szczeniaki maja 4 dni(na dzien 23.10.2007) i nie maja ciekawej perspektywy...
Po ok. 8 tygodniach spedzonych z matka powinny pojsc do nowych domkow.
mam zdjecia :
[IMG]http://images28.fotosik.pl/116/3d605ce8e517c51dmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images28.fotosik.pl/116/e8abe099fcbb06b4med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images28.fotosik.pl/116/6893481abfed4306med.jpg[/IMG]
bedzie wiecej
sa 3 psy i 3 suczki
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5Bimg%5Dhttp://fotoplik.pl/66oqqdw.jpg%5B/img%5D[/IMG]
a ile konkretnie brakuje? znaczy czy okolo tysiaca czy np kilkaset?
i czy ten facet by sie zgodzil na sprzedaz w koncu?
jesli by byla ta pozyczka to ja jeszcze bazarki jakies porobie, poszukam rzeczy..
to straszne :placz:
zeby chociaz jedna rata byla za mamusie to potem druga sie na pewno zdazy uzbierac ! MagYa, a Ty jestes z Centaurusa ,masz dojscie bezposrednie do informacji?