-
Posts
1084 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Koszmaria
-
ja bym najpierw wypróbowała jakoś...żeby w dniu wyjazdu się nie okazało że wybrany środek nie działa i pies się męczy
-
dlaczego wybraliście haszczaki? mi się te psy wydają mega trudne edit:pokazuj zdjęcia,pokazuj:) świetne masz psiaki
-
u weta widziałam też Kalm Aid dla psów ja miałam dla swoich kotów i rzeczywiście na większym luzie wzięły remont.czy psia wersja podziała na Twojego psiaka-nie wiadomo... są też feromony D.A.P. spytaj weta czy u psa można zastosować Hydroksyzynę-to by miało pewny efekt.
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Koszmaria replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='zmierzchnica']Są imiona ludzkie, ale tak zwyczajowo przyjęte, że nazywa się nimi psy. Na przykład Maks, Bruno, Majka, Tina. A teraz znam chyba czterech Maksów, jednego Bruna, pięć Majek, jedną Tinę... Wszystko dzieciaczki. Nawet znam dziewczynę imieniem Kama ;) Nie wspominam o Kubusiu, bo to wiadomo. Chyba moda teraz zrobiła się na odwrót, nazywanie dzieci takimi krótkimi, zwyczajowo psimi imionami ;) Przyznam, że jak matka woła "Maks! Maks!" to odruchowo rozglądam się, czy jakiś pies luzem nie lata :cool3: [/QUOTE] ja mam imię idealne dla jakiejś krowy tudzież wieprzowinki;-) o ile mi nie przeszkadza moje imię o jakiegoś stworzenia,to inne już tak btw,ktoś spotkał kobietę o imieniu Tina? [uwielbiam dwusylabowe imona dla psów.Luka,Nuka,Leda-boskie!Chibi też] -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Koszmaria replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='Pani Profesor']ja słyszę non stop krytyczne uwagi odnośnie imienia mojego psa - Patryk. czemu ludzie nie dziwią się na tysięcznego Kubusia, a mój wzbudza sensację? dziś jakaś babka najpierw zapytała, potem dowiedziała się, wreszcie przewróciła oczami i machnęła ręką z uśmieszkiem p.t."ach krejzolka". dobrze, że częściej go wołam jego pierwszym imieniem, bo ma jeszcze drugie, też śmieszne :D[/QUOTE] ludzkie imię dla psa? bardziej bez polotu się nie dało:PPP? nie poradzę że mam tęgą alergię na ludzkie imiona u psów.są fuj. -
harmonijna mieszanka Polskiego Owczarka Nizinnego,Pudelka,z pięknymi oczami Sznaucera. jakbym miała stawiać na jedną rasę,to Polski Owczarek Nizinny,tylko maść się niezgadza śliczny pies,ma ładne,mądre oczy trzymam kciuki żeby znalazła nowy dom
-
a ja żadnej petycji podpisać nie mogę,bo nie mam FB.ha.ha.ha.
-
po pierwsze-do jakiego stowarzyszenia należy. jeśli będzie należał do innego związku niż związek kynologiczny,to omijaj go szerokim łukiem. jeśli nie zgodzi się na odwiedzenie hodowli,to omijaj go szerokim łukiem.
-
to trzymam kciuki,żeby piesek znalazł się u Ciebie:thumbs: tym bardziej że od pewnego czasu UK nie robi jakiś strasznych historii z wwozem zwierząt na wyspy z kontynentu.chyba? a co do Millie,to wykaż się cierpliwością,dziewczyna się otworzy za jakiś czas. człowiek się z nią nigdy nie bawił,nie zna tego jeszcze;-)
-
a nie dałoby się zrobić bannerka pochwalnego? w sensie coś jak 'nie produkujemy karzełków',albo 'mamy tutaj ZDROWE psy' i rozdawać tym hodowlom które patrzą rzeczywiście na zdrowie swoich psów,a nie tylko na miniaturyzację?bannerek podlinkowany do tego tematu albo do tekstu o karzełkach? jak myślicie? myślę,że trzeba promować hodowle,które mają zdrowe psy i 'robią' zdrowe psy.
-
[quote name='filodendron']Myślę, że jeśli od innych wymaga się przestrzegania prawa, to od siebie też powinno się tego wymagać ;) Jak ktoś ma dowody, to idzie do sądu/na policję. Jak dowodów nie ma, to pan ze zdjęcia może zrobić to samo oskarżając o pomówienie.[/QUOTE] z jednej strony masz rację,ale z drugiej-gdyby mu się obsunęła ręka,mógłby 'ustrzelić' dziecko,prawda?[berneńczyk bawił się na swoim podwórku z 13letnim chłopcem] we mnie jest straszny sprzeciw na krzywdzenie bezbronnych istot.podejrzewam że jakbym zobaczyła na ulicy,to zaczęłabym nieprzytomnie wrzeszczeć. chciałabym żeby taki kolaż zrobiony na paincie miał taki oddźwięk jak w przypadku afery z katechetką. myślę też że ten kolaż pokazuje coś więcej-że w końcu nie tylko psiarze się przejmują takimi czynami,ale może ja jestem jakąś straszną optymistką...
