Jump to content
Dogomania

Koszmaria

Members
  • Posts

    1084
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Koszmaria

  1. ja bym najpierw wypróbowała jakoś...żeby w dniu wyjazdu się nie okazało że wybrany środek nie działa i pies się męczy
  2. Koszmaria

    dubel

    dlaczego wybraliście haszczaki? mi się te psy wydają mega trudne edit:pokazuj zdjęcia,pokazuj:) świetne masz psiaki
  3. u weta widziałam też Kalm Aid dla psów ja miałam dla swoich kotów i rzeczywiście na większym luzie wzięły remont.czy psia wersja podziała na Twojego psiaka-nie wiadomo... są też feromony D.A.P. spytaj weta czy u psa można zastosować Hydroksyzynę-to by miało pewny efekt.
  4. [quote name='zmierzchnica']Są imiona ludzkie, ale tak zwyczajowo przyjęte, że nazywa się nimi psy. Na przykład Maks, Bruno, Majka, Tina. A teraz znam chyba czterech Maksów, jednego Bruna, pięć Majek, jedną Tinę... Wszystko dzieciaczki. Nawet znam dziewczynę imieniem Kama ;) Nie wspominam o Kubusiu, bo to wiadomo. Chyba moda teraz zrobiła się na odwrót, nazywanie dzieci takimi krótkimi, zwyczajowo psimi imionami ;) Przyznam, że jak matka woła "Maks! Maks!" to odruchowo rozglądam się, czy jakiś pies luzem nie lata :cool3: [/QUOTE] ja mam imię idealne dla jakiejś krowy tudzież wieprzowinki;-) o ile mi nie przeszkadza moje imię o jakiegoś stworzenia,to inne już tak btw,ktoś spotkał kobietę o imieniu Tina? [uwielbiam dwusylabowe imona dla psów.Luka,Nuka,Leda-boskie!Chibi też]
  5. [quote name='Pani Profesor']ja słyszę non stop krytyczne uwagi odnośnie imienia mojego psa - Patryk. czemu ludzie nie dziwią się na tysięcznego Kubusia, a mój wzbudza sensację? dziś jakaś babka najpierw zapytała, potem dowiedziała się, wreszcie przewróciła oczami i machnęła ręką z uśmieszkiem p.t."ach krejzolka". dobrze, że częściej go wołam jego pierwszym imieniem, bo ma jeszcze drugie, też śmieszne :D[/QUOTE] ludzkie imię dla psa? bardziej bez polotu się nie dało:PPP? nie poradzę że mam tęgą alergię na ludzkie imiona u psów.są fuj.
  6. harmonijna mieszanka Polskiego Owczarka Nizinnego,Pudelka,z pięknymi oczami Sznaucera. jakbym miała stawiać na jedną rasę,to Polski Owczarek Nizinny,tylko maść się niezgadza śliczny pies,ma ładne,mądre oczy trzymam kciuki żeby znalazła nowy dom
  7. a ja żadnej petycji podpisać nie mogę,bo nie mam FB.ha.ha.ha.
  8. po pierwsze-do jakiego stowarzyszenia należy. jeśli będzie należał do innego związku niż związek kynologiczny,to omijaj go szerokim łukiem. jeśli nie zgodzi się na odwiedzenie hodowli,to omijaj go szerokim łukiem.
  9. to trzymam kciuki,żeby piesek znalazł się u Ciebie:thumbs: tym bardziej że od pewnego czasu UK nie robi jakiś strasznych historii z wwozem zwierząt na wyspy z kontynentu.chyba? a co do Millie,to wykaż się cierpliwością,dziewczyna się otworzy za jakiś czas. człowiek się z nią nigdy nie bawił,nie zna tego jeszcze;-)
  10. a nie dałoby się zrobić bannerka pochwalnego? w sensie coś jak 'nie produkujemy karzełków',albo 'mamy tutaj ZDROWE psy' i rozdawać tym hodowlom które patrzą rzeczywiście na zdrowie swoich psów,a nie tylko na miniaturyzację?bannerek podlinkowany do tego tematu albo do tekstu o karzełkach? jak myślicie? myślę,że trzeba promować hodowle,które mają zdrowe psy i 'robią' zdrowe psy.
  11. i jak tu się dziwić że większość psiarzy i kociarzy i innych miłośników zwierząt woli swoich[i nie swoich ;-)] pupili od ludzi? nie wyobrażam sobie mieć kogoś takiego w rodzinie.tragedia.
