Heeeej :buzi:
Przpraszamy za długa nieobecność:oops: Obiecujemy poprawę:evil_lol: A teraz cofamy sie pare stron wstecz i mamy nadzieje ujrzeć pare foteczek Czikulca:evil_lol:
http://images21.fotosik.pl/413/b5a5302ea57f27f7.jpg
Piękne:loveu::loveu::loveu:
Martyna może skusisz sie na jakies zawody agility? Np. fort cup 3 ?:evil_lol:
[quote name='Likaa']
Che sie tez pochwalic ze w Zielonej Górze na wystawie zgarnelismy rasę i BOGa czyli zwyciężyliśmy grupe 3 i mamy piekny duzy puchar :)
pozdrawiamy[/quote]
WOOOW Wielkie GRATKI:multi::multi::multi::multi: