana-dobermanka w depresji <<[/B][/U][/COLOR][/SIZE][/url] -
Szkoda, że inni tak nie uważają :niewiem: W górę Kumpelku! [img]http://img687.imageshack.us/img687/3020/kumpelwobrazie.jpg[/img]
-
Mogę się mylić ale lecznica na Gdyńskiej jest prawdopodobnie w odległości 1-2 przystanki autobusowe od miejsca gdzie przebywa Lusi, więc jeśli sunia jest w stanie pójść na dłuższy spacer to mogłaby dojść tam o własnych siłach. [URL="http://www.diarra.pl/"][COLOR=Purple]>> [U]PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA HELP[/U][/COLOR][/URL] << ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179252-Aslana-dobermanka-zagadka-powaA-na-choroba-czy-depresja"] =>[I][B][COLOR=SeaGreen]Aslana-dobermanka w depresji[/COLOR][/B][/I][/URL] -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
Lidan replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek'][B]Lidan[/B], ładny masz banerek... Ten ostatni ;)[/quote] Dziękuję :-) Jak chcesz to sobie go weź :p [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172964-Ozi-wyrwany-z-psiego-piekA-a-krA-wek-jedyny-w-swoim-rodzaju-ma-dA-ugi"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6397/ozibaner.jpg[/IMG][/URL] Allegro Oziego obejrzało już ponad 120 osób i jest nawet [B]2 obserwatorów[/B] (co oczywiście o niczym nie świadczy ale... :-) ) -
Większość psów, które wcześniej nie zostały nauczone jeździć autobusem panikuje na początku dlatego ważne jest, żeby psa do tego wcześniej przyzwyczaić. Szkoda, że nie spróbowałaś przejechać się z Lusią kilka razy 1-2 przystanki na próbę. A na Gdyńską nie dasz rady dojść z Lusi na nogach? Tam jest gabinet weterynaryjny. Operacji bym tam psa już nie poddała ale zaszczepić można.
-
Odwiedzam Kubę wieczorową porą :-)
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
Lidan replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Taki bielutki, z czarnym uszkiem :iloveyou: [img]http://img693.imageshack.us/img693/600/dsc04464m.jpg[/img] -
Kumpelku, całkiem ładne z ciebie psisko :iloveyou: [IMG]http://i38.tinypic.com/6qi351.jpg[/IMG]
-
Kapsel przebywa w domu tymczasowym, który chyba zamieni się w ds
Lidan replied to danal1983's topic in Już w nowym domu
A jak się dzisiaj czuje Kapsel... bez kapsla? -
Aslana - dobermanka zagadka - poważna choroba czy depresja?
Lidan replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Podniosę Aslanę przed snem. -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwlajn']A co z resztą niepłacących? Czy w ogóle coś Wam napisały? Może już nie bywają na Dogo, sama nie wiem...[/QUOTE] Mam nadzieję, że mają ważne powody, dla których nie wpłacają swoich deklaracji. Co nie zmienia faktu, że mogłyby uprzedzić o zmianie swojej decyzji. Kiedy ty pieseczku znajdziesz swój nowy domek :hmmmm: -
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
Lidan replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
A już myślałam, że będę pierwszą odwiedzającą Oziego w dniu dzisiejszym ;-) -
Znaleziono szczeniaka Wiązowna - szuka kochającego domu !! Ma dom.
Lidan replied to Azada's topic in Już w nowym domu
[quote]ogólnie bardzo pocieszny psiak[/quote] No...tylko mu domu brak :p -
Fundacja "Emir" oddział w Sosnowcu. Do likwidacji.
Lidan replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Są jakieś wiadomości z nowego domku Kropki? -
Właśnie się zastanawiałam co się z Tobą stało ;-)