Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. był już pierwszy telefon w sprawie adopcji Granda!!!!
  2. ktoś jest zainteresowany adopcją suczki o imieniu CZARNA może dzisiaj będzie nawet adopcja
  3. rottek jeszcze nawet nie ma imienia jest bardzo zesteresowany nową sytuacją więc trudno powiedzieć nawet jaki ma charakter wiemy że jest w 100% łagodny ma dużą głowę, łapy, posturę, ale w sumie jest psem śrredniej wielkości bardzo mały jak na rottka chociaż wrażenie robi bo pierwszy raz widziałam tak ładnie zbudowanego psa będziem badać reakcję na psy i zachowywanie czystości chcieliśmy go wyciągnąć na zewnątrz boksu żeby zrobić zdjęcia ale bał się założyć obroży psiak jest tak zestresowany że to normalne zachowanie pamiętam sunię REMIKĘ która tydzień nie wychodziła z boksu, a teraz sama domaga sie o spacery na początku myśleliśmy że nigdy nie była uczona zakładania obroży i smyczy albo była bita ale to był tylko stres było by fantastycznie gdyby rocio znalazł dom to tak wspaniałe psy ze w ogóle nie powinny trafiać do schronisk
  4. jest poteżny tzn ma grube koście, poteżną głowę, wielkie łapy, ale jest w sumie średniej wielkości bardzo mały jak na rottka na razie bardzo zestresowany, nie wstaje jeszcze z posłania, trudno nawet powiedzieć jaki ma charakter widać że jest w 100% łagodny
  5. plany się zmianiają jest transport na środę ale z warszawy tam musielibyśmy go przetransportować nie chcę zmarnować takiej szansy na domek dla odinka później może się już nie udać
  6. transport do katowic też został odmówiony w ostatniej chwili wszystkie znane mi osoby z miau i dogomanii w katowicach nie mogą z różnych względów dać ODIemu DT myślę że założę bazarki i będziemy szukać płatnego transportu ogonek znalazła dziewczynę z Wrocławia która przewozi płatnie psy cena ok 30 zł za 100km
  7. ooo, a to ejest wydanie grudniowe czy styczniowe?
  8. wiwi a to było wydanie styczniowe czy grudniowe??? bo o grandusia cały grudzień nikt nie dzwonił
  9. gdzieś ktoś podawał na wątku schroniska link do wątku psów-parówek jak dla mnie Zina śmiało się tak kwalifikuje jest fantastycznym psem-jedneym z najfajniejszych w schronisku zima, prawdopodobnie pierwsza w jej życiu, jest jej ulubioną porą roku mała sunia na krótkich łapach tak biega po zaspach że widać jej tylko stojący ogonek będzie wspaniałym towarzyszem dla każdego
  10. ogonku dopisz w tytule że Arkan jest mieszńcem jack russell terriera
  11. wiwi, my nawet odśnieżarkę mamy!!!!! ale z dojazdeem nie jest tragicznie psom podczas spacerów ta pra roku chyba się spodobała fantastyczna jest ZINA pies wielkości i postury jamnika zakopuje się cała w zaspach tak że widać jej tylko wystający ogon uradowana jest cała podczas spacerów
  12. kleks to ARKAN alfa to TETRA do adopcji poszła rottweilerka Kasia i dwa szczeniaki od maximy ogonku proszę zrób aktualizacje na ich wątkach bo psiaki na pewno znasz dzisiaj trafił rottweiler bardzo podobny do naszej (już nie) zagłodzonej REDY
  13. transport odiego stoi pod znakiem zapytania nie mamy awaryjnego domu tymczasowego w katowicach sytuacja wygląda tak ze rodzice bjuty zgodzili się przetrzymać na kilka dni psa ale odi musiałaby przed świętami od nich wyjechać sam transport będzie dokładnie w dzień wigili czyli przez dosłownie kilkanaście godzin nie mamy co zrobić z psem w katowicach odi dotarłby do DS około północy w wigilię, dzwoniłam do przyszłych właścicieli odiego dzień i godzina odbioru psa nie przeszkadzają im mamy te kilkanaście godzin poślizgu i szkoda żeby z tego powodu odi miał stracić domek wiem że ta trasa do inowrocławia jest nie uczęszczana przez forumowiczów miau i dogomanii i później ciężko będzie nam znaleźć transport do DS
  14. sytuacja już opanowana Creepa w bardzo krótkim czasie stała się typowo kanapowym zostaje już sama, nie niszczy podczas nieobecności, załatwia się na spacerkach
  15. ten jack dostał imię ARKAN i ten drugi średni psiak- RUDOLF(robert wymyślał)
  16. oba mają nakrapiane noski:D ale poszedł ten większy jego brat
  17. może ktoś go próbował zabić albo miał kolizję z samochodem
  18. może porobić suni jakieś ogłoszenia???? czy czekamy aż DT stanie DS:)
  19. ramsiu to jeden z fajniejszych psów w schronisku ktoś kto go zaadoptuje będzie miał wspaniałego psa
  20. wiwi, jak przyjedziesz (o przyzwitej porze:D ) to wyciągniemy kogoś do pomocy i zrobimy zdjęcia sofijce piterowi i jeszcze tej wilczastej suni
  21. w schronisku nikt jakoś na nie nie zwraca uwagi rozumiem, gdyby czarne zachowywały się jakoś odstraszająco, niszczyły, gryzły one są tak normalne że aż dziwne że tyle lat siedzą w schronisku
  22. wiwi, poszedł ten twój ale ten drugi:D chociaż ty i tak ich nie rozróżniałaś więc przyjmijmy że "twój" znalazł dom:)
×
×
  • Create New...