Jump to content
Dogomania

albiemu

Members
  • Posts

    5084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by albiemu

  1. nie odpuścimy dopóki domu nie znajdzie! Monia dzięki za pocieszke :)
  2. monia3a Onek będzie jechac dopiero początkiem wrzesnia, narazie przyszła Pani musi wyjechać, ale jak tylko wroci przyjedzie po niego z Wrocławia :). Cieszę się, że pomimo świadomości dolegliwości z łapami u psa weźmie go. Tfu Tfu Tfu abym tylko nie zapeszyła, jak będzie już w domu to lampka szampana w górę :) narazie ciiiiiiiii
  3. monia3a wiem, ale zaczyna mi się dreptający nastrój udzielać, mam świadomość, że pomimo niewątpliwej urody Batona brak łapy jest decydujący często w decyzji o adoptowaniu go. Przewaga tylko taka, że jeśli ktoś będzie go chciał to znaczy, że naprawdę kocha psiaki i ich los nie jest mu obojętny. Ja nadal czekam na to, aby móc napisać Wam dobre wiadomości.
  4. Lemoniada to stary onek :) [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/owczarek%20niedl%20(3).JPG[/IMG]
  5. jutro dziewczyny jak będą na miejscu zaglądną do niego, może uda się go na spacerek wyciągnąć - OBY, to wtedy będziemy mieć lepszą znajomość labka i nowe zdjęcia z pleneru :)
  6. Nie ma ani wątku ani allegro, mamy jedynie jej zdjęcia i chyba faktycznie trzeba wątek jej założyć. Ja dzisiaj nie dam rady, jak któraś z Was ma czas to proszę jak nie ja to zrobię ale jutro
  7. Batoniku najdroższy, jutro zaglądną do Ciebie cioteczki, niestety ja nie mam jak :(
  8. No własnie, dlatego nie chce naciskać bo nic dobrego z tego nie wyjdzie, wolę poczekać chociaż wiem, że Lawia tam jest ale dać jej w ten sposób szanse niż ją zmarnować. Naprawdę mam nadzieję Lawia będzie tą która pojedzie do tej Pani.
  9. i co halcia myslałaś, że Cie tu nie znajde uciekinierze Lawiowy z wątku SAMY :) - już zmykam na wątek Lawii :) co za kobieta ... Pucharem musimy się wszyscy nacieszyć i basta :D
  10. Cięzko mi powiedzieć, cieszy mnie fakt, że cały czas ma zdjęcia Lawii i to od zeszłego roku i często na nie patrzy. To co ją wstrzymywało to smierć w jednym roku dwóch ukochanych psiaków i jak z nią rozmawiałam nie była gotowa. Jak widać wysłuchanie jej i chwila dyskusji pomogła bo dzisiaj już ma zupełnie inny stosunek do kolejnej adopcji, której bardzo się bała. Choroba taty w między czasie i tak to się ciągnie ale wierze, że wszystko ma swoje miejsce i czas.
  11. nie wiem troglodytes ale będzie szczęściarzem, że ma takiego psa
  12. ewatr na rękach Cie ponosze :) - DZIĘKUJE dzwoniłam do tej pani, nadal zainteresowana adopcją i tak po cichutku sobie dumam, że Lawia??? Ma teraz remont, dziewczyny jutro nie będą mieć miejsca bo sporo wiozą, ale chęć adopcji nadal aktualna :) Mam nadzieję niebawem pojedzie z nami do orzechowców :)
  13. Ewatr mogłabyś pomóc troglodytesowi z allegro na jego wątku? Tam też pilne adopcje i to cztery, jak możesz naturalnie. Ja koszty pokryję. PROSZE
  14. troglodyes wszystko wpisałeś dobrze, ostatnio dogomania nie jest nabardziej obleganym miejscem, też się dziwie. Praktycznie na wątkach są cały czas te same osoby, nikt nowy za wiele się nie wtrąca. Dobrze, że przynajmniej mamy siebie i cieszy mnie każda nowa osoba, która chce pomóc.
  15. Baton się przypomina, miał troszkę ponad 100 wejść na allegro i cisza :( [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/35/e5ae13dadb207fdd.jpg[/IMG][/URL]
  16. to prawda, oby więcej takich osób na naszej drodze jak louve :)
  17. troglodyetes chciałabym dożyć czasów kiedy pies byłby ciężko osiągalnym dobrem przez co szanowałoby się jego życie
  18. troglodytes pilnuj kolegi bo jak nie ten to inny się znajdzie :), rozmawiałam z halcią, jutro jadą do schroniska i prosiłam aby wzięły Labka na spacer - jeśli się da złapać.
  19. Seaside dzięki za allegro - fachura! :) :cool3: :Rose:
  20. Mam telefon do pani, która kiedyś chciała adoptować psiaka z Orzechowców, zadzwonię dzisiaj i zapytam. Jutro dziewczyny jedziecie więc może zabierze się z Wami jak będzie mogła i jeszcze chciała. Lawia jest podobna do jej suczki którą straciła ponoć.
  21. Udało się bo zabiera biedę z Mielca, na ktorą miała oko od dawna, więc kolejny psiak będzie miał dom :), nie ważne skąd ważne że kolejny do adopcji :) Baton gdzieś jest też Twój Pan, znajdzemy go.
  22. ja też znalazłam kogoś ale kombinują, że miejsca mało, bagazy nie ma gdzie dac - ehhhh, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...
  23. kurcze mnie od soboty nie ma, jadę na upragniony urlop i nie chcę aby mnie ominęło spotkanie z Wami :(
  24. halcia wiemy i zaglądamy do Lawii, podoba mi się Twoja "natarczywosc Lawiowa" to może dać nieoczekiwany efekt pomimo, że jesteś na wątku SAMY :D BUZIAKI - SZCZĘŚCIE TY MOJE :)
×
×
  • Create New...