-
Posts
5084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by albiemu
-
nie odpuścimy dopóki domu nie znajdzie! Monia dzięki za pocieszke :)
-
monia3a Onek będzie jechac dopiero początkiem wrzesnia, narazie przyszła Pani musi wyjechać, ale jak tylko wroci przyjedzie po niego z Wrocławia :). Cieszę się, że pomimo świadomości dolegliwości z łapami u psa weźmie go. Tfu Tfu Tfu abym tylko nie zapeszyła, jak będzie już w domu to lampka szampana w górę :) narazie ciiiiiiiii
-
monia3a wiem, ale zaczyna mi się dreptający nastrój udzielać, mam świadomość, że pomimo niewątpliwej urody Batona brak łapy jest decydujący często w decyzji o adoptowaniu go. Przewaga tylko taka, że jeśli ktoś będzie go chciał to znaczy, że naprawdę kocha psiaki i ich los nie jest mu obojętny. Ja nadal czekam na to, aby móc napisać Wam dobre wiadomości.
-
Lemoniada to stary onek :) [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/owczarek%20niedl%20(3).JPG[/IMG]
-
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
albiemu replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
jutro dziewczyny jak będą na miejscu zaglądną do niego, może uda się go na spacerek wyciągnąć - OBY, to wtedy będziemy mieć lepszą znajomość labka i nowe zdjęcia z pleneru :) -
Batoniku najdroższy, jutro zaglądną do Ciebie cioteczki, niestety ja nie mam jak :(
-
Cięzko mi powiedzieć, cieszy mnie fakt, że cały czas ma zdjęcia Lawii i to od zeszłego roku i często na nie patrzy. To co ją wstrzymywało to smierć w jednym roku dwóch ukochanych psiaków i jak z nią rozmawiałam nie była gotowa. Jak widać wysłuchanie jej i chwila dyskusji pomogła bo dzisiaj już ma zupełnie inny stosunek do kolejnej adopcji, której bardzo się bała. Choroba taty w między czasie i tak to się ciągnie ale wierze, że wszystko ma swoje miejsce i czas.
-
nie wiem troglodytes ale będzie szczęściarzem, że ma takiego psa
-
Baton się przypomina, miał troszkę ponad 100 wejść na allegro i cisza :( [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/35/e5ae13dadb207fdd.jpg[/IMG][/URL]
-
troglodyetes chciałabym dożyć czasów kiedy pies byłby ciężko osiągalnym dobrem przez co szanowałoby się jego życie
-
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
albiemu replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
troglodytes pilnuj kolegi bo jak nie ten to inny się znajdzie :), rozmawiałam z halcią, jutro jadą do schroniska i prosiłam aby wzięły Labka na spacer - jeśli się da złapać. -
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
albiemu replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Seaside dzięki za allegro - fachura! :) :cool3: :Rose: -
Udało się bo zabiera biedę z Mielca, na ktorą miała oko od dawna, więc kolejny psiak będzie miał dom :), nie ważne skąd ważne że kolejny do adopcji :) Baton gdzieś jest też Twój Pan, znajdzemy go.
-
kurcze mnie od soboty nie ma, jadę na upragniony urlop i nie chcę aby mnie ominęło spotkanie z Wami :(
-
piękna husky w schronisku w Orzechowcach-już w nowym domu
albiemu replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
halcia wiemy i zaglądamy do Lawii, podoba mi się Twoja "natarczywosc Lawiowa" to może dać nieoczekiwany efekt pomimo, że jesteś na wątku SAMY :D BUZIAKI - SZCZĘŚCIE TY MOJE :)