Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Wysokość to 39-40 cm. Ulubione zajęcie, choć nos też zapracowany
  2. Zobaczyłam info na FB ZEA i przyszłam też tu Fado pożegnać. Już na ostatnim zdjeciu wstawionym przez agat21, był bardzo szczuplutki, jak nie Fado, bo on był zawsze jak ulany. Śpij spokojnie...
  3. Zabawek ma mnóstwo, czasem nosi, ale ludzkie kostki są najlepsze. Dla niej to jakby ulubiona forma spędzania czasu z człowiekiem zaraz po leżeniu na kolanach. Będzie ogłaszana, tylko czy znajdzie się ktoś, kto będzie chciał z nią pracować? Ludzie nabywają większe psy i nie widzą konieczności uczenia ich czegokolwiek. Potem stale pojawiają się ogłoszenia na grupach, że oddadza, bo sobie nie radzą. Miałam yorka, który miał fioła na punkcie ciągnięcia za nogawki do tego stopnia, że pogorszył sobie zgryz. Oduczenie było więc koniecznością przed wystawami i dało się
  4. Do 10 kg. Mierzenie do ogłoszenia nie ma naprawdę sensu. Je jak smok, nadrabia to, co straciła przez robale. To mieszaniec i ktoś musi być przygotowany na to, że wyrośnie różnie. Nawet przy rasowych jakieś wyliczenia nie mają sensu, różne linie różnie rozwijają się. Gdyby było inaczej, to nie musiałabym teraz np. sprzedawać 4 kg suni cavaliera z sierpnia po 12 kg matce. Zmierzę Ci ją, jak przyjedzie Andrzej. I tak pierwsze pewnie będą telefony pseuduchów i oszołomów. Ładna sunia, zdrowa i w kondycji lepszej, niż z wielu hodowli. Co najmniej połowa właścicieli ON na grupach rasy trzyma je w kojcach czy innej formie przebywania poza domem. Nawet te rasowe, kupione za grube pieniądze. I uważają, że jest psu super. Oko fachowca Tak, ma grube łapki, choć główka szczupła i drobna. Uszy od wczoraj już stoją, bo robale wydalone, a mała dostaje karmę dla szczeniaków dużych ras i daje jej caniviton od moich. Budowę jak zauważyłaś ma idealną, nie będzie kaleką. Ma typowe cechy owczarka. W domu wita gości, ale dziś jako jedyna oszczekiwala spacerowiczki kijkowe, które ciekawe zaglądały. Czyli juz czuje sie u siebie i gość w dom, obcy precz. Naprawdę to maluch, którego chce się mieć. Choć już 2 sztuki spodni podarte, bo uporczywie chwyta za kostki.
  5. Sprawi, bo wagę dla szczeniąt mam do 5 kg, a maluchy w tym wieku rosną w oczach. To jest kundelek w typie ON. Nikt dokładnie niczego nie wyliczy. Do tego była zarobaczona, dopiero teraz zacznie normalnie się rozwijać. To nie szczenię z hodowli prawidłowo prowadzone od urodzenia. Jeszcze będzie koszt paliwa do Oli po nią i weta, ale to muszę spytać męża. Jeśli koniecznie mamy ją zważyć, to musimy u weta. Koszt dojazdu 15 zł.
  6. To paragon za test snap idexx giardia - 60 zł i Ataxxa 30 zł. Połówkę oddam Rzepikowi, a druga będzie miała za miesiąc. Najwyżej dam do nowego domu. Szczepienie 5 skl. Versican Plus DHPPi 30 zł, chip 12 zł, a Aniprazol muszę sprawdzić na wątkach chłopaków, bo wyrzuciłam pudełko z ceną.
  7. Nie wiem ile waży. Myślę, że przy szczeniaku 3 mies. to i tak nie ma sensu, bo teraz będzie rozwijac się z dnia na dzień i nikt u takiego malucha nie pyta o wymiary. Po tygodniu dane w ogloszeniu beda nieaktualne. Myślę, że lepiej napisać po prostu, że jako dorosła docelowo powinna ważyć ok.20 - 23 kg.
  8. Test giardia negatywny, została zaszczepiona, ma założoną książeczkę. Można ogłaszać. Koszty podam później, bo teraz nie mam czasu, tylko chciałam poinformować.
