Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. prosimy wiecej szczegolow !!! ale sie ciesze :multi::multi::multi: hurrraaa
  2. sliczny . a jak jego ogloszenia? moge mu zrobic allegro.
  3. mam nadzieje, ze plakaty zadzialaja :p
  4. jak fajnie, ze jest z czego wybierac :)
  5. [quote name='ganek65']Witam wszystkich psiarzy. Ja tutaj dopiero raczkuję. Przeczytałam dzisiaj watek i przyznam się że sunka jest przepiękna. Byłabym skłonna przygarnąć ją do siebie tylko jak zorganizować "stopniowe" zapoznanie się - jestem z Warszawy ale odległość to nie problem jak się bardzo chce. Może weekendowe "widzenia", a może jakieś inne pomysły? :) Pozdrawiam[/quote] i co w koncu zostalo postanowione ?
  6. oh niech ten domek leci jak najszybciej i juz sie pojawi i bedzie na pewno !! trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci :multi:
  7. ale na tych zdjeciach jest w takim blogim stanie :loveu: az ciezko sobie wyobrazic, ze niby taki urwis z niego :p i w ogole mlodo wyglada :) szukamy domku na samej gorze !
  8. a czy Synus jest oglaszany w Wyborczej? jesli nie to w przyszlym tygodniu moge go umiescic na zoltych stronach.
  9. bo zycie jest nie fair. ale MisPys w koncu musi znalezc domek noooo !! :mad:
  10. oto ubranko [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-467abc6e4653f.jpg[/IMG] bardzo twarzowe :p a dzis bylysmy na leku przeciwbolowym i Luneczka w ogole nie kryje urazy i sama prowadzila do weta i weszla pierwsza :crazyeye: Mysze to musze wnosic juz z daleka, a moja kochana Orinka tez sie zapierala juz kilka ulic wczesniej, a ze duza byla to nie dalo sie wniesc ;) tak wiec Lunka jest wyjatkowa pod tym wzgledem. poki co przynajmniej :)
  11. bardzo dobrze,ze mu sie udalo... oby wiecej pieskow mialo takie szczescie ! rowniez czekam na zdjecia ! :)
  12. no to rzeczywiscie mialyscie przezycia ! dobrze, ze sie wszystko dobrze skonczylo :)
  13. to musiala byc zawzieta z tym lizaniem .. ale zroslo sie? Lunka ma to super ubranko, az jej zdjecie zrobie, to chyba nie beddzie miala jak lizac.. chyba:p
  14. juz teraz nie placze i wstala wreszcie. chyba ja rzeczywiscie bolalo, chociaz miala przeciwbolowy srodek:-(.. zaczela na tych chwiejnych nozkach chodzic i walic glowa w co popadnie. ma urocze ubranko za to. zastanawiam sie tylko, czy bedzie sie mogla w nim zalatwic.. o, a teraz juz chyba coraz bardziej dochodzi do siebie bo usilowala zaszczekac
  15. dziekueje za wszystkie dobre mysli!! :loveu: operacja sie udala, a teraz malutka biedna sobie cicho poplakuje :(
  16. dalam jej ogloszenie do wyborczej, czeka na razie na akceptacje..
×
×
  • Create New...