-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
Lidan replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Ozi ma jednego obserwatora na allegro. Ciekawe czy to ta osoba, która proponowała swoje usługi jako dt. -
[quote name='Aimez_moi']Lidan Kumpel ma allegro?[/QUOTE] Tak ale nie jest wyróżnione [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=943620108[/url]
-
Cichutko tu :niewiem:
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Lidan replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
No maleńki pokazuj się :-) -
Jeśli dla psa nie jest problemem załatwianie się w domu to może wyznaczyć jakieś miejsce (masz balkon?) gdzie mógłby się załatwiać gdy ma gorsze dni ale w miarę możliwości dopóki jest to możliwe nie rezygnowałabym całkowicie ze spacerów. Ja mam na tyle małe psy, ze mogę je znosić bez większego problemu po kilku schodkach natomiast wiem, że z większym psem jest już gorzej. Trzymam kciuki za dobre samopoczucie Juraska i życzę dużo siły Brygidzie.
-
Kapsel przebywa w domu tymczasowym, który chyba zamieni się w ds
Lidan replied to danal1983's topic in Już w nowym domu
Kapselku szukaj domku :-) -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
Lidan replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Śliczny ten Tibbi :iloveyou: Niestety finansowo nie mogę pomóc :( -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
Lidan replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Śliczny ten Tibbi :iloveyou: Niestety finansowo nie mogę pomóc :( -
W górę maluchu śliczny :-)
-
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
Lidan replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie. Na razie tylko zaznaczę, a poczytam wieczorkiem. Lubię takie kudłacze :-) -
A miałam nadzieję, że to biedactwo jednak będzie miało wszystkie 4 łapki :sadCyber: Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i że piesek szybko dojdzie do siebie po takiej powaznej operacji :kciuki:
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
Lidan replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
No to uprzejmie donoszę, że Ozi ma już allegro wyróżnione, pogrubione i podświetlone :laugh2_2: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Hi hi...Też myślałam, że Jurand w jakims boksie zewnętrznym wylądował :p -
Kumpleku, śliczny pieseczku masz jeszcze jakieś ogłoszenia :???:
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Lidan replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Spajkuś może by i uwierzył, że w nowym domku będzie mu lepiej tylko gdzie ten domek jest :???: -
[quote name='Agnezia']Wszyscy byli spokojni bo były potencjalne domy. Potem sprawa telefonu Suggar i domki w niewyjaśniony sposób się rozmyły...[/QUOTE] Właśnie to mnie martwi. Jeśli szuka się domu dla psa i wymaga, żeby to był najlepszy dom to potrzebna jest współpraca i możliwość szybkiego kontaktu. Chętni byli odsyłani do sugarr a sugarr po 2 dniach napisała na wątku, że nie ma telefonu. Oczywiście każdemu może zdarzyć się awaria lub zgubienie telefonu, ale należy jak najszybciej w takiej sytuacji napisać o tym, żeby osoby pilotujące sprawę Lusi nie odsyłały po dodatkowe informacje do dt . Nie wszyscy mają tyle cierpliwości żeby czekać i dobijać się przez kilka dni bezskutecznie. Psów potrzebujących jest mnóstwo, zwłaszcza owczarków i jeśli potencjalny chętny zostanie tu zignorowany to z łatwością znajdzie innego psa. Chyba wszystkim nam, a szczególnie tym którzy utrzymują Lusi powinno zależeć, żeby sunia jak najszybciej trafiła do dobrego domku. MARCHEWA dzięki za umieszczenie informacji o wieku Lusi na 1 stronie :-)
-
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
Lidan replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=943629501"][COLOR=Magenta][U][B]Allegro przedłużone [/B][/U][/COLOR][/URL] Tak jak w przypadku Kumpla to allegro jest bez wyróżnień. Jeśli znajdzie się chętny na zapałcenie 20 zł to wyróżnię. -
Oczywiście, że można. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=943620108] [B]Tu jest => [COLOR=Lime][U]nowe ALLEGRO KUMPLA[/U][/COLOR][/B][/URL] W tej chwili jest podstawowe, bez wyróżnień. Jeśli znajdzie się sponsor to w każdej chwili wyróżnię.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Lidan replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Przelałam wczoraj moją maleńką deklarację dla Spajkusia. -
fizia, chyba musisz znowu zmienić tytuł :(
-
Coraz mniej ludzi tu zagląda. Wiadomości o Lusi mało, zdjęć nowych też brak :niewiem: Myślę, że takie podstawowe wiadomości jak wiek Lusi, miejsce pobytu suczki, aktualne dane kontaktowe itp powinny być w pierwszym poście lub chociaż na pierwszej stronie. Chciałam odpowiedzieć wczoraj Zofii na pytanie ale na szybkiego nie mogłam znaleźć informacji o wieku Lusi, a nie byłam pewna czy dobrze pamiętam.