  12. [quote name='filodendron']Myślę, że jeśli od innych wymaga się przestrzegania prawa, to od siebie też powinno się tego wymagać ;) Jak ktoś ma dowody, to idzie do sądu/na policję. Jak dowodów nie ma, to pan ze zdjęcia może zrobić to samo oskarżając o pomówienie.[/QUOTE] z jednej strony masz rację,ale z drugiej-gdyby mu się obsunęła ręka,mógłby 'ustrzelić' dziecko,prawda?[berneńczyk bawił się na swoim podwórku z 13letnim chłopcem] we mnie jest straszny sprzeciw na krzywdzenie bezbronnych istot.podejrzewam że jakbym zobaczyła na ulicy,to zaczęłabym nieprzytomnie wrzeszczeć. chciałabym żeby taki kolaż zrobiony na paincie miał taki oddźwięk jak w przypadku afery z katechetką. myślę też że ten kolaż pokazuje coś więcej-że w końcu nie tylko psiarze się przejmują takimi czynami,ale może ja jestem jakąś straszną optymistką...
  13. zboczyłyście z tematu,bo mi chodzi konkretnie o to-co myślicie o ujawnianiu danych,czy zdjęcia myśliwego który poluje na domowe psy na ich podwórkach[czy w ogóle,myśliwych,którzy polują na psy]?
  14. wykorzystaj to,naucz komendy 'patrz na mnie',albo lepiej 'watch me'[krócej]:)
  15. ja bym spróbowała też z laniem po mieszkaniu.bo niestety argument z męczeniem się zwierzaka może nie trafić:(
  16. [quote name='zmierzchnica']Idę z dwoma psami i mijam dziadka na ławeczce. Dziadek: Dwa psy, jeden mały, drugi duży. Ja: ... Dziadek: Dwa psy, jeden dobry, drugi zły. Ja: E, oba dobre. Dziadek: Ale jego matka to suka! Ja: No raczej.. Dziadek mało się nie poskładał ze śmiechu z własnego żarciku :cool3:[/QUOTE] najoryginalniejszy dowcip wg.klientów[słyszę go od 5 razy dziennie wzwyż] kiedy sprawdzam pieniądze:"świeżo drukowane"[i wszelkie odmiany] rzygam tymi słowami i rzygam tłumaczeniami że ja nie sprawdzam dla równie dobrego dowcipu,tylko ja sprawdzić [U]muszę[/U].bo to nie im poleci po pensji,jeśli przyjmę "świeżo drukowaną" choćby dwudziestkę. tacy ludzie są po prostu zakochani w brzmieniu swego głosu i już;-)
  17. jak myślicie? ja myślę,że to potrzebne. jak ma taki jeden 'odwagę' żeby strzelić,to niech ma odwagę wziąć na bary publiczny ostracyzm... berneńczyk nie przeżył...
  18. to może rzeczywiście kundelek dorosły?
  19. [quote name='kropi124']Hej! Zastanawiam się nad wzięciem kompana dla mojego weimara. Miałby to byc pies mały do 35 cm. Na pewno o innym temperamencie niż mają weimary. Chodzi o małego spokojnego psa. I nie z tej samej grupy tz. psy mysliwskie, gończe i pokrewne odpadają. Nie chcem aby to były psy typu york, maltańczyk i reszta.[/QUOTE] może kundelek z DT o sprawdzonym charakterze? buldog angielski,ale on nie dotrzyma kroku wyżłowi
  20. męczenie umysłowe. naucz go chodzić idealnie przy Twojej nodze i stawania na komendę.
  21. to o czym mówisz,jest okrutne-przywiązać do siebie stworzenie i oddać z powrotem do boksu? dla mnie motywacje takiego działania są niejasne. Rotek_czekała na swojego psa 6lat,ja wiem że co najmniej 5,może lepiej się nastaw że po studiach będziesz mieć psa,zamiast jakiemuś biedakowi mieszać w głowie?
  22. ja bym stawiała na dorosłego,spokojnego psa ze sprawdzonymi reakcjami na dzieci z dt
  23. zapytaj,czy jej koleżankę stać na operację,jeśli jakieś szczenie w macicy umrze i zacznie gnić. nie,nie są to terminy medyczne,ale jeśli koleżanka mamy ma dobrą wyobraźnię,to nie narazi swojej suki na coś takiego.
  24. ale co Ci po wielkości psa,skoro wybierzesz tak aktywnego,że Ci rozniesie mieszkanie? terrier,to terrier-jeśli będziecie dla psa nudni,to sobie sam znajdzie zajęcie. może sobie tylko poobgryzać swoje legowisko,a może się nauczyć otwierać lodówkę albo odkręcać kurki w kuchence. a co syn na to,że w jego życiu pojawi się zwierzę,którego się boi? [może lepiej kundelek-który by był mały i puchaty?może czarny pies mu się źle się będzie kojarzyć?]
  25. Koszmaria

    Rassmo

    czyli próba zrekonstruowania dawnego mopsa-z mniej wklęsłym pyszczkiem i dłuższymi łapkami,takiego,który z Czyngis Hanem jeździł na wyprawy:) [IMG]http://www.andoo.de/bilder/pic-688713182.jpg[/IMG] Pierwsza w Polsce sunia rassmo,Różyczka [IMG]http://i50.tinypic.com/314tl3p.jpg[/IMG] co myślicie o próbach 'uzdrowienia' rasy? potrzebne czy całkowicie zbędny kaprys?
×
×
  • Create New...