Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. to ostanie zdjęcie jest boskie:loveu: staruszki uśmiechnięte...no świetnie to wyszło
  2. jak mozna was wspomóc???? coś jest pilnie potrzebne?
  3. sezon urlopowy był....lisek też odpoczywał od dogo
  4. [URL=http://img181.imageshack.us/i/pict0020n.jpg/][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/971/pict0020n.jpg[/IMG][/URL] dziadunio filmik wyszedł kiepski a zostało zrobione przez przypadek jedno zdjęcie w boksie
  5. Ada udało by ci się wystawić dziadka na ogólne [U]psy znalezione/do adopcji?[/U] na dziale dolnośląskim zagląda mniej osób specjalnie dzisiaj po spacerach poszłam do boksu dziadka i nakręciałm film jak staruszek zachowuje się do ludzi wykasowałam film bo było tak ciemno że ledwo widać było merdający ogon psa Jutro postaram się zrobić więcej zdjęć każdemu z psiaków [IMG]http://images41.fotosik.pl/186/caa3621ad3cc865c.jpg[/IMG] Grand dzisiaj miał wyrywane zęby, były w tak tragicznym stanie, że powodowały u psa ból...wszystkie miały odcień zgniłej zieleni:shake: zostało mu parę ząbków na przodzie, żeby język nie wylatywał skorzystaliśmy z okazji jak pies jeszcze spał po narkozie i wzieliśmy maszynkę do strzyżenia:evil_lol: prawie się udało tylko Granduś zaczął wybudzać się i nie zdąrzyliśmy już ogolić przodu ogólnie mówiąc wygląda jak wielbłąd Nie jest atrakcyjny ale po strzyżeniu zacznie odrastać mu nowa, zdrowsza sierść Przy kąpieli już nie protestował tak jak przy strzyżeniu przynajmniej od niego nie śmierdzi:roll:chyba nigdy nie był kąpany...jak polaliśmy go wodą wszystko spłynęło jak po kaczce...był tak zatłuszczony po lewej stronie na łopatce Grand ma blizny...widać że jego właściciel nie dbał o niego nawet w najmniejszym stopniu grand po próbach upiększania [URL=http://img134.imageshack.us/i/pict0007ff.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7834/pict0007ff.jpg[/IMG][/URL]
  6. agent może mieć nawet 11 lat tak naprawdę.... tylko po nim zupełnie tego nie widać jako jedyny z boksu małych psów lubi bawić się kongiem i to nie tylko jak w środku jest jedzenie ale sam pusty kong też jest atrakcyjny:evil_lol: najśmieszniej wygląda jak się cieszy... na krótkich łapkach stara się podskoczyć tak żeby dopchać się do opiekuna a zawsze któraś z suczek wskoczy i szybko odepchnie go skutecznie tak że dziadek do niczego nie ma prawa się dostać
  7. Dzięki Ada, dodam do pierwszego postu Justyna, dziadek-jeszcze bez imienia-jest boski słodki, przytula się do mnie, łasi się, nastawia pupę do głaskania tylko tyle moge o nim powiedzieć jak próbowaliśmy wyciągnąć go na zdjęcia to tak zawiesił się na smyczy(wyglądało to okropnie) ze długo nie zastanawiając się pobiegliśmy zanieść go do boksu bo chłopak powiesiłby się:-( cały czas trzęsie się ze strachu, trudno powiedzieć w jakich warunkach mieszkał wcześniej ale sądząc po lekko przerośniętych pazurkach był to domowy piesek wątku jeszcze nie ma Wiwi, hasiu nic się nie zmienił...i nadal siedzi w boksie mam nadzieję że od nowego tyg. ruszą telefony porozwieszam ogłoszenia chłopaka warunkiem adopcji będzie kastracja do 1 mieciąca od adopcji na koszt właściciela Kapi jeszcze nie jest do adopcji musimy ją poobserwować Wiosna, nie można zbierać na nas zbiórki darów:shake: szkoda:-(
