Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. niech ktos juz napisze, ze jest bezpieczna !! bo mnie nerwy to zezra...
  2. a patrzcie jakie Modliszka robi piekne kartki ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=92551[/URL] i dochod moze isc na Kubusia ! :)
  3. o rany :placz: straszne.. bardzo Ci wspolczuje, to musialo byc okropne przezycie. ale nie obciazaj sie, przeciez chcialas dla suni jak najlepiej...
  4. wplacilam 40 zl (w tym 15 za bazarek), niewiele, ale bedzie wiecej ;)
  5. ojej :( ja sie nie znam na porodach, a wet nie mowil, ze sam porod tez moze byc utrudniony przez serduszko?
  6. ja juz znalazlam troche rzeczy na bazarek no i mozna u mnie Avon I Oriflame zamawiac to dopisze, ze na Mrowkowa Mame teraz bedzie szedl dochod.
  7. allegro sie znow skonczylo i nic :( a moze by wykupic mu ogloszenie w Moim Psie?
  8. kara i tak go nie minie ! czy teraz czy w listopadzie.... ale szkoda,ze sie ciagnie, bo to nrwy i wszystko.
  9. pewnie, ze pomozemy ! a czy uda sie tak szybko dostac pozyczke na jutro?
  10. biedny zestresowany swinek. ale na pewno w koncu sie uspokoi....
  11. a no nie. wlasciwy to: [url]http://www.centaurus.org.pl/[/url]
  12. ta pozyczka to chyba bedzie jedyny ratunek ! ale kilka bazarkow, wiecej zainteresowanych osob i sie uzbiera !
  13. biedny jamniorek !! :placz::placz:
  14. no wlasnie, tez sie zastanawialam, wyslalam juz kilka ..
  15. [IMG]http://images27.fotosik.pl/116/164db413bd1519e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/51/f00dbc2bbc2bd3cdmed.jpg[/IMG]
  16. szczeniaki maja 4 dni(na dzien 23.10.2007) i nie maja ciekawej perspektywy... Po ok. 8 tygodniach spedzonych z matka powinny pojsc do nowych domkow. mam zdjecia : [IMG]http://images28.fotosik.pl/116/3d605ce8e517c51dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/116/e8abe099fcbb06b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/116/6893481abfed4306med.jpg[/IMG] bedzie wiecej sa 3 psy i 3 suczki [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5Bimg%5Dhttp://fotoplik.pl/66oqqdw.jpg%5B/img%5D[/IMG]
  17. pewnie !! nie mozna zabic mamy Mroweczki !!
  18. a ile konkretnie brakuje? znaczy czy okolo tysiaca czy np kilkaset? i czy ten facet by sie zgodzil na sprzedaz w koncu? jesli by byla ta pozyczka to ja jeszcze bazarki jakies porobie, poszukam rzeczy..
  19. to straszne :placz: zeby chociaz jedna rata byla za mamusie to potem druga sie na pewno zdazy uzbierac ! MagYa, a Ty jestes z Centaurusa ,masz dojscie bezposrednie do informacji?
  20. przypominam o swoim bazarku , dzis koniec ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91511[/URL]
  21. ja to moge tylko takie najprostsze w wordzie - zdjecie + tekst, w najblizszych dniach postaram sie cos zrobic i pokaze efekt ;)
×
×
  • Create New...