Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19178
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Stał się jakiś cud i Rzepik być może będzie miał super dom. Trzymajcie mocno kciuki. On jest bardzo z nami związany, nieufny do obcych i mam nadzieję, że uda się, bo dom dla niego zapowiada sie w sam raz. Jesteśmy z Tolą po rozmowie z panią, mamy ankietę, teraz trzeba tam jechać.
  2. Dziękuję za potwierdzenie. Myślałam, że od razu wysłałam. Zaraz podeślę
  3. Zaglądnij proszę do pw. Wysłałam wiadomość odnośnie rozliczenia i proszę o adres do wysyłki.
  4. Na Katowice ma Tola. Na Chorzów nie ma sensu, bo i tak ci sami ludzie oglądają katowickie czy sosnowieckie ogłoszenia. Z tego może Gliwice, tylko nie wiem co z wizytą? Do tego Nemo od początku jest ogłaszany przez Limonka80 na Gliwice i cisza. To może głebiej w Polskę- Częstochowa? U nas co miasto to duże schronisko, więc cześć chętnych wykruszą się przy okazji. Nie mam pojęcia gdzie spróbować.
  5. Cały czas ma u mnie na Bielsko. Mam w sumie dwa ogłoszenia, długie na Warszawę.
  6. Chciałam potwierdzić, że otrzymała środki z tego bazarku na Lindę. Ślicznie wszystkim dziękuję.
  7. Dziś wyróżniłam ogłoszenie Nemo na Bielsko-Białą - ważne do 16.08 - 14,96 zł
  8. Nie mam pojęcia.Można, ale musiałoby być takie, żeby ewentualnie był ktoś do wizyty. Dziś wyrózniłam jego ogłoszenie na Warszawę-14,96 zł
  9. Dzięki za info. spakowane, dziś wyślemy.
  10. Nie, hoduję tylko o tym umaszczeniu, więc mam kaboszony jedynie blenheimów. Już dopisuje pudelka. Prześlij proszę dane do wysyłki na priv, a ja wyślę konto. Chcesz polecony za 7,80zł?
  11. Witam serdecznie i dziękuję Juz zapisuje. Tylko pamiętaj proszę, żeby dac znac, kiedy wszystko mam wysłac.
  12. Dodałam jeszcze fanty, których nie zdążyłam wczoraj dodać. Serdecznie zapraszam!
  13. Wyrózniłam to moje ogłoszenie:https://www.olx.pl/d/oferta/rzepik-maluch-jak-z-bajki-adopcja-CID103-ID106K3A.html?bs=olx_pro_listing i od Poker na Rybnik - 2x 22, 69 zł. Jutro kończy się moje drugie na Warszawę, to jeszcze też wyróznię.
  14. Mam te dwa, co wstawiłam i jeszcze takie wzory kaboszonów.
  15. Dodałam nowe mydła i breloczki. Zapraszam serdecznie.
  16. Powinnam mieć gotowy ten w tonacji kaszatnowej i różowego złota.
  17. Dziękuję. Mogę zrobić. Mam 3 rodzaje cavalierowych kaboszonów. Wstawię, ale wieczorem, bo jadę wtedy do domu.
  18. Tolu, po naszej dzisiejszej rozmowie, skoro macie znowu zgłoszone do was kocie rodziny, może część tych środków przeznaczyć na nie ? Np. możesz napisać na profilu fundacji, że szukacie DT za koszty karmy, żwirku i weta? Może akurat ktoś się odezwie? Można post popokazywac na kocich grupach. Niech Jo37 da znać, jak wyglądają finanse Rzepika, to będzie wiadomo czy on w ogóle potrzebuje dodatkowych środków. Jesli nie, to szkoda, żeby pieniądze leżały na koncie, jeśli można za nie uratować kilka istnień.
×
×
  • Create New...