-
zboczyłyście z tematu,bo mi chodzi konkretnie o to-co myślicie o ujawnianiu danych,czy zdjęcia myśliwego który poluje na domowe psy na ich podwórkach[czy w ogóle,myśliwych,którzy polują na psy]?
-
wykorzystaj to,naucz komendy 'patrz na mnie',albo lepiej 'watch me'[krócej]:)
-
ja bym spróbowała też z laniem po mieszkaniu.bo niestety argument z męczeniem się zwierzaka może nie trafić:(
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Koszmaria replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='zmierzchnica']Idę z dwoma psami i mijam dziadka na ławeczce. Dziadek: Dwa psy, jeden mały, drugi duży. Ja: ... Dziadek: Dwa psy, jeden dobry, drugi zły. Ja: E, oba dobre. Dziadek: Ale jego matka to suka! Ja: No raczej.. Dziadek mało się nie poskładał ze śmiechu z własnego żarciku :cool3:[/QUOTE] najoryginalniejszy dowcip wg.klientów[słyszę go od 5 razy dziennie wzwyż] kiedy sprawdzam pieniądze:"świeżo drukowane"[i wszelkie odmiany] rzygam tymi słowami i rzygam tłumaczeniami że ja nie sprawdzam dla równie dobrego dowcipu,tylko ja sprawdzić [U]muszę[/U].bo to nie im poleci po pensji,jeśli przyjmę "świeżo drukowaną" choćby dwudziestkę. tacy ludzie są po prostu zakochani w brzmieniu swego głosu i już;-) -
jak myślicie? ja myślę,że to potrzebne. jak ma taki jeden 'odwagę' żeby strzelić,to niech ma odwagę wziąć na bary publiczny ostracyzm... berneńczyk nie przeżył...
-
to może rzeczywiście kundelek dorosły?
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='kropi124']Hej! Zastanawiam się nad wzięciem kompana dla mojego weimara. Miałby to byc pies mały do 35 cm. Na pewno o innym temperamencie niż mają weimary. Chodzi o małego spokojnego psa. I nie z tej samej grupy tz. psy mysliwskie, gończe i pokrewne odpadają. Nie chcem aby to były psy typu york, maltańczyk i reszta.[/QUOTE] może kundelek z DT o sprawdzonym charakterze? buldog angielski,ale on nie dotrzyma kroku wyżłowi
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
męczenie umysłowe. naucz go chodzić idealnie przy Twojej nodze i stawania na komendę.
-
to o czym mówisz,jest okrutne-przywiązać do siebie stworzenie i oddać z powrotem do boksu? dla mnie motywacje takiego działania są niejasne. Rotek_czekała na swojego psa 6lat,ja wiem że co najmniej 5,może lepiej się nastaw że po studiach będziesz mieć psa,zamiast jakiemuś biedakowi mieszać w głowie?
-
ja bym stawiała na dorosłego,spokojnego psa ze sprawdzonymi reakcjami na dzieci z dt
-
zapytaj,czy jej koleżankę stać na operację,jeśli jakieś szczenie w macicy umrze i zacznie gnić. nie,nie są to terminy medyczne,ale jeśli koleżanka mamy ma dobrą wyobraźnię,to nie narazi swojej suki na coś takiego.
-
ale co Ci po wielkości psa,skoro wybierzesz tak aktywnego,że Ci rozniesie mieszkanie? terrier,to terrier-jeśli będziecie dla psa nudni,to sobie sam znajdzie zajęcie. może sobie tylko poobgryzać swoje legowisko,a może się nauczyć otwierać lodówkę albo odkręcać kurki w kuchence. a co syn na to,że w jego życiu pojawi się zwierzę,którego się boi? [może lepiej kundelek-który by był mały i puchaty?może czarny pies mu się źle się będzie kojarzyć?]
-
czyli próba zrekonstruowania dawnego mopsa-z mniej wklęsłym pyszczkiem i dłuższymi łapkami,takiego,który z Czyngis Hanem jeździł na wyprawy:) [IMG]http://www.andoo.de/bilder/pic-688713182.jpg[/IMG] Pierwsza w Polsce sunia rassmo,Różyczka [IMG]http://i50.tinypic.com/314tl3p.jpg[/IMG] co myślicie o próbach 'uzdrowienia' rasy? potrzebne czy całkowicie zbędny kaprys?