-
Posts
2580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olifka
-
Dzisiaj odbyłam kłótnię z moją mamą......:shake: Bo powiedziałam jej żeby nie karmiła Balbiny bo nie ma zielonego pojęcia o karmieniu psów ale ona robi swoje:placz: A najgorsze jest to że robi to po kryjomu:placz: I mówi ze jej daje malutko a ja już wiem ile ona jej daje....:angryy: Cały czas mnie oszukuje a ja mam już tego dosyć............ I mówi że Balbina nie jest za gruba... A jeśli jest to może bo nie jest psem wystawowym..... Tak mnie wkurzyła tymi słowami... A później mi zaczęła wytykać że 'nie wiedziałam że będą takie problemy z psem...' ... I jeszcze ją prosze żeby chodziła z Balbiną na długie spacery( ja teraz nie mogę bo jestem chora) a ona wczoraj była z nią mniej niż 10 minut a dzisiaj to nawet z 5......... Po prostu jestem załamana.... I teraz idę z psem borodzice są w pracy a ja nie moge tak patrzeć na Balbine która smutna chodzi po domu........ A no i jeszcze mam szlaban na komputer bo jestem chora...
-
[quote name='eria'][URL]http://i3.tinypic.com/6bc4qqa.jpg[/URL] :shake:całe tylne łapy jej zjechała nawet:shake:[/quote] I brzuszek za bardzo obcieła:placz:
-
[quote name='Dobcia']Witam:lol: Balbinka odrośnie niedługo;) A następnym razem już będziesz wiedzieć, jakich błędów nie popełniać;)[/quote] I znowu będzie kudłata:loveu::loveu::loveu: I tak dla mnie najważniejsze że pies jest zdrowy a nie ładny:loveu: [quote name='Pianka']Co ty jej zrobiłas:turn-l:[/quote] To nie ja to kochana fryzjerka:angryy: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]dzień doberek Balbinki:) kiedy będą nowe fotki?;) P.S. a zajrzyjcie na bloga do Madzi i jej króliczki Frani... ;) pusto tam strasznie... nikt ich nie odwiedza...:( a Franiusia taaaka śliczna:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78767[/URL][/COLOR][/B][/quote] Dobry:loveu: Aj nie wiem:-( Jak bede mogła to zajrze;) [quote name='despera']Dzień dobry:multi: Bisia śliczna, tylko ogonek śmieszny:loveu: Nes też tak kiedyś miał, ale wyglądał gorzej;):evil_lol: Pozdrawiamy:multi:[/quote] Heej:loveu:
-
[quote name='an_bzik']Karolina_Nett, kojarzymy hodowlę Ahimenes, to jedna z lepszych westuchowych ;) więc myślę, że i trymować potrafią ;) Tylko , ze z tego co wiem, to znajduje się gdzieś na Śląsku ;) A Ty Oliwia się skontaktuj z hodowcą Biśki, jestem pewna, ze Ci ją zrobi! A jak nie to Warszawie też jest pelno sznucikowych hodowli, ludzie w salonach dla psów niekoniecznie się znają - zwykle muszą umieć robić większość ras... Natomiast hodowca jednej rasy ma w jej robieniu wprawę, doświadczenie i skilla :razz: Więc to najlepsze rozwiązanie![/quote] raczej pojedziem do hodowli;) [quote name='Pimpek']Hello,hello :p[/quote] [quote name='Helga_psiaki']Hola, hola :p[/quote] [quote name='Pinczerek-Jacky']Witam.........[/quote] Doberek:cool3:
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]tu Zuzole :cool3: :evil_lol: witajcie Biśki i Oliwki :multi: słoneczne pozdrowionka posyłamy ku Wam :loveu:[/COLOR][/B][/quote] Czeeeść Zązolki:evil_lol: [quote name='Ola & Dianuśka']Heej [B][COLOR=Purple] :loveu:[/COLOR][/B][/quote] Hej hej:loveu: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Witaj Oliwko kochana! :loveu: Czemu beznadziejnie?[/quote] Witaj:loveu: Bo nic mi do głowy nie wchodzi i tylko myślę o końcu szkoły albo o najbliższej przerwie... [quote name='tygra']cześć śliczny ogonek :) [URL]http://i3.tinypic.com/6bc4qqa.jpg[/URL][/quote] czeeeść:loveu:
-
[quote name='eria']o w morde!! fryzjerka z najwyższej półki doprawdy:shake::shake::shake:[/quote] Jeśli jest w ogóle fryzjerką:angryy: [quote name='agaciaaa']Cześć Biśki ;) Oliwia, pokonaj lenia i wstaw fotki :cool3: :evil_lol:[/quote] Niestety nie wstawię:-( [quote name='Czarna_Owieczka']Hej, hej ! jakoś znoszę :-( Już zapowiadają na następny tydzień :placz: Zdrówka życzę :p [SIZE=1][COLOR=DeepSkyBlue](też jestem podziębiona :lol:) [SIZE=2][COLOR=Black]Pozdrowienia! :multi:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/quote] Oj zdrówko teraz mi potrzebne....:placz: [quote name='Karolina_Nett']to po co tyle używasz buziek? mniej używaj i wszystkich w jednym poście pomieścisz :evil_lol: ja też chyba przeziębiona ale mi przechodzi :) tak to jest jak się w ulewę i wiatr niewiadomo jak wielki w bluzce z krótkim rękawkiem i bluzie chodzi :placz: ty chyba żartujesz z tymi fryzjerkami!!!! mój Nett już tyle razy był na trymowaniu i jakoś nigdy nie zauważyłam żeby go bolało, poza tym trwa to jakieś 2 godziny, coś podobnie jak strzyżenie, o ile oczywiście fryzjer jest dobry tak jak u nas pani od hodowli "Ahimenes" to sobie w necie zobaczycie :) ma hodowlę westików i jednego sznauca :loveu:[/quote] To nie ja, to WY:diabloti: Chciałabym żartować:-(
-
[url]http://images30.fotosik.pl/79/037d9299d5a5dcbe.jpg[/url] :roflt: Boskie:evil_lol::evil_lol:
-
Czeeeść Megulce :calus: [url]http://images12.fotosik.pl/100/f61f87ca1a7baddcmed.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Jaka mordka:loveu::loveu::loveu: Pasuje do Megowej zielona obróżka:loveu: Chciałam taka samą kupić ale kupiłam kolorową.
