-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
transport z katowic do krosna kosztowałby nas 250zł szczepon jeździ chyba jak tylko ma wolne, więc nie musielibyś na niego długo czekać ingrid kiedy twój brat jechałby do katowic? -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://img444.imageshack.us/i/pieski4.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3571/pieski4.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj dostałam zgłoszenie o takich maluchach psów nie możemy przyjąć do schroniska. Osoba która ma szczeniaki obiecała wysterylizować sukę -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
powody były rożne, podejrzewam że pies nie spełniał oczekiwań właścicielki no cóż i zwroty z adopcji się zdarzają ale pamiętam że jak jakiś pies wrócił to zawsze było tak że zaraz znajdował drugi lepszy dom. No nie licząc śniętej Arii która w schronisku długo siedziała -
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
niestety, transport nie wypalił osoby które razem z nami miały dzielić koszty transportu rozmyśliły się czekamy teraz aż tarzanka znajdzie kogoś tak żeby połączyć koszty transportu bo za jeden kurs musielibyśmy zapłacić min. 500zł mam nadzieję że uda się nam niedługo przetransportować Falka do Krosna -
obiecane allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=984438133
-
pozostałe zdjęcia
-
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
przyda się każda kwota.... zaraz jadę do schroniska, może uda się go jeszcze wykąpać jeśli tarzance nic nie wypadnie Falk w niedzielę jedzie do domu! -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dzięki ingrid, Wszystkim spokojnych świąt w niedzielę do domu jedzie FALK... [URL="http://img262.imageshack.us/i/obraz009ja.jpg/%5D"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4702/obraz009ja.jpg[/IMG][/URL] potrzebujemy na transport 300zł wczoraj wrócił Rudolf ale za to poszedł Negro [SIZE=5][URL="http://img248.imageshack.us/i/dsc0210y.jpg/"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8145/dsc0210y.jpg[/IMG][/URL] w końcu adopcje ruszyły, bo mieliśmy już małe przepełnienie [/SIZE] -
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ew transport byłby na niedzielę koszt 300zł! łączna trasa 950km mam pieniądze odłożone na szkołę i mogę założyć na cito czekamy teraz na potwierdzenie właścicielki falka czy pasuje jej ten termin -
Nazywamy go roboczo dziadkiem albo szakalem ale zdecydowanie zasługuje na lepsze imię, w karcie ewidencyjnej zostawiłam puste pole w kratce"imię" piesek sięga maksymalnie do kolan guzek na boku okazał się nie groźny, to ślad po szczepieniu..zapomniałam tylko zapytać się weta czy mu to zejdzie ma zanik mięśni stąd to zataczanie się na spacerach, przy staniu w miejscu dokładnie widać jak łapki mu się trzęsą ma osobny boks z wybiegiem, ze względu na stan nie może pójść a boksy ogólne, psy szybko zagryzłyby go justyna o jakie ogłoszenie żebrasz????
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
piesek ledwo skończył kwarantannę jest spokojny, łagodny, ma zanik mięśni na tylnych łapach, niedowidzi(ale nie jest ślepy) w przeciwieństwie do amiego ten staruszek słyszy nie mamy pomysłu na jego imię może justyna ty zostaniesz matką chrzestną?;) póki co mały nie ma jeszcze ogłoszeń, jak tylko znajdę chwile po przedświątecznych porządkach zrobię mu allegro -
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
to na czyje konto wpłacamy kaske???? -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Rudolf trafił do pani która jest na emeryturze. Z psem cały czas ktoś będzie. Mieszka na kanapie a do towarzystwa ma kota. On chyba nie mógł lepiej trafić:) wczoraj zawoziliśmy do domu Kajana [URL="http://img185.imageshack.us/i/ce9484671e3e1f3fmednnn.jpg/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2370/ce9484671e3e1f3fmednnn.jpg[/IMG][/URL] pies ma domek z ogródkiem. Dzisiaj jak przyjechałam do domu odczytałam kilka maili w sprawie adopcji psa...już po fakcie. Tak często bywa-długo jest cisza a potem po tym jak tylko pies znajdzie dom ludzie budzą się i masowo dzownią w sprawie właśnie tego konkretnego psa. -
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
tak to dzięki tobie falki ma już prawie domek...musimy go tylko zawieźć na drugi koniec polski jemu na prawdę należało się -
dzięki ada....sporo tego
-
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
tak..tam jest 3 letnie dziecko i jeszcze starszy syn fantastyczni ludzie...domek z ogródkiem, ale falk ma iść jako pies do domu -
Zagubiona w schronisku Maxima nie wierzy że znajdzie DS...
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
bazarek już zapchany a szkoda bo to jest myśl nawet odpłatne robienie ogłoszeń już odciążyło by nas w dużym stopniu -
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
a ja nic nie wiem czy to ten sam domek co z krosna??? bo tam czeka na niego(z tego co wiem) DS ogonek mówiła ze ludzie już się zdecydowali..szukamy teraz tylko transportu -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/180249-Kochany-dziadeczek-Ami-czy-13-lat-A-lepota-gA-uchota-DOA-YWOCIE?p=14381902#post14381902"][IMG]http://i43.tinypic.com/3h0l5.png[/IMG][/URL] ami w przeszłości musiał być głodzony nawet jesli przytyje to i tak na zawsze pozostaną mu pozapadane boczki nie może dostawać dużo jedzenia bo od razu wszystko wymiotuje(ma zasuszony żołądek)... lepiej mniej a częściej dzięki spacerkom w łapkach nabrał siły i chodzi już o wiele lepiej...już przy sikaniu nie uginają mu się łapki
-
ponoć jest dobry domek we wrocławiu...tylko tyle udało mi się dowiedzieć jutro będę wiedzieć więcej domek z ogródkiem