Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. Grzybek sie przypomina... taki piekny psiak!
  2. ja juz niedlugo zrobie przelew z moich bazarkow, bo juz prawie wszystkie wplaty mam. i poszukam czegos nowego...
  3. ale szczesliwe zakonczenie !! :multi::multi:
  4. chodzimy do Russ na Natolinie, psow jest kolo 13 i wcale nie jestesmy najmniejsze ! :multi: jest jeszcze york, sznaucer i byl tydzien temu jakis maltanczyk i inne male biale :) na razie Mysza umie siadac, klasc sie, czasami zostawac, za to komende do mnie wykonala dzis idealnie :) no i jej sie podoba bo sie mozna z psiakami wybawic. ogolnie jestem zadowolona, mam troche zastrzezen co do tresera, ale mam nadzieje, ze z Myszy cos jeszcze bedzie ;)
  5. cytat ze szkolenia : "Z pewnoscia panstwo poczynili cekawe spostrzezenie, ze jedne psy sa bardziej pojetne a inne mniej - tak jak ten maly piesek " :roflt::roflt:
  6. mam nadzieje, ze nie bylo problemow w podrozy? jak sie ma rodzinka?
  7. Bibus pewnie korzysta z urokow wlasego domku i milosci :)
  8. i jeszcze tu na Kubusia bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7125246#post7125246[/URL]
  9. poki co zrobilam bazarek, ktory bedzie rozbudowywany: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7125246#post7125246[/URL]
  10. przeslodko wyglada na tych zdjeciach ! :loveu:
  11. bardzo dziwne. ludzie sie nie znaja....
  12. allegro mu zrobilam, ale chyba nikt nie pyta o niego :(
  13. Przemku, super, ze ja odwiedziles !!! i ze wkrotce jej los sie odmieni ! :loveu:
  14. Pajuniu,swietnie ! jak sie dowiedzialam o calej sprawie to sie balam,ze zaden dom tymczasowy sie nie znajdzie, a tu prosze! :) dziekuje!:loveu:
  15. jak dobrze, ze jestes Przemku z tamtych okolic !
  16. ja tez sie przylaczam do trzymania kciukow !
  17. a dziekujemy :) :loveu: tak to szybko zlecialo...
  18. mam nadzieje, jest wyjatkowo uroczy :)
  19. Kubus do gory, wierzyc sie nie chce,ze ciagle jest bez domu...
  20. w gazecie bylo napisane :)
×
×
  • Create New...