-
Posts
2580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olifka
-
[quote name='an_bzik']Kochana, wzięłaś i zaszalałaś z tymi fotami ! :lol: Po pierwsze - strasznie fajne zdjęcie Balbiny łapiącej piłkę ;) A poza tym, słuchaj, to ona zbyt chuda to nie jest :eviltong: Lepiej się weź za kondychę bo u nas w klubie, zauważyłam, ludzie mają tendencję do obmacywania psów i mówienia, ze są grube :lol: moj pies byl za troszeńkę przytuczony jak zaczynałam biegać :p :eviltong:[/quote] Wiem że jest przygruba...:-( Teraz to żeś mnie wystraszyła:evil_lol: Dobra od jutra codziennie rowerek:evil_lol: Tylko że jestem podziębiona ale czego nie robi sie dla psa:evil_lol: I muszę się z psiarzami na spacery umawiać żeby inne psy wybiegały tę moja grubaskę :evil_lol:
-
Eria a co powiesz na to?:evil_lol: [IMG]http://i3.tinypic.com/6bc4qqa.jpg[/IMG]
-
[quote name=':: FiGa ::']Umarłam :loveu: [URL]http://i6.tinypic.com/52qg6m8.jpg[/URL] A ta ostatnia fota.... :mdleje:[/quote] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]bry wieczór Oliwko:) śliiiczneee zdjęcia Balbinki!! :multi:[/COLOR][/B][/quote] Dziękuje:loveu: [quote name='eria']ale ślicznota z tej Balbinki :loveu: kurcze ja przegapiłam,kiedy była u fryzjera:oops::evil_lol: ale wygląda cudnie:loveu:, choć ten kudłaty ogonek niebardzo pasuje do całości :evil_lol::evil_lol:[/quote] Dziękuje:loveu: A ogonek mi się właśnie najbardziej podoba:loveu::loveu::loveu::evil_lol:
-
Czeeść Stefcie z załogą:loveu:
-
[IMG]http://i6.tinypic.com/6bjqivm.jpg[/IMG] Trzepanko [IMG]http://i3.tinypic.com/5xiy8g7.jpg[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/4pceuls.jpg[/IMG] [IMG]http://i3.tinypic.com/678vuq0.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/4kuajxg.jpg[/IMG] Na dzisiaj KONIEC
-
[IMG]http://i3.tinypic.com/5yjz8rt.jpg[/IMG] I wystraszona jamniczka bo napadł ja jakis potwór:diabloti: [IMG]http://i2.tinypic.com/4pupdl4.jpg[/IMG] [IMG]http://i6.tinypic.com/6b8ucqq.jpg[/IMG] I z patykiem odpowiednim dla niej:evil_lol: [IMG]http://i5.tinypic.com/4q8xu0n.jpg[/IMG] [IMG]http://i6.tinypic.com/4zxf594.jpg[/IMG]
-
I Balbi poluje na ptaki:evil_lol: [IMG]http://i1.tinypic.com/643vi1j.jpg[/IMG] Atak!! [IMG]http://i11.tinypic.com/4t5r3sw.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/61m0e2r.jpg[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/6cy3yvs.jpg[/IMG] [IMG]http://i5.tinypic.com/6aqwwt3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i6.tinypic.com/52qg6m8.jpg[/IMG] [IMG]http://i3.tinypic.com/6h8f1pu.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/4uwb1it.jpg[/IMG] Nasze jeziorko:loveu: [IMG]http://i6.tinypic.com/5zeoto2.jpg[/IMG] Ptaki:cool3: [IMG]http://i14.tinypic.com/68lkh01.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i19.tinypic.com/6ag9h20.jpg[/IMG] I jeszcze raz żagloweczki [IMG]http://i16.tinypic.com/6gxnnnl.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/3ygvns8.jpg[/IMG] [IMG]http://i5.tinypic.com/637rfd5.jpg[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/5357woz.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i12.tinypic.com/645fcps.jpg[/IMG] [IMG]http://i5.tinypic.com/4l8yk2p.jpg[/IMG] Żaglóweczki sobie po naszym jeziorku pływały:evil_lol: [IMG]http://i19.tinypic.com/6g0j2a9.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/5yi75th.jpg[/IMG] [IMG]http://i3.tinypic.com/47myc1h.jpg[/IMG]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
olifka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://i16.tinypic.com/4t6j6ev.jpg[/url] Jak ja ją kocham:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Sylwia daj fotkę z bannerka:evil_lol: -
[url]http://images21.fotosik.pl/415/94a3764daa1a51c7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:Ale śpioszeek:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Dobcia']Śliczne zdjęcia;) [URL]http://i5.tinypic.com/4mx6wq1.jpg[/URL] ładny profil:loveu: Balbinka taka wieeelka się wydaje;)[/quote] No bo ona jeeest wielka:evil_lol: 34,9 cm w kłebie:evil_lol:
-
[url]http://i5.tinypic.com/4l5909g.jpg[/url] Ale Foxula usmiechnięęęta:loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://img84.imageshack.us/img84/6904/c2ns1.jpg[/url] Uwielbiam tę fotkę:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='agaciaaa']Chcemy!!! :multi:[/quote] To musicie poczekać:evil_lol:
-
Jeej Julia jakie ty cudowne bannerki robisz:loveu:
-
Czeeeść Szarikowa:multi:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
olifka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Czeeeść Goniasta:loveu: [url]http://img504.imageshack.us/img504/8628/30853731dl8.jpg[/url] Jakie cudeńko ty w domu trzymasz:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
olifka replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bry, bry, bry:loveu: Nie myśl że zapomne:diabloti: Ja nadal czekam na twoją fotke w nowym fryzie:evil_lol: -
[quote name='fidelek2']W taką pogodę jak ostatnio czyli deszcze kąpię go często. Staram sie dwa razy w miesiącu ale jak potrzeba częściej to tak też robię ;)[/quote] Ktoś mi mówił że kapie swojego yorka raz w tygodniu...:shake: [quote name='fidelek2']Ogólnie udana - odchorowywałam cały wczorajszy dzień ale było naprawdę super! :p[/quote] Jeśli ma być udana to ten jeden dzień po imprezie trzeba poświecić na leżeniu w łóżku:evil_lol:
-
Czeeeść:loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
olifka replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Gratulacje:multi: [url]http://images27.fotosik.pl/82/40bc6e6d56b76a04.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Daj nam troszke słoneczka bo w warszawie ponuro i pada:-( -
Czeeeść Zuzolki:loveu: