Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. oby to był szczęsliwy dom:roll:
  2. http://www.allegro.pl/item220219080__cegielka_na_schronisko_.html a dla przypomnienia link do allegro
  3. mały off aukcja cegiełkowa dla schroniska w uciechowie [URL]http://www.allegro.pl/item220219080__cegielka_na_schronisko_.html[/URL]
  4. [URL]http://www.allegro.pl/item220219080__cegielka_na_schronisko_.html[/URL] aukcja cegiełkowa dla uciechowskiego schronu...tam przebywa friko
  5. tak...ponoć to szczęsliwa buda.... to robert tak mówil...ja nic o tym nie wiem:eviltong:
  6. [URL]http://www.allegro.pl/item220219080__cegielka_na_schronisko_.html[/URL] aha...to akucja cegiełkowa dla uciechowskiego schroniska...prosze rozeslijcie wszędzie gdzie sie da...
  7. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=220235056[/URL] amelka skoryguj... wiesz ze ja ostatnio nie kontaktuje:evil_lol:
  8. miniatura ...boska:loveu: nie nakręcilam filmiku:oops: trzy rude psy/w tym rybaka/ wyprowadzałam sama...i nie miałam czasu na kręcenie filmiku:oops:
  9. dzisiaj lisia przestraszyla sie psa na spacerze i uciekła do boksu... dlatego na sam koniec miała indywidualny spacer ze mną... ale sie wymiziałyśmy:loveu:
  10. [quote name='amelka0'][B]Rotek[/B],może być mój tekst,ale bez tego o Bursztynce:evil_lol:(no rozumiem,wiem,że padasz ze zmęczenia),[B]no i żeby dodać o tym,że został wykupiony ze szczecińskiego schronu,bo bardzo źle go znosił i jest teraz w Domu Tymczasowym[/B]!!I mój email:[email protected] To kto wystawi?[/quote] upsss:oops: :evil_lol: ja już chyba nie kontaktuję:evil_lol:
  11. aha... było już prześwietlenie dysplacja jest mocno zaawansowana...ponoć największy stopień:-( i bez operacji sie nie obejdzie
  12. już z nimi dzisiaj rozmawiałam... nie dostali tylko maila aktywującego... ale jak tylko sie zalogują to wpadną do Nas:multi: bardzo chcieliby z Nami sie podzielić informacjami o Kajanku ale poki co nie mogą
  13. ja sie widział z dzinusią... już jej przeszła sraka.... teraz miała zatwardzenie:evil_lol: nie obfocuiłam...jak zwykle...:eviltong: ja poprostu o tym zapominam
  14. jak robert poszedł z jachem na spacer ja posprzątał w kojcu , nalalam wody i dałam jeść
  15. dobra wiadomość dla wielbicieli reksiowskiego... od kad przeszedł do boksu dwóch czarnych suczek nauczył sie siusiać i robić qooo w boksie zebyścvie widziały te klocki .....ffffuuuuu i jak myślicie kto to sprzątał:mad: :evil_lol:
  16. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=220221474[/URL] ponowione allegro
  17. a czy saba ma jeszcze gdzieś jakies ogłoszenia oprócz allegro
  18. Friko ..to najlepsze co mi przyszło do głowy:oops: w uciechowie jest taka dziwna zasada roberta ze psa najlepiej nazwać tak zeby jego imie kojarzyło sie z sytauacją kiedy został on zabrany przez schronisko
  19. aha.. Friko musiał byc przeniesiony do budy...bo łańcuszkowe smycze urwał w boksie...:mad:
  20. pies miał miec imie gratis..... bez obrazy justyna, ale to imie jest beznadziejne dla psa.... małego dostaliśmy za darmo od gminy ...dla tego razem z robertem doszliśmy do wniosku ze lepiej nazwać go Friko( bo zasał wzięty za friko:evil_lol: ) dzisiaj był dzieciak zobaczyć psa.....Friko spodobał mu sie..... w najbliższym czasie ponoć mają przyjść rodzice i podpisać umowę adopcyjną:shake: czarno to widzę.....
  21. nio...jak sie wyrobię:roll: postaram sie,.... asle to głownie solito sie zajmuje fotosami:eviltong:
  22. a dobra już wiem...
  23. a no mam..... ale co ja mam właściwie nagrać:roll:
  24. qrcze...allegro jeszcze nie uregulowalo moej zapłaty:-( czekam.. a już chcialabym pomóc
  25. lisia to najkochansza autystyczna psinka jaka kiedykolwiek spotkałam:loveu:
×
×
  • Create New...