Obfotografowalam dzis kociaki czekajace w lecznicy na Ursynowie na nowy dom.. Podobno nikt sie nie interesuje adopcja, a nie moga tam wiecznie zostac...
Kociaki sa przecudne, maja 2 miesiace, to 3 kocurki i kociczka. Sa do obejrzenia i odebrania w lecznicy na Kulczynskiego 8a
tel : 644 06 80
to wszystkie razem w transporterku, w ktorym czekaja
[IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46a64d6808b6a.jpg[/IMG]
a teraz prezentacja
na razie po jednym zdjeciu kazdego:
[IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46a64de06295a.jpg[/IMG]
[IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46a64e253e6eb.jpg[/IMG]
[IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46a64e6fb931d.jpg[/IMG]
[IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46a64ec982688.jpg[/IMG]
kotka to jest albo pierwsza albo ostatnia, reszta kocurki.