Jaaga
Members-
Posts
19178 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Na Katowice ma Tola. Na Chorzów nie ma sensu, bo i tak ci sami ludzie oglądają katowickie czy sosnowieckie ogłoszenia. Z tego może Gliwice, tylko nie wiem co z wizytą? Do tego Nemo od początku jest ogłaszany przez Limonka80 na Gliwice i cisza. To może głebiej w Polskę- Częstochowa? U nas co miasto to duże schronisko, więc cześć chętnych wykruszą się przy okazji. Nie mam pojęcia gdzie spróbować.
-
Tolu, po naszej dzisiejszej rozmowie, skoro macie znowu zgłoszone do was kocie rodziny, może część tych środków przeznaczyć na nie ? Np. możesz napisać na profilu fundacji, że szukacie DT za koszty karmy, żwirku i weta? Może akurat ktoś się odezwie? Można post popokazywac na kocich grupach. Niech Jo37 da znać, jak wyglądają finanse Rzepika, to będzie wiadomo czy on w ogóle potrzebuje dodatkowych środków. Jesli nie, to szkoda, żeby pieniądze leżały na koncie, jeśli można za nie uratować kilka istnień.