  8. Gwiazdka szybko trafiła do domu była setka telefonów w jej sprawie, od handlary psami też mieliśmy:angryy: myślę ze trafiła w jedne z najlepszych rąk ulv miała też jeden dobry domek, ale pani zadzwoniła kilka dni po adopcji Ludzie mieli bernardyna i mają doświadczenie z dużymi psami nie traktują psa jak zabawki i widać że są odpowiedzialni nie przerazili się jak mówiłam same wady kukazów tylko zapomniałam mówić o samych zaletach owczarków:oops: Gwiazdka dostała imię Bora
  9. bonda pani zobaczyła w ogłoszeniu zadzwoniła zapytać się o niego i po rozmowie jescze tego samego dnia przyjechała obejrzeć bohatera Bond jak zwykle podbił serce ludzi ze spaceru przyszedł z patykiem w pysku i z dokładnością rozdrabniał go w biurze Właściciele koniecznie chcieli mieć psa bez szans na adopcję i to przeważyło o adopcji Bonda Pani przywiozła prześliczną błękitną obróżkę ze smyczą i razem odjechali do nowego domu Bond chyba będzie towrzyszem w pracy już ludzie powiedzieli nam że na początku bondi będzie siedział z nimi w biurze żeby nie czuł się samotny w domu;) a znając bonda i widząc tych ludzi mam przeczucie że bond stanie się poprostu logiem firmy:diabloti:
  10. A010 [B]wiek[/B]: 15 lat [B]wielkość[/B]: malutki [B]stan:[/B] kwarantanna Przerażony rzeczywistością, w którzej się znalazł. Podchodzi do ludzi, przytula się, ostatnio zaczął nawet merdać ogonem. [URL="http://img248.imageshack.us/i/pict0014p.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7529/pict0014p.jpg[/IMG][/URL] psiak który trafił do nas kilka dni temu:-( Margo poki co cisza:shake: zaraz dorwę Maćka posty uaktualnione można obejrzeć naszych nowych lokatrów [IMG]http://images50.fotosik.pl/191/6a927504aaa03bf0.jpg[/IMG] ta suczka dostała od nas imię Kapi trafiła z dredami do samej ziemi, po ostrzyżeniu wygląda jak [COLOR=red]KAPI[/COLOR]bara :evil_lol: [COLOR=black]jest prześliczna przypominająca pluszowego misia, średniej wielkości[/COLOR] kocha ludzi, przy robieniu zdjęć często przytulała się do naszych nóg superniania dla dzieci
  11. [QUOTE]Spokojny piesek, smutny. Siedzi w kącie boksu. Niestety siwa morka odejmuje mu szanse na adopcję. Dla mnie był pieskiem jednym z wielu. Miałam psy pod opieką, które wymagały maksymalnej uwagi-Dako kótrą wynosiłam na rękach na spacer, Arię którą trzeba ułożyć i wiele innych. Agent po prostu był. Przy sprzątaniu boksu wszystkie psy obskoczyły mnie do okoła ciesząc się, Agent tylko od tyłu podszedł, podrzucił łebkiem moją rękę i położył swój siwy pyszczek na mojej nodze, popatrzył wtedy z takim niesamowitym smutkim w oczach, że przez chwilę zamarłam. Wbrew oczekiwaniom wielu ludzi nie jest szczeniakim, co zmniejsza jego szansę na adopcję [/QUOTE] cytat ze strony głównej ośrodka
  12. agentowi obroża przerwała się na pół:diabloti: jest już tylko do wyrzucenia:shake: do psów ok, dopóki jakiś nie zacznie na niego szczekać to przechodzi obojętnie koty sprawdzone jeden z psiaków które utknął mi w sercu jest to jeden z moich ulubieńców
  13. poogłaszam suznię jak tylko nadrobię zaległości
  14. fizycznie na razie nie jesteśmy sprawdzić domu zupełnie nie mamy na to czasu hammera do domu zawoziła właścicielka psa tylko ona widziała warunki myśmy nie uczestniczyli w tej adopcji
  15. cały czas dzwonią o gwiazdkę proszę wycofajcie ogłoszenia ostatni tel był z kupiepsa.pl póżniej dokładniej napiszę jak wyglądała adopcja suni
  16. już wracam okazało się że przez cały czas mój operator internetu zapomkniał odnowić sygnał podczas jednej z napraw, a ja latałam po intoformatykach z myślą ze to mój komputer nawalił:shake: wiosna nie możemy za bardzo:-( wieczorem napiszę pw do ciebie dużo psiaków poszło do adopcji i dużo przybyło postaram się uaktualnić 1 stronę