-
Sliczna obróżka:loveu::loveu:
-
Czeeeeeeeeść:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Czeeeść Zuzole:loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://img221.imageshack.us/img221/6771/ustro001wy7.jpg[/url] Ale kudłatek:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='despera']No to my życzymy miłego wieczoru;)[/quote] A myyy?? eee:eviltong: miłej przednocy:eviltong:
-
Jaki on śliicznyy:loveu::loveu:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
olifka replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czeeeść:loveu: Ale ślicznotkę macie w domku:loveu::loveu::loveu: http://i7.tinypic.com/4lid647.jpg Ale mina:cool3::cool3: -
czeeeść:loveu:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć :loveu: Jak tam w szkole? :)[/quote] Czeeeść:loveu: B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-I-E [quote name='Helga_psiaki']Cześć Bisie :) :loveu:[/quote] Czeee pańciu z braciszkiem:loveu:
-
[quote name='an_bzik']Rany, co to za fryzjerka! Chyba z Pcimia Dolnego.. Nie, serio, powiedz co to za 'salon' bo normalnie nie wierzę. :shake: Wcześniej pisałaś, ze wet też tak powiedział. No co za ciemnogród panuje! Współczuję, ze spotkałaś takie osoby. No ale jeden z moich wetów kiedyś powiedział, zebym psa zgoliła na wakacje,to mu chlodniej będzie :crazyeye: hardcore. Jak ktoś nie umie trymować i tylko psa szarpie to owszem, przyjemne to nie jest , ale dobrze wykonane trymowanie nie boli nic a nic! 7 godzin? Sznaucer? Ja rozumiem - west, zarośnięty po pół roku to może i 7 godzin się zejdzie ;) ale sznaucer ma nieporównywalnie mniej włosa i nie trzeba mu fryzu układać aż tak. Wg mnie jego trymowanie trwać może max. 2 godziny... Ach, jestem dręczycielką zwierząt, swojego psa co 2-3 miesiące trymuje, och jak go to strrrrrasznie booooolli :evil_lol: p.s. Daj foty w nowej obróżce :D[/quote] No niestety:-( Już nigdy nie pójde do tej 'fryzjerki':angryy: Oj ty nie dobra:evil_lol::evil_lol: Foty sa na aparacie i je bym musiała zgrraać... A mi się niiee chcee :eviltong: A my dzisiaj byłyśmy 2,5 godziny na spacerze ale oczywiście zapomniałam aparatu..:shake: [quote name='ß@$!@']Bry :multi: :multi:[/quote] Bry, bry :calus:
-
[quote name='Karolina_Nett']a mojego to nie skomentowałaś maupo ty jedna ty :evil_lol::eviltong:[/quote] Nie moge wszystkich w jednym poście bo mi limit buziek zawsze przekracza:eviltong::eviltong: A pozatym już ci odpowiedziałam:evil_lol:
-
[quote name='Mudik']Nie obraż się ale.... Ty się na takie "strzyżenie" zgodziłaś ?????:-OOOJeśli będziesz chodzić na reningi do Cavano to możemy porozmawiać o strzyżeniu.A sunia słodki szczeniorek była i fajnie ,że ma ogonek:-D[/quote] za pierwszym razem jak byłam u fryzjera z nią chciałam ją wytrymować ale fryzjerka powiedziała że lepiej wystrzyć bo trymowanie boli itp...:shake: No to sie posłuchałam jej... Potem zmieniłam fryzjerkę i moja mama chodziła z nia chodziła bo fryzjerka przyjmowała tylko wtedy kiedy ja byłam w szkole. Więc to moja mama decydowała o strzyżeniu... I robiła jak chciała... Przy ostatniej wizycie u fryzjera poprosiłam mame żeby ją wytrymowała to fryzjerka jej nagadała że trymowanie ssstraszzznie boli i że jednego psa to nawet 7 godzin trymują... Więc została ostrzyżona... Ale teraz Ania mi poradziła żeby pójść do hodowcy ją wytrymować i tak będzie najlepiej bo te fryzjerki to po prostu.... [quote name='an_bzik']No bo szmelzerka się powinno jednak trymować, Oliwia. Poczekaj teraz aż zarośnie troszku i idź do dobrego groomera (najlepiej hodowcy sznaucerów), zapłać trochę więcej (no coz, pies wymaga poświęceń :eviltong:) i miej dobrze zrobionego psa :razz: Chociaż uważam, ze jakoś bardzo źle to ona nie wygląda, Mudik. Niestety 90% sznaucerów, z tego co widuję, jest strzyzonych...