Jump to content
Dogomania

Asia_M

Members
  • Posts

    5053
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Asia_M

  1. Ode mnie dla Okruszka narazie 10 zł :(
  2. Mógłbyś skrobać tu częściej - Twoje opowiastki są takie ciekawe! Pozdrów Dużą! :)
  3. Właśnie wysłałam pieniądze za wrzesień. Szkoda, że nikt się chłopaszkiem nie interesuje - może trzeba ponowić ogłoszenia? Buziak Brunio
  4. Łapsio, mam nadzieję, że jesteś w świetnym domku.
  5. Wielka radość czytać takie wspaniałe wieści. Aga, jesteś cudowną osobą - widać to w tym jak piszesz o Pomponiku i w tym co dla niego robisz, jak wspaniale się nim opiekujesz. Moje marzenie - więcej TAKICH osób na świecie. Buziaki dla psiej ferajny!
  6. Iwusiu, jak miło widzieć Cię w tak świetnej formie :) CAŁUSKI!!!
  7. Poproszę o nr konta, wrzucę mały grosik dla maluszka
  8. He he he :) Piękna historia i z jakim pięknym morałem :)
  9. Aga, jak Ty pięknie piszesz o Pomponiku...jak Ty go kochasz... :loveu:Życzę Wam dużo dużo zdrówka i szczęścia!!!:multi:
  10. Grubasek z naszego Brunusia ;)
  11. Przecież on jest śliczny! Proszę, nie reklamujcie go jako brzydala...
  12. Na tych fotkach wygląda na jeszcze mniejszego. Śliczny maleńtasek!
  13. Trzymam kciuki za Walusia!
  14. Czekamy, czekamy, kochany Łapsiu mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy w nowym domku
×
×
  • Create New...