[quote name='Pianka']allegro i cafeanimal, pisałam kilka razy[/QUOTE]
Odczytuje małe zniecierpliwienie w tym "pisałam kilka razy"(?) Mogłam przeoczyć
Z dwoma ogłoszeniami, rzeczywiście nie ma szans na znalezienie domu.To troszkę mało, nie sądzice? Proponuje żebyśmy wykupili Bruno ogłoszenia na bazarku ogłoszeniowym - 80 ogłoszeń za 20 zł.
[quote name='Pianka']do tej pory tez nikt nie zaproponował pomocy w ogłaszaniu, bez ogłoszeń na pewno nikt nie zadzwoni[/QUOTE]
Znowu wyczuwam pretensje. Pianka, jest tyle wątków biednych psiaków, Dogomaniacy nie zawsze nadążają z czytaniem wszystkich postów. Jeżeli potrzebna jest pomoc w ogłaszaniu, to trzeba o to prosić - nawet kilka razy. Ludzie często zapominają o psiakach, które są w hotelach, bo w głowie mają taki schemat - HOTEL= BEZPIECZEŃSTWO. Tymczasem hotel nie jest przecież domem docelowym...