  9. To cechą charakterystyczną tam chyba takie same ma Parówka i Malinką.
  10. Aura zaczęła wydalać robale, co bylo raczej do przewidzenia, patrząc na jej brzuszek. Dziś zniknął brzuszek balonik. Wieczorem dostanie ostatnią tabletkę. Poker, rzeczywiście cenę podałam myśląc, że to będzie maluszek. W tej sytuacji będę liczyć karmę osobno, ale Tola zadzwoniła, że dziś jej Zea zakupi karmę. Wysłałam Toli zdjecie Brit puppy large, bo to mamy z przychodni i podaję jej. Smakuje i kupy są idealne mimo odrobaczania. Jeśli chodzi o koszty weta, to gdyby nie były potrzebne paragony, to odrobaczanie i szczepienie mogę zrobić na siebie taniej. Zamawiam całymi opakowaniami, więc cena jest całkiem inna niż na wizycie z jednym psem.
  11. No i są. Od jesieni są razem w domu. W zeszłym roku na lato ona się wyniosła i wróciła jesienią. Zastanawialam sie, jak bedzie w tym roku. Teraz wystarczy zawołać po imieniu i biegiem leci do domu. Lubi dłużej zostawać w ogrodzie, niż Grey. Może wraca przez to, że zaraz za murem ich zagrody teraz są robotnicy i robią dach ?Ją niepokoją obcy na zewnątrz. W zeszłym roku bardzo lubiła w spokoju w nocy buszować sobie po całym ogrodzie.
  12. Ona ma swój sposób, mianowicie piszczy jak jakiś pies się za bardzo zbliża. Tym sposobem ma święty spokój, bo każdy bał się jej tknąć. Tylko niedobrota Rzep sobie pozwala. Nie taki znowu pedofil, bo sam ma 6 mies. Rozpuścił się już bardzo, a teraz dochodzą hormony.
  13. Rozmawialam z Tolą i o Rzepika byl jeden kuepski tel mimo bajkowej sesji i ogromnej luczby wyswietleń oraz moich wielu udostępnień na grupach fb. Jutro muszę mu umówić kastrację, bo staje się nie do wytrzymania momentami jak Dino. Tak jazgotem terroryzuje Greya, że ten boi się wejść do domu. Powtórka z rozrywki. Wczoraj uparcie caly wieczór chciał robić małe Rzepki nowej szczeniorce. Wydaje mi się, że się powiększył, na pewno przytył i zrobił się błyszczący. Apetyt ma większy, niż nasze największe psy. Je kilka razy dziennie. Wszyscy w domu wiedzą, że Rzep ma żołądek bez dna. Kiedy zjada swoje, a uzna że to mało,to stara się wykraść sukom z dziećmi.
  14. Nieaktualny jest wiek, bo w marcu skończył rok. Waga 9 kg. Jest już Wykastrowany. Dałabyś radę od nowa zrobić ogłoszenie, a tamto usunąć? Bo już będzie na szarym końcu w przypadku braku wyróżnienia.
  15. Zrobiłam od nowa ogłoszenie Nemo, bo poprzednie zostało usunięte razem z kontem. https://www.olx.pl/d/oferta/roczny-9-kg-wesoly-lagodny-nemo-kastracja-szczepienia-CID103-ID1095pg.html?bs=olx_pro_listing
  16. Zdjęcia mogę zrobić dopiero w niedzielę. Za 2 godz wyjeżdżam do Katowic. Lepiej bylo dać po 4 zdjęcia na ogłoszenie, bo przecież i tak widać wyraźnie na każdym jaka jest i większość ludzi tak daje. Nie ma sensu pakować całej galerii. No trudno. Urody jej nie zmienię Jej nie robi się zdjęć łatwo, bo jest cały czas w ruchu, a na dodatek teraz już nie mam aparatu, jak wcześniej, tylko sam telefon. Dlatego liczyłam, że uda się pooglaszac z wcześniejszymi fotkami.
  17. Tolu, podsumowując licytacje powinno być: 720 zł z mojego profilu FB+375 zł z mydeł komunijnych+268 zł mydła na bazarku. Na czysto dla Fuksa jest 1368 zł. Sprawdz z moim rozliczeniem powyżej wpłaty, czy wszystko zgadza się. Jesli tak, to wstawię info na FB.
  18. To dziś wyróżnię. Tola mi mówiła, że teraz tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wyróżniać.
  19. Za mało osób do ogłaszania :( To duży problem, bo Rzepik np. ma 2 ogłoszenia - moje i Toli. Jesli Tianku zrobi Kodzie, to bedzie miała 3.
×
×
  • Create New...