[/quote] Wiem, wiem....:-( [quote name='Czarna_Owieczka']Cześć :multi: [URL]http://i17.tinypic.com/4kuajxg.jpg[/URL] śliczna Bisia :loveu: udało mi się w tygodniu wskoczyć na dgm :multi: jutro jadę do muzeum i mamy 3 lekcje (w tym 2 kartkówki :() za mna juz kartkówka z techniki i historii, na szczęście dzisiaj nie było, ale na za tydziń mam jakieś 30 zadań z fizyki :( uh. już kolenjny tydzień zapowiada sie pracująco :( A co tam u was? pzdr. ;)[/quote] cześć i czołem:multi: O mattkoo jak ty to wszystko znosisz?? U nas nawet dobrze :) Tylko jestem troche podziębiona:-( [quote name='Pimpek'][URL]http://i3.tinypic.com/6bc4qqa.jpg[/URL] Coś ty jej zrobiła ?:evil_lol::shake:[/quote] Została wystrzyżona. [quote name='zuzolandia'][URL]http://i6.tinypic.com/4zxf594.jpg[/URL] heheheh nawet Zuzol takiego badyla nie targa;-) mala ma sile ;-) heheeh witanko i pozdrawianko !!![/quote] Ale balbina go ni podniosła:cool3: Próbowała ale jak badyl jest 3 razy większy od niej to coś jej trudno było:evil_lol: [quote name='Karolina_Nett'][URL]http://i6.tinypic.com/52qg6m8.jpg[/URL] - to jest świetne :) dziwnie tenm ogonek nie pasuje do całości, szczególnie na tym zdjęciu jak jest tak dziwnie ostrzyżona (tylko się nie obraź!!!! :D) my idziemy chyba 28 na trymowanko :)[/quote] Dziękuje:loveu: A za co ja mam sie obrażać? :) Człowiek uczy się na błędach.
-
[quote name='Samturia']hej ;) nadrobiłam te wszystkie nagadane stronki... ;) świetne foteczki... ale macie tęczową smycz xD[/quote] A dzisiaj jej kupiłam tęczową obróżkę:loveu::evil_lol: [quote name='Ola & Dianuśka'][URL]http://i3.tinypic.com/6h8f1pu.jpg[/URL] Łaaał !!! :loveu: Pięknie ! :loveu:[/quote] Dziekuje:loveu: [quote name='an_bzik']Wystarczy połowa tego co zwykle dostaje do żarcia :evil_lol: i dłuższe spacerki. No a na agility i tak schudnie więc się nie martw :eviltong: Mój schudł szybciutko, okazało się, ze kondycji to on nie miał więc dopiero od tamtego czasu ma więcej ruchu (oprócz treningów) :lol:[/quote] Nooo dzisiaj idziemy na godzine same na spacer i na godzine z psami żeby się wylatała:evil_lol: [quote name='agaciaaa']Ale fotek! :multi: fajne jeziorko :loveu: śmiesznie Bisia wygląda z tym kudłatym ogonkiem :evil_lol: :loveu: [URL]http://i17.tinypic.com/4kuajxg.jpg[/URL] to jest boskie!!! :mdleje: :loveu:[/quote] Dziekuje:loveu:
-
[url]http://img217.imageshack.us/img217/7718/12gt6.jpg[/url] Ale uszaty:loveu::loveu:
-
[quote name='Pinczerek-Jacky']Mm Balbi:loveu::loveu::loveu: Urodzona modelka :loveu: A te "zaglowki" hihi :evil_lol::evil_lol:[/quote] No modelką to ona nie jest:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć :) Gizmo też kiedyś miał trochę zbędnego tłuszczyku... ale to za czasów, jak rzadko chodziliśmy na dłuższe spacery :roll: Wystarczy trochę więcej ruchu, częstsze spuszczanie psa ze smyczy - i forma będzie cud :loveu:[/quote] Tylko że my mamy 11 dni:evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
olifka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Mam byc zazdrosna :placz: Tę? :cool3: [url]http://img77.imageshack.us/img77/387/obraz069vj6.jpg[/url] A właśnie że nie... bo MOJE :multi: :eviltong:[/quote] Ale ciebie też kofam :calus: Boska jeeest:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A właśnie że nie bo moje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: