Jump to content
Dogomania

Asia_M

Members
  • Posts

    5053
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Asia_M

  1. Przepiękna psinka, trzymam kciuki żeby super domek się znalazł
  2. Na jaki numer konta można dokonywać wpłaty na paliwo?
  3. Trzymamy kciuki! Oby się Łapsiowi poszczęściło!
  4. Ojej... Skąd to przeczucie Brązowa? Miejmy nadzieję, że Łapsio trafił na dobrych ludzi, którzy będą go kochać...
  5. Ciekawe czy Niko lubi się kąpać :)
  6. Rudasek jest sliczny!
  7. Łapsio, zabieram Cię na wirtualny spacerek.........
  8. Kochany Dropek, dlaczego wciąż w schronisku :( Ten maluszek tak mocno zapadł mi w pamięć... [IMG]http://psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/547/547_image_4.jpg[/IMG]
  9. A czy Dropek nadal w schronie?
  10. Koniecznie adresownik przy obroży! Czy on jest teraz w domu?
×
×
  • Create New...