  17. bondi już w nowym domu;) cud ale o tym powiem więcej jak już na stałe będę na dogo poszła jeszcze gwiazdka i dwa psy które na dogo nawet nie zdążyły się ukazać oraz figa
  18. Fago ma do towarzystwa shih tzu nie ma w nim agresji więc powinno się wszystko ułożyć..poki co jest jeszcze 12 albo 10 dni na akresie adaptacyjnym i może w każdej chwili wrócić do schroniska jeśli coś okaże się nie tak
  19. idę uzupełnić Arię która wróciła z adopcji Agnieszka dzięki za ogłoszenia nad suczką A006 DAKOTĄ pracuję cały czas to pies który mocno obrywał od ludzi przy pierwszym wejściu do boksu sunia zrównała się z podłogą:crazyeye: i czekała tylko na uderzenie ręką:shake: drętwiała ze strachu Po 3 dniach pracy jest o niebo lepiej do obcych ludzi zagląda z zaciekawieniem ale nadal ma podkulony ogon problem u niej polega na tym że chcę ją przekonać do człowieka, mówię do niej, głaszczę ją a ona wtedy zaczyna po mnie skakać ze szczęścia łamiąc jednocześnie starach przed ludźmi Dakota skacze po nich szczęśliwa co może być wadą w nowym domu
  20. Gwiazda to najprawdopodobniej kaukaz wolę w ogłoszeniach pisać mix żeby jakiś świr jeszcze nie dopytywał się o nią raczej mało prawdopodobne że komuś uciekła;/ może była jednym ze szczeniaków które nie sprzedało się na targu:roll:
  21. można śmiało podziękować stowarzyszeniu Niczyje które orzeźbiło Roberta na ponad 1000zł, a teraz wypiera się wszystkiego psy ze stowarzyszeń mają zakaz wstępu Poker ja pamiętam jak dla dogomaniackich psów były zniżki...około 12zł za dobę za hammera wielkości doga było to chyba 20zł za dobę Dogomaniacy zrobili na prawdę dużo i gdyby nie Wy nie wiem jakby to skończyło się:shake: Można oczywiście dzwonić do Roberta i spytać się jak wyglądałaby sytuacja prywatnej osoby, ale za dobrze znam Roberta Tak jak w przypadku Hammera część psów pewnie zostanie na głowie schroniska ale jego "opiekunowie" odwrócą się do nas plecami no jak moglibyśmy wyrzucić psa przed budynek? Dobrze każdy wie jak postępuje Robert i pies jest bezpieczny a płacić za niego już nie trzeba:-( Potrzeba są jeszcze większe, Wbrew pozorom starcza nam już tylko na paliwo żeby dojeżdżać do psów, ale o prawdziwej wypłacie możemy jeszcze długo zapomnieć W Uciechowie nie przelewa się, ale już na tyle stoimy na nogach że nie musimy żebrać o każdy grosz Zapraszam wszystkich do nas bo dopiero po kilku dniach pracy w schronisku poznaje się smak ciężkiej pracy dla nas jest to praca która daje satysfakcję i to wynagradza nam wszystko
  22. dzisiaj przyjechali ludzie obejrzeć jednego z psików do adopcji patrzyli się na Bondiego chyba z 10 min głaskałam go, wołałam do siebie.....a potem powiedziałam im że bondi pomimo tego ze jest piękny ma małe szanse na adopcję...bo jest ślepy ledwo mi uwierzyli:eviltong: on sobie radzi na prawdę dobrze..... spędziłam dzisiaj z nim trochę czasu w boksie...jest rewelacyjny lubi nastawiać brzuch do głasków, przymila się i ogólnie był cały czas przy mnie
  23. do postów na pierwszej stronie dodałam nowe psiaki jutro porobię lepsze zdjęcia, dzisiaj było tylko tak na szybko piesek z postu 11. to siwizna....on jest jednym z psów które potrzebują pilnie ogłoszeń
  24. [CENTER][url=http://w928.wrzuta.pl/film/1n1wt9rKl5I/pict0001][img]http://www.wrzuta.pl/images_2/queued.gif[/img][/url] film z zuzią [/CENTER]
×
×
  • Create New...